Dolly

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
master3333
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 01 mar 2008, 18:28

Nieprzeczytany post autor: master3333 »

Czesc skydart,czy moglbys mi napisac ktorej obecnie uzywasz wersji dolly czy zmieniles system i jeszcze raz opisac sygnaly jakimi sie kierujesz z tych indicatorow? wiem ze juz to pisales ale nie wszystko jest dla mnie jasne szczegolnie co do sygnalow. Pozdrawiam

tomi79
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 19 paź 2008, 22:42

Nieprzeczytany post autor: tomi79 »

mam problem z zaladowaniem dolly tzn.zaladowalem wskazniki ale nie moge templetu nie wim dlaczego czy ktos moglby mi pomoc?

kiker
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 03 lip 2008, 08:13

Nieprzeczytany post autor: kiker »

mysle ze zle wkleiles plik templ

mrgatsby
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 11 mar 2009, 01:39

Nieprzeczytany post autor: mrgatsby »

Handluje jeszcze ktos tym systemem ? ja testuje od kilku dni i wyniki calkiem zadowalajace :D dziwi mnie dlaczego temat umarl dwa lata temu ?

Awatar użytkownika
iwan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 489
Rejestracja: 19 sie 2006, 23:19

Nieprzeczytany post autor: iwan »

Mozesz pokazac screeny ze swoimi wejsciami?
Szukasz czegoś wartosciowego na forum? Zacznij od Kosza bo moze tam zostało to wyrzucone dla powiększenia wolnej przestrzeni dyskowej.

Awatar użytkownika
riddle
Gaduła
Gaduła
Posty: 252
Rejestracja: 17 cze 2007, 18:22

Nieprzeczytany post autor: riddle »

mrgatsby pisze:Handluje jeszcze ktos tym systemem ? ja testuje od kilku dni i wyniki calkiem zadowalajace Very Happy dziwi mnie dlaczego temat umarl dwa lata temu ?
Możliwe, że trafiłeś na odpowiednie warunki rynkowe, które pozwalają zarabiać na dolly. Jeżeli za miesiąc napiszesz posta, że dalej jest kolorowo to będzie można się tutaj dokładniej przyglądać.
Forex to nieograniczone źródło pieniędzy, które wystarczy umieć podnieść !
“Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego.”

mrgatsby
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 11 mar 2009, 01:39

Nieprzeczytany post autor: mrgatsby »

screeny wstawie na dniach, ostatnio troche brakuje mi czasu

@riddle:

calkiem mozliwe za akurat dobry okres, mam tez wskaznik dolly_backtest, mam zamiar potestowac wstecz na roznych parach, jak znajde czas, narazie demo, a od pierwszego maja z malym depo na real, bede informowal o wynikach.

ODPOWIEDZ