2 + 2 * 2

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.

2+2*2=

8
10
12%
6
74
88%
 
Liczba głosów: 84

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Nieprzeczytany post autor: guccon »

RR wygląda wówczas interesująco więc ide w tym kierunku. Nie rezygnuje z wcześniejszych szybkich skalpów z RR blisko 1 ale muszę to dobrze połączyć.

W ramach "relaksu" wybrałem się dzisiaj na Inside job. Dosyć szybkie tempo. Film ciekawy i daje do myślenia. Polecam 8)
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Nieprzeczytany post autor: guccon »

Nie wypatrzyłem dzisiaj trejdu do analizy ale dzień udało się skończyć na jakimś plusie bo dwa szybkie skalpiki wpadły za +3 i +2.
Tydzień podsumuje w trakcie weekendu.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

klimson
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:40

Nieprzeczytany post autor: klimson »

całkiem ciekawy dziennik, widzę, że narzuconych sobie zasad przestrzegasz coraz lepiej, w tym tygodniu 2 x ponad 20p, może z tej maki będzie chleb, dzięki takim journalom jak ten również i ja uczę się samodyscypliny, powodzenia

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Nieprzeczytany post autor: guccon »

klimson, dzięki. Cieszę się, że są osoby dostrzegające prawdziwy cel dziennika. Moim zdaniem sam system nie ma znaczenia. To trejder decyduje o sukcesie planu gry. Dlatego dalej będę kładł nacisk na założenia i zasady oraz ich przestrzeganie a wyniki same przyjdą 8)


I podsumowanie po kolejnym tygodniu:

Statystyki po 6 tygodniach
Wejścia: 148
Na plus: 70
Saldo: +8.01%
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

Awatar użytkownika
Fesiek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 579
Rejestracja: 07 lis 2009, 15:32

Nieprzeczytany post autor: Fesiek »

Guccon, robisz bardzo pożyteczną rzecz. Uczysz cierpliwości i wytrwałości. Jak się kiedyś spotkamy w barze to stawiam :564:

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Nieprzeczytany post autor: guccon »

Wpadaj do stolicy. Zgadamy się jeszcze z TeXs'em to będę miał dobry początek :lol:

Wymyśliłem sobie wejśćie jak na screenie ale że nie siedziałem na ekg to ustawiłem zlecenie oczekujące. Zabrakło trochę do wejścia. LT narysowałem już później - bo gdybym akurat był kilka minut wcześniej to pewnie bym skasował oczekujące i wszedl wtedy z palca.
Nie wiadomo czy zlecenie by było udane bo do TP (>20p) jeszcze nie dotarło ale jakbym nie przestawił go na BE to byłby głupi błąd a ich staram się już nie robić 8)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

Awatar użytkownika
TeXs
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 886
Rejestracja: 09 maja 2007, 13:57

Nieprzeczytany post autor: TeXs »

guccon pisze:Wpadaj do stolicy. Zgadamy się jeszcze z TeXs'em
tylko dajcie znać kiedy, stawiam pierwszą kolejkę.

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Nieprzeczytany post autor: guccon »

+8 :568:

Analiza:
Szukam okazji do zajęcia S'ki. W miejscu wejścia czekałem na ewentualne odbicie ale cena nie miała na to ochoty przez co wykorzystałem okazje do szybkiego trejdu. Zamknąłem bo spodziewam się, że cena będzie jednak jeszcze wyżej: pejsy muszą się załapać na wyższych poziomach jeśli mamy spadać.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Nieprzeczytany post autor: guccon »

Kolejny dzień bez zakładanego trejdu. Tylko szybki skalp na +3 wypatrzyłem to zgarnąłem żeby nie było na 0.
Może mi się tylko wydaje ale ostatnio jakoś rynek robi ruchy bez cofek i korekt gdzie bym wchodził na kontynuacje ruchu. Niestety chociaż widzę jakiś ruch to muszę czekać na taką cofkę bo przy SL do 5p nie mogę się włączyć w dowolnym momencie. No nic - poćwiczę cierpliwość.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

candleelephants
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 02 mar 2010, 19:45

Nieprzeczytany post autor: candleelephants »

Jak dla mnie w tym tygodniu również rynek mało techniczny. Trzeba być cierpliwym.
If i were a rich man, yubby dibby dibby dibby dibby dibby dibby dum!

ODPOWIEDZ