BlackHorse FX - ECN/ STP/Currenex

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Kovis
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 15 maja 2006, 19:46

Nieprzeczytany post autor: Kovis »

Comodo to firewall, aby zainstalować platformę i uniknąć podobnych przeszkód, klient musi dezaktywować firewalla na moment instalacji platformy.
Najlepiej odłączyć również sieć oraz internet.

Awatar użytkownika
inwestor86
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1594
Rejestracja: 17 lis 2008, 11:53

Nieprzeczytany post autor: inwestor86 »

nie chodzi o instalacje, a o uruchamianie juz zainstalowanego mt4

Szymon80
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 13 kwie 2008, 12:19

Nieprzeczytany post autor: Szymon80 »

dokładnie. Instalacja przeszła bez problemów. Nie da się uruchomić MT4.
Polecam księgarnie z ebookami i audiobookami cyfroczytelnia.pl

Awatar użytkownika
kris007
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 551
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:50

Nieprzeczytany post autor: kris007 »

Kovis pisze:Comodo to firewall
Comodo to nie tylko firewall - owszem można wybrać opcję zainstalowania samego firewalla jak i antywirusa, jednak ogólnie jest to pakiet.
Szymon80 pisze:Mam problem z MT4 Demo
Przy próbie włączenia wyskakuje mi alarm Comodo internet security o przepełnieniu bufora.
Czy spotkaliście się z tym ? Co z tym fantem zrobić ?

Inne MT4 min. z BossaFX i FXsalt nie mają takich błędów.
czasami się zdarza ( w Bossa też najnowsza wersja generuje alert ) Comodo jest bardzo czuły, można to ominąć instalując starszą wersję MT4 np v4.00 b228, jeśli nie masz od danego brokera starszej to może być inna, trzeba tylko do folderu config wrzucić potrzebne pliki .srv
Można też, w przypadku Bossy tak zrobiłem, ze starszej wersji wrzuciłem tylko pliki terminal.exe i MetaLang.exe a plik LiveUpdate wyrzuciłem i spokój jest.

Z ciekawości jak ktoś ma ten plik "terminal.exe" (mi niestety usunęło go) można by go przesłać do sprawdzenia na: virustotal.com lub virscan.org
ciekawe czy raport by coś potwierdził.

Szymon80
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 13 kwie 2008, 12:19

Nieprzeczytany post autor: Szymon80 »

Plik terminal.exe jest czysty od wirusów. Być może faktycznie coś z comodo się stało. Na szczęście udało mi się włączyć mt4 od tego broka. Pomogło odłączenie się od neta na moment włączenie mt4 i ponowne podłączanie się do w celu utworzenia konta.
Polecam księgarnie z ebookami i audiobookami cyfroczytelnia.pl

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Broker prezentuje się zachęcająco na przyszłość. Czytam na bieżąco ten wątek, ale ... ta rejestracja na Cyprze !!! Jestem pewnie przewrażliwiony, ale jak słysze o brokerze z Cypru lub innego raju podatkowego to włos mi się jeży.
Nie można jakoś zarejestrować się w Polsce tak jak istniejący brokerzy ?
To by podniosło Waszą wiarygodność. Do tego jak zauważyłem wielu nowych użytkowników wybiera brokera także ze względu na przysyłanie PIT (choć nie wiem po co bo początkujący nie mają co odprowadzać przez co najmniej kilka lat).
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

MarioDM pisze:Jestem pewnie przewrażliwiony, ale jak słysze o brokerze z Cypru lub innego raju podatkowego to włos mi się jeży.
Ach te stereotypy... :)
MarioDM pisze:Nie można jakoś zarejestrować się w Polsce tak jak istniejący brokerzy ?
Pewnie, że można ale jest to:
- trudniejsze
- droższe
- mniej dochodowe
- dłużej trwa

Więc po co? Żeby kilka osób było zadowolonych i sprawiło, że poczują się bardziej "komfortowo", co w praktyce nie musi koniecznie zbyt wiele dać? Pomyśl sam co byś zrobił.

Dodano po 1 minutach:
MarioDM pisze:Do tego jak zauważyłem wielu nowych użytkowników wybiera brokera także ze względu na przysyłanie PIT
To akurat wynika z niedoedukowania nowych użytkowników, bo zlecenie rozliczenia biurze rozrachunkowemu to koszt kilkudziesięciu złotych, a o wiele więcej można oszczędzić na mniejszym spreadzie, który oferują zagraniczni brokerzy w porównaniu do polskich, których usługi dalej stoją na przeciętnym poziomie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

raposo pisze:
MarioDM pisze:Nie można jakoś zarejestrować się w Polsce tak jak istniejący brokerzy ?
Pewnie, że można ale jest to:
- trudniejsze
- droższe
- mniej dochodowe
- dłużej trwa
Ja to rozumiem i domyślam się, że tak jest. Zauważ jednak, że czesto słyszy się o jakiś "lewych" brokerach rejestrowanych właśnie w rajach podatkowych.
Stąd moje przewrażliwienie. Nie czepiam się BlackHorse . Po prostu wyrażam pewne swoje obawy i animozje i pewnie nie tylko moje.
A co do Pitu to jasne, że nie powinno to być żadnym kryterium wyboru. Zwłaszcza, że i tak większość nie płaci bo nie zarabia, a ci co zarabiają to potrafią to ukryć więc podatki to nie jest sprawa do przejmowania się w przypadku FX.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

MarioDM pisze:Zauważ jednak, że czesto słyszy się o jakiś "lewych" brokerach rejestrowanych właśnie w rajach podatkowych.
Pewnie, jak się pcha kasę nie wiadomo gdzie, nie sprawdzając dokładnie brokera to nie ma co się dziwić. I to nie tyczy się tylko brokerów FX. Jednak kraj rejestracji spółki nie powinien przekreślać instytucji więc po prostu powielasz stereotyp ze zjeżonym włosem... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Kovis
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 15 maja 2006, 19:46

Nieprzeczytany post autor: Kovis »

Odnośnie rejestracji : Moim zdaniem Cypr cały czas mylony jest z Wyspami Dziewiczymi. My nie chcemy aby Cypr odstraszał -więc rejestracja domu maklerskiego będzie w Czechach.
Jednak ze względów podatkowych (jeszcze raz napisze : 0% z zysków kapitałowych!) Cypr jest najlepszym rozwiązaniem.
Pierwsza zasada traderów moim zdaniem powinna brzmieć -ucinaj koszty.

ODPOWIEDZ