System MAX - reaktywacja WATEK MODEROWANY

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Zapewne cała "idea" tego systemu to wchodzenie nie ma pierwszym przecięciu średnich a na kolejnym (z reguły 2gi) w tym samym kierunku. Pierwsze przecięcie "wyznacza trend" a kolejne jest sygnałem - jak wystąpią inne warunki jak np cena nie może być w odległości większej niż X od ostatniego przecięcia czy coś tam innego..
Śmieszy mnie że tyle pisania o NICZYM.. Nic nie zostało zaprezentowane oprócz złudzeń za pieniądze..
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Tig3r z całym szacunkiem ale się kolosalnie mylisz, wcale tak nie jest, autor ma prawo do tego czy coś pokaże czy nie, to jego sprawa i nie wnikam w jego marketing, ale proszę nie bawmy się w zgadywanie. Autor pokazuje sposób interpretacji średnich które mogą być samodzielnym systemem lub dodatkiem, kwestia tradera.

Awatar użytkownika
Vanguard
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 563
Rejestracja: 11 gru 2009, 10:10

Nieprzeczytany post autor: Vanguard »

ale ubaw. wrzuc jeszcze wiecej takich kolorowanek. ze tez chcialo ci sie kazdy kwadracik z osobna zamalowywac. skoro ciagniesz temat w dziale REKLAMY to znaczy ze sprzedajesz szkolenia. szanuj wiec inteligencje uzytkownikow i sie troszke wysil z oferta. poza tym co komu da pokaz konta demo skoro po szkoleniu zamierzamy inwestowac real na normalnych lotkach?

miejcie jaja i jak sprzedajecie towar to prosze o probke. niech bedzie choc tydzien z wejsciami live. tak jak to kiedys sie robilo na tym forum ...


PS w necie takich balansow sporo, np.

Obrazek

albo

Obrazek
Nie wierz w trendy.

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

zicmar pisze: jesteś zainteresowany tym systemem
Jakim systemem? :shock:
Jak na chwilę obecną NIC nie pokazałeś, więc nie dziw się że jest taka czy inna reakcja. Od siebie za dużo nie powiem bo niestety jestem modem i nie wypada, ale to co tu prezentujecie z kolegami jest żałosne w swojej formie.

pozdrawiam
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

zicmar pisze: już raz ten wątek został przez Ciebie Szanowny Modzie skasowany
Nie jestem tego taki pewien. Nie wiem czy wiesz, ale grono modów jest liczne.
zicmar pisze:Na moje pytanie, dlaczego wyrzuciłeś poprzedni wątek do kosza do tej pory nie uzyskałem od Ciebie odpowiedzi
Jeśli pytasz po X miesiącach to się nie dziw że nie otrzymałeś odpowiedzi co się stało z jakimś wątkiem który kiedyś gdzieś tam był.
Na PRV nic nie doszło - bo zawsze odpisuje, czasami po jakimś czasie.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
mohertrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 12 lip 2008, 18:56

Nieprzeczytany post autor: mohertrader »

Good Will Hunting pisze:Mam nadzieję, że tym razem interpretacja screena nie przysporzy nikomu większych problemów.
Chyba nie ?

Na załączonym zrzucie wyjaśnienie dlaczego cena właśnie w tym miejsca zrobiła reversal. Ale połączenie PA plus średnie , też może być jeżeli pomaga w podjęciu właściwej decyzji.

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
_________________
Tnij straty głupcze II Euro albo socjalizm - wybór należy do ciebie II Kup tanio , sprzedaj drogo II

zicmar
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, 08:34

Nieprzeczytany post autor: zicmar »

a kto mówił, że srednie nie wspólgrają perfekcyjnie z PA?
Gratulacje Moher trader za perfekcyjna analize

Pozdrawiam Zicmar
Naucz się jak działają średnie a wtedy zrozumiesz zachowanie ceny

jjmtom
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 01 paź 2008, 15:59

Nieprzeczytany post autor: jjmtom »

Byłem, widziałem i uwierzyłem. Średnie współgrają w sposób perfekcyjny z PA. Szczególnie przydatne dla wzrokowców. Polecam do stosowania jako element własnych strategii lub całkowicie odrębny system.

candleelephants
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 02 mar 2010, 19:45

Nieprzeczytany post autor: candleelephants »

a ja mam takie pytanko: ile taki system generuje sygnałów średnio powiedzmy w standardowym8h dziennym cyklu pracy. Pewnie będą to różne wartości ale przyjmijmy średnią załóżmy z 100 dni... ?:) Są to sygnały typowo mechaniczne czy intuicyjne? :)
If i were a rich man, yubby dibby dibby dibby dibby dibby dibby dum!

zicmar
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, 08:34

Nieprzeczytany post autor: zicmar »

a co to znaczy? sygnaly mechaniczne? intuicyjne?
zrozum, tu nie ma czegos takiego jak linia A przetnie linie B to mamy wejscie a jak linię C to wyjście. Tutaj cały czas śledzisz cenę i jej ułożenie wobec średnich, sygnaly masz non stop, natomiast Twoja rolą jest umiejetność odczytania tych sygnałów i wykorzystania. Jeżeli rynek charakteryzuje sie dużą zmiennoscia w ciagu dnia to logiczne, że tych schematów bedzie wiecej, jak bedzie tkwił w wąskiej konsoli to nie bedziesz miał żadnych sensownych sygnałów bo skąd? :) :D
Powiedzmy sobie szczerze, zadając tego typu pytanie mam wrażenie, że niewiele wiesz a Twoje zajmowanie pozycji jest życzeniowe i w Twoim dziennym cyklu pracy generujesz raczej straty niż zyski :(
Pozdrawiam
Zicmar
Naucz się jak działają średnie a wtedy zrozumiesz zachowanie ceny

Zablokowany