Re: Zakładanie konta na platformie Oanda

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
95
33%
Poza paroma minusami są ok
92
32%
Przeciętny
60
21%
Mają wiele wad
16
5%
Stanowczo odradzam
28
10%
 
Liczba głosów: 291

mzetka3
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 22 cze 2010, 16:28

Nieprzeczytany post autor: mzetka3 »

Z jednej strony pytasz o trady rzędu 10M gdzie 1pip waży ok 740 EURO a z drugiej przerażają Cię koszty wypłat w kwocie 20 Euro niezależnie od kwoty to się słabo trzyma kupy. .
Dodam że jeżeli chcesz wypłacać częściej niż raz w miesiącu. Jeżeli robisz to raz na miesiąc przez paypal to masz za darmo.
Nigdy nie walcz z trendem

stefanjawny
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 09 sty 2011, 23:40

Nieprzeczytany post autor: stefanjawny »

tak_i pisze:Tak to pewne co więcej można już instalować MT4 i próbować na rachunku demo

Więcej szczegółów tutaj

http://fxtrade.oanda.com/community/fxme ... 005687;p=1
hej chailbym sie upewnic

mam zainstalowany MT4 mam ladnie poustawiane tam wskazniki, niedlugo chcialbym zaczac grac na koncie real... planowalem pojsc do admiral markets, jednak na forum do skalpowania polecaja jednak oande... czy to znaczy, ze bez przeinstalowania MT4 bede mogl grac na tej platformie? nie poznikaja mi moje wskazniki?

i jeszcze jak to wyglada w praktyce? rejestruje sie u nich na stronie, wplacam $ na ich konto i dostaje jakies loginy i haslo i loguje sie poprzez meta tradera?

przepraszam, ze tyle pytan, ale dopiero zaczynam swoja przygode z forexem i wole wszystkiego sie upewnic zanim zaczne grac real

pozdrawiam i z gory dziekuje :D

Jerry
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2011, 01:17

Nieprzeczytany post autor: Jerry »

Witam

Szukam tu na forum i na necie i nie moge nigdzie znalezc, tak zeby jasno bylo powiedziane - czy na Oande mozna wplacac i wyplacac srodki za posrednictwem moneybookers ??

Pozdrawiam

:)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

A wystarczyło zajrzeć na stronę Oandy ;)
http://fxtrade.oanda.com/account/deposit-funds

Jak widać jest tylko PayPal.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Jerry
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2011, 01:17

Nieprzeczytany post autor: Jerry »

Szlag by to.

Dzieki raposo

pyth0n
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 07 sty 2006, 15:20

Nieprzeczytany post autor: pyth0n »

Witam

jak robię przelew na Oandę poprzez normalny przelew bankowy to kasa leci do UE czy dalej? pytam bo są różne opłaty za przelewy a nie chce później się rozczarować :P

tak_i

Nieprzeczytany post autor: tak_i »

Cześć,

Jeśli chodzi o przelew w EURO to możesz wysłać jako SEPA czyli przelew europejski i w większości banków w Polsce to kosztuje ok 5 zł czyli taniocha.
Nie wiem jak sprawa się ma z innymi walutami.

Dla Euro Oanda podaje dwa banki oba w UE:

JP Morgan w Londynie i na ten rachunek polecam Ci zrobić przelew,
Oanda zaksięguje od 3-5 dni na Twoim rachunku

Royal Bank of Scotland w Amsterdamie tam czekałem bardzo długo aż Oanda "zobaczy" środki więc nie polecam

Przelewy z Oandy do Polski w EURO są na drugi dzień i oprócz opłaty 20 EURO za przelew nic więcej nie zapłacisz za banki pośredniczące.

Pomyśl także o założeniu sobie konta walutowego, nie będziesz skazany wyłącznie na wymianę po kiepskim bankowym kursie wymiany. Konto walutowe oczywiście w takim banku, który realizuje wpłaty i wypłaty waluty w gotówce.

Powodzenia i pozdrawiam

pyth0n
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 07 sty 2006, 15:20

Nieprzeczytany post autor: pyth0n »

niestety utworzyłem konto w USD :P
z resztą w sumie bez tragedii bo przelewe poza UE kosztuje 40 zł. a konto mam właśnie walutowe w USD no trudno, pozdrawiam ;)

tak_i

Nieprzeczytany post autor: tak_i »

To żaden kłopot możesz utworzyć jeszcze 9 subkont a każde może być w innej walucie.

stanko
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 14 lis 2009, 16:26

Nieprzeczytany post autor: stanko »

raposo pisze:Jak widać jest tylko PayPal.
Dla tych co chca przelac pieniadze karta kredytowa poprzez Paypala od razu mowie, ze nie ma mozliwosci, nawet z karty kredytowej ktora jest zarejestrowana z systemie paypala.
To jest kwestia po stronie paypala ale swoja droga Oanda chce wiedziec dokladnie od kogo i z jakiego banku pochadza te pieniadze.

Rowniez polecam bank JP Morgan wymieniony przez tak_i - przelewalem z irlandzkiego banku doszlo w 3 dni bodajze.

Dodano po 9 minutach:

Ci co beda chcieli zagrac na MT beda musieli utworzyc nowe subkonto i na nie przelac srodki, po czym otrzyma sie login do konta na MT.
Acha i w MT juz minimalna wielkosc to microloty czyli 0.01, a nie jak w starej platformie gdzie sa unity.

ODPOWIEDZ