ProFX

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Jankes
Gaduła
Gaduła
Posty: 351
Rejestracja: 13 paź 2008, 08:44

Nieprzeczytany post autor: Jankes »

W załączeniu screen z ostatniego wejścia...opłacało się trzymać, ale nerwy zrobiły swoje i krótko wszedłem.

ex4 nie łąmałem bo nie potrafię, a poza tym po co ?:)
System fajnie chodzi. Trzeba go po prostu wyczuć, podpierać się S/R, kanałami, można też używać innego systemy do potwierdzania wejść na M30. Jak kto woli.
Wg mnie najważniejsze są S/R na innych interwałąch - co do kruczków.
Po prostu trzeba się z nim oswoić. Po 3-4 miesiącach można grać w miarę fajnie.

Rejestrujesz system na swoje dane i działa na każdym koncie - jedynie nazwa właściciela musi być taka sama.
Jeśli nazywasz się Jan Kowalski to będzie działał jednocześnie na wszystkich kontach o nazwie Jan Kowalski gdzie go uruchomisz.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się, że masz problemy z myciem naczyń...

Awatar użytkownika
Prezes124
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 26 sty 2005, 09:52

Nieprzeczytany post autor: Prezes124 »

Jankes pisze:Jeśli nazywasz się Jan Kowalski to będzie działał jednocześnie na wszystkich kontach o nazwie Jan Kowalski gdzie go uruchomisz.
To jest ok.
Ile razy dziennie średnio generuje sygnał? Testowałeś na demo skuteczność przy suchych sygnałach? Jaki jest mniej więcej stosunek trafnych do lipnych? Możesz mniej więcej opisać o co chodzi z tym oswojeniem? Wyczułeś w jakich określonych sytuacjach daje fałszywkę? Ale cię wypytuję, co? :)

Dodano po 1 minutach:
Jankes pisze:W załączeniu screen z ostatniego wejścia...opłacało się trzymać, ale nerwy zrobiły swoje i krótko wszedłem.
Niezły strzał.
Chcesz liczyć $? Licz na siebie ;)

Jankes
Gaduła
Gaduła
Posty: 351
Rejestracja: 13 paź 2008, 08:44

Nieprzeczytany post autor: Jankes »

Ile razy generuje sygnał to trudno powiedzieć, czasem jeden sygnał na dwa dni, czasem 6 sygnałów dziennie - i to jest najgorsza opcja :)
Wszystko zależy od zachowania rynku.

Tak testowałem na demo ale uwierz mi gra tym w realu to nie to samo.
Każdy jest trafny tylko nie każdy jest na 100 pips, sa takie na 10 pips są takie na 300 pips ale....nie sądzę abyś wytrzymał do końca chyba, że na demo.

Fałszywki są przy danych, na większych pull backach, przy liniach oporu i wsparcia.

Dzisiaj rano był sygnał na Kablu na L, którego nie zagrałem, wlazłem na pałę na S wcześniej i teraz muszę pauzować....

Dodano po 10 godzinach 39 minutach:

Tak wyglądał dzień na Kablu :

Z uwagi na to, że postanowiłem kontynuować swój dziennik na Forum tam przeniosę się z dyskusją na temat mojej gry przy pomocy ProFx.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się, że masz problemy z myciem naczyń...

byyku
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 05 gru 2009, 00:45

Nieprzeczytany post autor: byyku »

Ziomki,

mam programik do rozkompilowania ex4 na mt4, jak coś to mogę rozkompilować i wrzucić kod na stronę.

bulderfest
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2010, 09:01

Nieprzeczytany post autor: bulderfest »

byyku pisze:Ziomki,

mam programik do rozkompilowania ex4 na mt4, jak coś to mogę rozkompilować i wrzucić kod na stronę.
nie krępuj się :) na pewno znajdzie się ktoś komu się przyda

ODPOWIEDZ