Od frajera do milionera..

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
MaxRipper
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 740
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:55

Nieprzeczytany post autor: MaxRipper »

diver3 pisze:
Szwajcar pisze:Ten dziennik to kolejny dowód na to, że lepiej wyciągać agresywnie ponad 100% w tydzień i wypłacać zyski a nie marzyć o procencie składanym i milionie po 6 miesiącach.

System to jedno a stracony czas jest gorszym problemem.
Bez urazy kolego , ale Twoj post jest jak gdybanie o wyszosci swiat Wielkiej Nocy nad Bozym Narodzeniem :lol: Rzecza oczywista jest , ze lepiej zarobic niz stracic i tu (o dziwo) sie zgadzamy. Co do reszty, niestety nie...

pozdrawiam
Chlopaki ja wciaz przypominam ze inwestowanie to nie hazard. Podstawowym celem inwestowania jest stale powiekszanie kapitalu wiec rachunki hazardowe moga to tylko zaburzyc.

Kiedys ktos madry powiedziel ze bogacenie sie to długi, czesto nudny proces w ktorym jedyne co musimy robic to przestrzegac zasad :), więc diver3 przestan chrzanic o hazardzie i wracaj do inwestowania bo wiem ze chlopie masz talent!

Awatar użytkownika
diver3
Gaduła
Gaduła
Posty: 211
Rejestracja: 17 lut 2009, 21:19

Nieprzeczytany post autor: diver3 »

Szwajcar pisze:To jak usprawiedliwiasz swój MC ?
Ja go wcale nie usprawiedlwiam, a nawet powiem , ze nie mam zamiaru :lol:

Po prostu, to co piszesz jest takim truizmem , ze szkoda gadac..bez urazy. Przeciez kazdy wolalby usiasc, gdyby wiedzial , ze sie przewroci :D
Wiec gdybys napisal , ze lepiej jest grac agresywnie i robic 100% depo w tydzien BO TY TAK ROBISZ, i jesli jeszcze bys podpial pod to jakies staty, to stary, chyle czolo przed Toba i nie mowie ani slowa. A tak dolanczasz sie do szerokiego grona "specjalistow z historii" , ktorzy zawsze wiedza lepiej-ALE PO FAKCIE

pozdrawiam
Rób to co lubisz, a nie będziesz musiał pracować ani jednego dnia w życiu.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2520
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

diver3 pisze:Stan konta : 13,25%
Skutecznosc: nadal powyzej 90%
Ooo z początku myślałem że "2" nie wstawiłeś... nie ma co głowę nadal masz nad wodą... ja raz odszedłem od kompa na kilka minut i.... piłem najdroższe piwo w Polsce 170 pln za sztukę a pięć strzeliłem. Czy mnie się wydaje czy SL nie używasz ? Myśle że skuteczność jest ważniejsza 9 na 10 to zaje...y wynik.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

diver3 pisze:
Szwajcar pisze:To jak usprawiedliwiasz swój MC ?
Ja go wcale nie usprawiedlwiam, a nawet powiem , ze nie mam zamiaru :lol:

Po prostu, to co piszesz jest takim truizmem , ze szkoda gadac..bez urazy. Przeciez kazdy wolalby usiasc, gdyby wiedzial , ze sie przewroci :D
Wiec gdybys napisal , ze lepiej jest grac agresywnie i robic 100% depo w tydzien BO TY TAK ROBISZ, i jesli jeszcze bys podpial pod to jakies staty, to stary, chyle czolo przed Toba i nie mowie ani slowa. A tak dolanczasz sie do szerokiego grona "specjalistow z historii" , ktorzy zawsze wiedza lepiej-ALE PO FAKCIE

pozdrawiam
Dobra ok, każdy inaczej gra. Ty masz wysoką skuteczność a ja bardzo niską poniżej 30%, ale to nie przeszkadza w zarabianiu.
A statmenty pokazałbym Ci gdyby rynek był bardzo rozchwiany tak jak rok temu.
A napiszę jeszcze jedno. Podziwiam doświadczenie w graniu na takich krótkich skalpach. Ja kiedyś próbowałem, ale zawsze kończyło się na MC. I głównie z tego powodu tak naskoczyłem na Ciebie.

Pozdr
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

MaxRipper
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 740
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:55

Nieprzeczytany post autor: MaxRipper »

Szwajcar pisze: Dobra ok, każdy inaczej gra. Ty masz wysoką skuteczność a ja bardzo niską poniżej 30%
Ale zapewne relacja średniego zysku do średniej straty to R=3 :)

Awatar użytkownika
marmon
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 27 cze 2009, 18:39

Nieprzeczytany post autor: marmon »

Ten journal jest doskonałym dowodem na to że:

Primo - stop loss - nawet bardzo duży - jest zawsze potrzebny !

Secundo - skuteczność jest bardzo mylna

diver3 może straciłeś sporo procent ale nie dużo gotówki, więc nie ma co tutaj biadolić ;D Masz sprawdzony system który generuje regularne zyski, a jedyną wadą jest to że nie chciało Ci się wklepywać stoplossa :P

Utrata tych paru groszy to pikuś. Pora zacząć z większą kasą i nie popełnić drugi raz tego samego błędu :D

serdecznie pozdrawiam

ImSoCute
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 03 kwie 2009, 17:37

Nieprzeczytany post autor: ImSoCute »

SL, SL, SL... i jeszcze raz SL! a potem moze byc dzieki temu merc SL ;)

kery
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2008, 22:39

Nieprzeczytany post autor: kery »

Lubiłem patrzeć na te codzienne przyrosty, jednak gra bardzo ryzykowna i przez to wyczyszczenie depo dziennik bardzo pouczający .
Też nie zawsze stawiam SL a najgorsze są te momenty kiedy ci sie wydaje że jesteś dobrze ustawiony i podważasz to co sie dzieje na rynku bo to ty masz przecież rację. Następny etap to trudność z zaakceptowaniem straty. Kibicuje dalej

netixek
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 21 cze 2008, 12:26

Nieprzeczytany post autor: netixek »

Mysle ze myslicie sie z tymi SL, jedna dobra rzecza ktora napisal driver3 jest to ze SL mial w glowie. Jesli wiesz jaka moze byc max strata na pozycji to czekasz i zamykasz. Psychika musi byc zawsze przed checia zysku/straty.
Wynik super, tylko jedna rzecz: jesli masz duze depo jestes w stanie obronic zlecenie.
Mi udawalo sie zrobic 500% w dwa dni i co z tego skoro wejscia duzym lotem konczyly sie MC.
Podsumowujac:
Grubasow nie "pobijesz" ;)

ImSoCute
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 03 kwie 2009, 17:37

Nieprzeczytany post autor: ImSoCute »

myslisz sie piszac ze SL mozna miec w glowie odchodzac od komputera... to chyba jakies nieporozumienie?

ODPOWIEDZ