NSR5

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
nasreddin
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2007, 07:24

Nieprzeczytany post autor: nasreddin »

na gbj lekka strata ;

TomaszB - to jest wykres M1

no nie byl to czysty sygnal do longa na kablu ale wiekszosc wskaznikow mowila : kupuj stary, kupuj :D
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2009, 09:27 przez nasreddin, łącznie zmieniany 1 raz.
„Ekspert to człowiek, który w bardzo wąskiej dziedzinie zrobił wszystkie możliwe błędy.”

BlackCat7
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 02 sty 2008, 01:41

Nieprzeczytany post autor: BlackCat7 »

Masz rację Shadi. Zdecydowałem o wejściu podglądając TFM1, ale to nie było zgodne z systemem.

Awatar użytkownika
nasreddin
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2007, 07:24

Nieprzeczytany post autor: nasreddin »

drugi short na gbj od 148 80
„Ekspert to człowiek, który w bardzo wąskiej dziedzinie zrobił wszystkie możliwe błędy.”

Awatar użytkownika
TomaszB
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 05 mar 2007, 00:57

Nieprzeczytany post autor: TomaszB »

nasreddin pisze: wstepnie - oplaca sie studiowac ten system w takiej formie jak go wrzucilem ze wzgledu na nowy system - system fal /piramid - nazwa kiepska/
ha! teraz dopiero zakminiłem, to znaczy że niedługo o tym systemie będziesz więcej pisać :-D

a co się nazwą przejmujesz?
problem? no to proszę:

piramidofalowiec
falopiram
amplitudopiramid
ostroszum (piramida ma ostry czubek a fale szumią :-D )

i na końcu prosto z polskiej wsi słynny:
pyrofal

;-)


aha, czyli pojawia się kolejna systemowa podpowiedź
czyli wypatrujesz sygnałów na 15m, a jak już coś się szykuje, to przechodzisz na 1m, dobrze pojmuję?

luka...18
Gaduła
Gaduła
Posty: 167
Rejestracja: 21 lip 2007, 12:34

Nieprzeczytany post autor: luka...18 »

nasreddin z tego co widze można otwierać na korekcie :) albo najlepiej na korekcie gdy cena "wpadnie" w średnie a reszta wskazników jest na sygnale :?:

Awatar użytkownika
nasreddin
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2007, 07:24

Nieprzeczytany post autor: nasreddin »

TomaszB

moze pominmy temat egzotycznej polski /postresujmy sie sytuacja na wykresach / - forex jest rynkiem miedzynarodowym .ja nazwalem go przyplyw . surfowanie na falach przyplywu pipsow . :D .nie bede za duzo o nim pisac - moge powiedziec ze w nowym systemie nie diabel tkwi w szczegolach :D.

Luka 18
.wole uzywac konkretniejszych sformuowan typu odbicie w granicach EMA55/EMA34 przy 50% fibo poprzedniego dnia
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2009, 10:21 przez nasreddin, łącznie zmieniany 1 raz.
„Ekspert to człowiek, który w bardzo wąskiej dziedzinie zrobił wszystkie możliwe błędy.”

Awatar użytkownika
TomaszB
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 05 mar 2007, 00:57

Nieprzeczytany post autor: TomaszB »

no właśnie Luka, ja tak patrzę i próbuję zrozumieć kiedy są korekty wg wskaźników, to akurat można jakoś wypatrzeć łatwo
ale teraz kolejny punkt programu - ile ich musi się zgadzać i które są najważniejsze

poza tym pozostaje kwestia ułatwienia sobie żywota, czyli te alerty
ale spokojnie, Nasreddin obiecał że w stosownym czasie opisze, więc wracamy do workowni (znaczy pracy po naszemu ;) )

Nasreddin, to jak nie diabeł to albo anioł albo jaka zakonnica :lol:

luka...18
Gaduła
Gaduła
Posty: 167
Rejestracja: 21 lip 2007, 12:34

Nieprzeczytany post autor: luka...18 »

W podanym sygnale przez nasreddina Wszystkie wskazniki wskazuja trend spadkowy poza HMA ale jak dla mnie nie mozna jej brać w tej sytuacji pod uwage ponieważ wchodzimy z korekty a jesli z korekty to HMA opóźnia nam wejście (albo w tej sytuacji ratuje dupe bo idzie nie w ta strone :D )

Edit:
nasreddin ale wiesz o co mi chodzi :).
Ja nie wchodziłem tylko dlatego iż moja wiedza kazała mi dać wczoraj longi na GBP i to mnie zablokowało.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2009, 10:27 przez luka...18, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
nasreddin
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2007, 07:24

Nieprzeczytany post autor: nasreddin »

na gbj BE.
ty nie pij tomus tyle kawy bo ci szkodzi :).

Dodano po 3 minutach:
nasreddin pisze: hma ja mam ustawione na alert typu warning mode zeby nie siedziec przed kompem. jest to narzedzie pomocnicze
w miedzyczasie drugi long na kablu http://i35.tinypic.com/2dmh94m.gif
„Ekspert to człowiek, który w bardzo wąskiej dziedzinie zrobił wszystkie możliwe błędy.”

Awatar użytkownika
kris007
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 551
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:50

Nieprzeczytany post autor: kris007 »

nasreddin EMA144 do czegoś Ci służy bo 34 i 55 wiadomo a ta?

ODPOWIEDZ