DayTrading: Piątek 19.07.2024

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1475
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2024

Nieprzeczytany post autor: belon »

Cblondyn pisze:
20 lip 2024, 11:40
belon pisze:
20 lip 2024, 09:53
- przedstaw to tak, żeby nie było wątpliwości:
Najbardziej zastanawiające jest to, że tak prostą i oczywistą rzecz trzeba tłumaczyć w dziesiątkach postów. Masakra
Gdy niejaki Szwajcar organizował konkursy traderów to warunek był jasny i oczywisty. Podpięcie konta pod myfxbook. Żadne skriny, fotki, przysięgi itp. Całkowicie zrozumiałe. Ale jak widać nie dla każdego :)
To nie konkurs ale przy takim kozakowaniu (gdy wyraźnie widać, że nie spina się to w jakąś logiczną całość) odrobina transparentności (tydzień czy miesiąc w tej długoletniej "karierze" foreksowej sraksa to tyle co nic) by się przydała.

Cblondyn
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6916
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

belon pisze:
20 lip 2024, 12:17
odrobina transparentności (tydzień czy miesiąc w tej długoletniej "karierze" foreksowej sraksa to tyle co nic) by się przydała.
Dokładnie. I nikt nie ma pretensji, że coś pokazuje, otwiera pozycje, jakieś analizy itp. Wątpliwość budzi twierdzenie, że to co robi wciąż zarabia.
Bo jednodniowa wybiórcza historia zysków niczego nie dowodzi. Chyba tego nie trzeba tłumaczyć. Już nie wspomne o wątpliwościach co do konta REAL. Bo każdy wie kto dłużej jest na forum dlaczego ;)

Awatar użytkownika
Ink.
Moderator
Moderator
Posty: 2452
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Tyle lat a wy jednej prostej rzeczy nie potraficie zrozumieć. Jeśli ktoś koloruje to przecież nie przyzna się po X latach czy 7k postów „no dobra wszystko co pisałem to trochę ściema” nie ma i nie będzie takich ludzi co tak zrobią nie ważne jakich argumentów użyjecie lub ile razy będziecie mu wytykać błędy itp. Więc takie gadanie dla gadania.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1475
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2024

Nieprzeczytany post autor: belon »

Ink. pisze:
20 lip 2024, 12:51
Tyle lat a wy jednej prostej rzeczy nie potraficie zrozumieć. Jeśli ktoś koloruje to przecież nie przyzna się po X latach czy 7k postów „no dobra wszystko co pisałem to trochę ściema” nie ma i nie będzie takich ludzi co tak zrobią nie ważne jakich argumentów użyjecie lub ile razy będziecie mu wytykać błędy itp. Więc takie gadanie dla gadania.
Doskonale rozumiem, że będzie ściemniał aż mu się nie znudzi. Co nie znaczy, że muszę to tolerować albo udawać, że taki "fajny juser" jest na forum. Pisałem: wywalić gościa do dziennika a na DT trzymać poziom na ile jest to możliwe.

Awatar użytkownika
Ink.
Moderator
Moderator
Posty: 2452
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Gdybyś chciał trzymać poziom to tego wątku już dawno by nie było. Nie ma w Internecie miejsca gdzie w miarę bieżące komentarze trzymają poziom. Z drugiej strony gdybym chciał aby ten wątek był na bieżąco moderowany dla „poziomu” to każdy z was łącznie i każdy z osobna włącznie ze mną już powinni mieć zakaz pisania tutaj przez nie trzymanie poziomu.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1475
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2024

Nieprzeczytany post autor: belon »

Ink. pisze:
20 lip 2024, 13:26
Gdybyś chciał trzymać poziom to tego wątku już dawno by nie było. Nie ma w Internecie miejsca gdzie w miarę bieżące komentarze trzymają poziom. Z drugiej strony gdybym chciał aby ten wątek był na bieżąco moderowany dla „poziomu” to każdy z was łącznie i każdy z osobna włącznie ze mną już powinni mieć zakaz pisania tutaj przez nie trzymanie poziomu.
Może i racja ale jedyny efekt jaki przynosi zostawienie DT bez jakiejkolwiek moderacji to wesoła twórczość baksa (przez dłuższy czas codziennie większość wpisów). Myślisz, że innych (bo nie piszą) przytłoczył jego geniusz czy wesoła twórczość (i nie chodzi o analizy)?
I to było pytanie retoryczne.
Do miłego.

Awatar użytkownika
Ink.
Moderator
Moderator
Posty: 2452
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

To nie jego twórczość przyćmiła innych tylko inni mało co piszą. Ot cała filozofia

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2732
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2024

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Ink. pisze:
20 lip 2024, 14:02
To nie jego twórczość przyćmiła innych tylko inni mało co piszą. Ot cała filozofia
Tylko powstaje pytanie co to ma być za forum ?? Dla kolesia co drukuje jak napalony nastolatek wejścia co kilka godzin na 4 - 5 różnych instrumentach ??
Grubo ponad 90 procent tego forum "gra sobie hobbystycznie" małe pozycje mając w głowie że kiedyś może z tego coś będzie. Są też drudzy co grają grubszą kasą i to już jest inny poziom - i tych poważnie traktujących FX pewne zachowania irytują.

Rzadko się pisze bo (sorry za banały) na walutach trzeba czasu aby utworzyła się formacja - wykreowała się sytuacja dobra do tradingu. Wystarczy spojrzeć na EUR/USD wykres zawracał 2 TYG między 14.06 a 01.07. Ile osób tak naprawdę potrafi grać w konsolach !?

Jego twórczość jest pozbawiona merytoryki, którą ktoś powinien reprezentować po latach na FX. To taka osoba, z która możesz sobie dla zabicia czasu popisać ale nie spodziewaj się ze będzie wiedział coś więcej o rynku. I takich osób jest tu sporo. Wiec w czasach demokracji chyba wypada pozwolić pisać i uszanować wybór fanów autora. Może trzeba by utworzyć nowy wątek ??? Stworzyć konkurencje do już istniejącego ???
"If music is dying musicians are killing it" - MP

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1475
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2024

Nieprzeczytany post autor: belon »

Ink. pisze:
20 lip 2024, 14:02
To nie jego twórczość przyćmiła innych tylko inni mało co piszą. Ot cała filozofia
Tak naprawdę to koleś zrobił sobie z DT dziennik.
Dzienniki mają krótką żywotność bo zazwyczaj, tak w skrócie, treści i autor są do dupy i nikomu nie chce się tam udzielać.
I teraz wróć na początek.
EOT.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8194
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

Ale przeciez ja lubie czasem ściemniać i koloryzowac i temu nie przeczę i sie przyznaję i jest to swego rodzaju często prowokacja
ale przede wszystkim wole czytac wasze wywody na moj temat i waszą śmieszna irytację czesto pozbawione logiki
przy okazji swietnie sie wam rozmawia ze soba / nie bardzzo wiem tylko o czym bo zadnych konkretow z fx nie widzę
Przynajmniej mam sie z czego tu posmiać
pomyslcie lepiej ile lat powtarzacie w sumie to samo A powinien zrobic tak a to nie mozlwe by ciagle mozna zarabiac a brak merytoryki itpitd
odpowiem kolejny raz
zarabiac codziennie to jest mozliwe :P :P
kiedys reagowałem mocniej na te wasze bzdury teraz ja pisze 2 post ydo WAS wy 10 lub 20
caly czas piszecie o braku merytoryki np
to moze ktorys z was np sie choc raz wypowie merytorycznie na temat ktorejkolwiek z pozycji par ktore pokazuje niech i ja zrozumiem o co wam chodzi i konkurencje tez chetnie poczytam
sorki jeden konkret serola
czy ktos zarobil na konsoli edka procz mnie :568: bo ja jakos nie tracę
i jak byl na gorze pisalem stawiam ski spadł zgasilem i napisalem juz stawiam lki
jakiej tu brak merytoryki / wy nie podajecie nic /zadnych poziomow
a jesli cos stracilem to prosze pokazac kiedy bo przeciez prawie codziennie edka mam
Serol przeciez ty jestes wyrazny moj fan bo to co ja pisze tak do Ciebie dociera ze nawet po nocy o mnie piszesz :P
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2024, 15:44 przez baxik, łącznie zmieniany 1 raz.
By nie było zbędnych gadek pozycjonuję tylko czasem na demo
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać :!:
tylko projekcje i tylko to co chcę

Zablokowany