DayTrading: Czwartek 18.07.2024

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
navik
Maniak
Maniak
Posty: 4803
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 18.07.2024

Nieprzeczytany post autor: navik »

Na nq wczoraj pisałem o poziomie 20380 ze moga cofnać. Nie cofnęli. Toche to podejrzane dla mnie , i jezeli tam cofną to moze byc dobre miejsce do s na dłużej .....ihmo
............
Bax.
Wyznaczyć ewentualne poziomy/ zasięgi czy jakieś tam kreski porobić , wymyślić scenariusz to jedno , a rozegrać te poziomy ( scenariusz) i nie stracić kasy to drugie . I to sa zupełnie dwie różne sprawy !
Psycha! , CZAS na fx ! odpowiednie zarządzanie kapitałem i pozycją ! ....bez tych rzeczy nawet najlepsze kreski/ poziomy mozna sobie miedzy bajki włożyć.
Ostatnio zmieniony 18 lip 2024, 19:54 przez navik, łącznie zmieniany 3 razy.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8194
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 18.07.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

navik pisze:
18 lip 2024, 19:23
Na nq wczoraj pisałem o poziomie 20380 ze moga cofnać. Nie cofnęli. Toche to podejrzane dla mnie , i jezeli tam cofną to moze byc dobre miejsce do s na dłużej .....ihmo
nygus to jest krewsko frajrski temat on robi tyle przegiec ze ciezko byc pewnym co zrobi
mnie na tyle wariacji jego tylko raz udalo sie przejechac z nim chyba 1700 pipow ale tylko dlatego ze po prostu nie zagladalem do niego bo kreski z 10razy pokazywaly mi sprzedaj bo spadnie a on miał to w dpie i tylko sobie rosł
za to na gazie z 2 na 2,8 pojechalem w jedynce juz dwa razy a gram go pol roku góra
nygus jakby teraz zrobil 20400 to wg mnie juz nie odpusci i nie spadnie do wyborow
a nie da sie go wtedy trzymac na dluzej
lepiej go kupic po 19k czy 19200 i wtedy trzymac
jedna zwałe jak nie w lipcu to w sieroniu musza zrobic boby im kreski nie zagraly siedziec caly czas pod ath3mce sie nie da
kakao
zostało na jutro
troche duzo ale na razie na plusie wiec musi bycccccc
tu jak zwykle 50fbo slynne i wiadomo co robic przebija sprdzielac z pozycji
nie przebija to spadnie
wyjda nad moje eski to zamiast gora 5 dopiernicze jeszcze z 10 i srednia bedzie oki albo z 15 :P
zakladam spadek to spadek ma byc i tyle - zrobia 8400 tzn ze zalozenie bylo hjowe i trzeba tak wyjsc by obeszlo sie bez strat
i komentujac to co pisze moze tylko osoba ktora nie ma lub nie miala z dt do czynienia i nic z tego nie rozumie wiec szczeka bo go boli ze jest taki tępy a on chce byc miszczem
amen
ropa wti
to juz raczej pozycje na jutro
a i gaz nan juz bdbbb teś
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
By nie było zbędnych gadek pozycjonuję tylko czasem na demo
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać :!:
tylko projekcje i tylko to co chcę

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8194
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 18.07.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

ropa
teraz juz duzo lepiej błyszczy a z pol godz temu bylo 1k na z/s :P
teraz juz mozna skracac 700b
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
By nie było zbędnych gadek pozycjonuję tylko czasem na demo
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać :!:
tylko projekcje i tylko to co chcę

Zablokowany