DayTrading: Środa 21.06.2023

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6695
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Środa 21.06.2023

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
21 cze 2023, 14:32
Jakąś dekadę temu na tym forum wiekszość nieprzyznawała się do DEMO i też nie było draki.
To może ci wytłumacze. Wiesz ile jest warta strategia jak i te całe zyski z demo? Mam nadzieje, że nie musze tłumaczyć. Chociaż zaczynam mieć wątpliwości czy nie będę musiał ;)
Pojęcie "Zawodowiec" chyba do czegoś zobowiązuje :d

JadziaxD
Gaduła
Gaduła
Posty: 92
Rejestracja: 13 cze 2023, 19:38

Re: DayTrading: Środa 21.06.2023

Nieprzeczytany post autor: JadziaxD »

SEROL666 pisze:
21 cze 2023, 15:06
https://www.dukascopy.com/fxcomm/live-fx-trader/

Posprawdzajcie sobie tych z niskim DD i wysokim DD. Wszyscy co grają na Jednym mają niskie DD pi razy drzwi mniej niż 5%. A ci co na wielu albo kilku często zmianianych to okolice 20% i więcej.
Odpowiedz jest jedna korelacja. Ale jakie tak naprawdę ma to znaczenie to DD dla osób co wprawiają się na FX ????
Przecież te konkursy demo to ściema xD. Robią je po to, żeby tylko sciągnąć nowych naiwnych którzy myślą, że da się tyle zarobić xD. Przykład:

https://www.tms.pl/blog-tms/dolacz-do-v ... ms-brokers

Wiesz jakie oni kwoty wyciągali zwrotu w 3 tygodnie xD. z 10k robili po 80 K a grali o pule nagród 10tyś PLN. Czy uważasz, że osoba która w 3 tygodnie robi 800% grała by o 5k ?

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2511
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Środa 21.06.2023

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

JadziaxD pisze:
21 cze 2023, 14:50
SEROL666 pisze:
21 cze 2023, 14:35
JadziaxD pisze:
21 cze 2023, 14:31
Ja bym wam dał dostęp do https://www.myfxbook.com/portfolio/hagnos/9649196 , ale co wam po co....
Mógłbym, mógłbym... dawej ten zrzut. Niech się coś dzieje
Wiesz, co jest najważniejsze w tradingu ? Cierpliwość , naucz się jej.
Jak mówię po 16 jak kupie USD/PLN to po 16 i tyle razem z pozycjami, żeby nie było że z neta wziąłem, oczywiście jak Dollar tam spadnie bo ja albo kupuje na dołku który według mnie jest dołkiem albo wcale .
No to jak chcesz i możesz to daj linka do myfxbook. Przecież tam można pozakrywać co tylko dusza zapragnie. NIe mart się nie oszalejemy od procentów :wink: To święte słowa cierpliwość ! Dlatego dużo ludzi wybiera DT,
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6695
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Środa 21.06.2023

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

JadziaxD pisze:
21 cze 2023, 15:11


Wiesz jakie oni kwoty wyciągali zwrotu w 3 tygodnie xD. z 10k robili po 80 K a grali o pule nagród 10tyś PLN. Czy uważasz, że osoba która w 3 tygodnie robi 800% grała by o 5k ?
Super przykłąd na to ile jest warte konto demo :)

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7330
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Środa 21.06.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

Cblondyn pisze:
21 cze 2023, 15:13
JadziaxD pisze:
21 cze 2023, 15:11


Wiesz jakie oni kwoty wyciągali zwrotu w 3 tygodnie xD. z 10k robili po 80 K a grali o pule nagród 10tyś PLN. Czy uważasz, że osoba która w 3 tygodnie robi 800% grała by o 5k ?
Super przykłąd na to ile jest warte konto demo :)
tyle forum obleciałes i dalej nie wiesz do czego słuzy DEMO :?: :?:
moze sie TOMASZKA ZAPYTAJ na priv :P to ci cos tak prostego wyjasni :568:
bo pirdolisz o tym demo jakby to było cos zlego
jakbys z raz z tydzien pograł na dt to bys chociaz wiedzial ze demo to super produkt
zwłaszcza dla zawodowca
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

JadziaxD
Gaduła
Gaduła
Posty: 92
Rejestracja: 13 cze 2023, 19:38

Re: DayTrading: Środa 21.06.2023

Nieprzeczytany post autor: JadziaxD »

baxik pisze:
21 cze 2023, 15:19
Cblondyn pisze:
21 cze 2023, 15:13
JadziaxD pisze:
21 cze 2023, 15:11


Wiesz jakie oni kwoty wyciągali zwrotu w 3 tygodnie xD. z 10k robili po 80 K a grali o pule nagród 10tyś PLN. Czy uważasz, że osoba która w 3 tygodnie robi 800% grała by o 5k ?
Super przykłąd na to ile jest warte konto demo :)
tyle forum obleciałes i dalej nie wiesz do czego słuzy DEMO :?: :?:
moze sie TOMASZKA ZAPYTAJ na priv :P to ci cos tak prostego wyjasni :568:
bo pirdolisz o tym demo jakby to było cos zlego
jakbys z raz z tydzien pograł na dt to bys chociaz wiedzial ze demo to super produkt
zwłaszcza dla zawodowca

Mi nie chodziło za bardzo o to , że to demo tylko, że te konkursy to ściema. Oni Tworzą wirtualncyh użytkowników, tylko po to, zeby ktoś zobaczy że można wyciągnąć takie %, a jak wiadomo nie .. Bo większość przegrywa w ciągu roku. Tylko ci którzy wytrwają w tym gównie kilka lat i trafią na Dobry moment mogą coś zarobić a reszta idzie na rzeź xD

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2511
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Środa 21.06.2023

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

JadziaxD pisze:
21 cze 2023, 15:11
Przecież te konkursy demo to ściema xD. Robią je po to, żeby tylko sciągnąć nowych naiwnych którzy myślą, że da się tyle zarobić xD. Przykład:

https://www.tms.pl/blog-tms/dolacz-do-v ... ms-brokers

Wiesz jakie oni kwoty wyciągali zwrotu w 3 tygodnie xD. z 10k robili po 80 K a grali o pule nagród 10tyś PLN. Czy uważasz, że osoba która w 3 tygodnie robi 800% grała by o 5k ?
Uczestnicy są prawdziwi i tak samo wyniki. Ale ściema to zaczeła sie na firmach PROPtradingowych tam wyżyłowane warunki uwaliły by chyba całą pierwszą dwudziestke z tego konkursu na ducascopy.
A więc ludziska startują po jakichś konkursach u znanych broków aby mieć porządne CV takie "portfolio". I niektórzy lądują potem na rozmowach o pracę aby startowac do zarządzania konkretnym kapitałem. Nie mogę znaleźć linka do kolesia co grał tak jak my, w domu i dostał ofertę - nie wiem w jaki sposób - na zarządzanie chyba 20 czy 30 MLN funtów.
Ale część konkursów to ściema zwłaszcza u broków zarejestrowanych gdzieś w rajach podatkowych
"If music is dying musicians are killing it" - MP

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Środa 21.06.2023

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

baxik pisze:
21 cze 2023, 15:10
doktorek pisze:
21 cze 2023, 15:06
baxik pisze:
21 cze 2023, 14:08

a co ty na fx nie zarobiles 200k
ze piszesz kozak :!:
Ja tyle pieniedzy widzialerm tylko w banku :p
czyli tez jestes kłamczuszek bo ja pamietam co wyprawiales np na dolcu :P jak tu wszedłem pare lat temu
nigdy w historii nie grzebie bo nie umiem ale strzały po kilka lotow zyskowne pamietam :P :564:
TO NA DEMO

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2511
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Środa 21.06.2023

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

SEROL666 pisze:
21 cze 2023, 15:06
https://www.dukascopy.com/fxcomm/live-fx-trader/
Posprawdzajcie sobie tych z niskim DD i wysokim DD. Wszyscy co grają na Jednym mają niskie DD pi razy drzwi mniej niż 5%. A ci co na wielu albo kilku często zmianianych to okolice 20% i więcej.
Odpowiedz jest jedna korelacja. Ale jakie tak naprawdę ma to znaczenie to DD dla osób co wprawiają się na FX ????
Jak gra sie na jednym to właśnie obniża się DD i ryzyko dzieje sie to praweie z automatu przy rosądnym zarządaniu kapitałem. Więc taki początujący czy tam jakoś zaawansowany może sobie życie ułatwić. Da się zajmować jakieś miejsca w konkursie to i da się zarabiąć na spokojnie.
A czym jest tak naprawdę DD to wasza psychika i komfort. Alleluja !

Z resztą nie wierzci mi poszukacie sami gdzie indziej chociażby myfxbook.A co do książek.. oraz YT/Broków/DI analityków aby wyjść na PRO zawodników analizują po XX instrumentów aby udowadniać że ich podejście czy tam metoda się sprawdza wszedzie. Ja sprawdziłem wielu wstecz to oczy jak pinpongi robiłem że ktokolwiek to oglądał/czytał.
Aby nie być gołosłownym DI z DM BZ WbK Marcin Działek chwalił się że jego analizy dałyby 165% w rok bodajże na kilkunastu instrumentach w formule zbliżonej do DT
https://pl.linkedin.com/in/marcin-dzia%C5%82ek
Czy trzeba kończyć tak trudny egzamin aby zrobić podobny wynik ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2511
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Środa 21.06.2023

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Anomalia pisze:
21 cze 2023, 14:52
SEROL666 pisze:
21 cze 2023, 14:32
Anomalia podniecała się swoim dziennikiem a nie wie jak działa system liczenia wyświetleń do tego jej wkład w dziennik to może 10% ludzie przychodzili czytać Cajto i Tolomon Nika i innych. Nikt nie czytał tych bajdurzeń na temat życia i FX
Jeśli uważasz, że Anomalia się podniecała swoim dziennikiem to znaczy, że nie wiesz jak wygląda podniecona kobieta :lol:
Dobrego dnia, dt-y :564:
Anomalia mam taki graficzny wskaźnik który mi mówi ze jesteś wilgotna czy tam spocona aktualnie
https://www.ventusky.com/
Prawda jest jak poezja...... Nawadniaj się.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Zablokowany