DayTrading: Poniedziałek 19.06.2023

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.06.2023

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

SEROL666 pisze:
19 cze 2023, 23:08
Tomasz196407 pisze:
19 cze 2023, 20:40
zabronisz?
Nawaliłeś tyle postów i analiz to cię przeliczę jakco ten tego teges (sorry Anomalia braknie mi słów na tego ciamajdę). Dzisiaj dałeś ciała pamiętaj o tym.
Oj sorry przewidziałeś ruch na ropie za 0.10 dolara :lol: :lol: :lol:Tomuś a gdzie reszta ? Prosta AT by ci powiedziała. Jesteś ciamajdą i tyle
jednak widzisz jesteś takim malutkim szczekaczem i duzo by chciał a tu go pan trzyma na smyczy i nic nie zrobisz srolku
NIC nie zabronisz :mrgreen:

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.06.2023

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

azyl pisze:
19 cze 2023, 22:16
tutaj tak często dochodzi do sprzeczek, że powinni osobny wątek specjalnie w tym celu otworzyć. powiem wprost, kompletnie mnie to nie obchodzi ile kto z Was zarabia ale sądząc po waszym ego, jesteście milionerami. Miło by było gdyby każdy pokazywał swoje staty ale przecież to nie koncert życzeń i warto to uszanować... co do jednego instrumentu już kilkukrotnie słyszałem, że łatwiej jest nauczyć się tradować na jednym niż kilku. U jednych się to sprawdzi a u innych już niekoniecznie co powinno być zrozumiałe. w końcu pod wieloma względami jesteśmy inni. Przykre jest to, że ktoś kto stanął w obronie baksa teraz sam na atak jest narażony i to jeszcze zmasowany.
To są dopier..alacze dolotowcy. Czyli sami nic nie pokazują a już chyba 5 raz ta sama gówno burza robiona niewiadomo po co. Jak koń jest każdy widzi. Ale nie Polacczki muszą go kopnąć bo dzień jest do bani, bo okrutny FX własnie zabrał im kasę, bo okres się przeciąga itp. Dolotowcy bo większość gra do 1 lota. Marzenia o kasie z FX się oddalają to co robić... jazda na całego. Skończą jak Ninja i Cblondyn

Siedzę już trochę na tym forum i takie właśnie Polaczki wywaliły z tego działu sensownych traderów. Nic poza własnym nochalem i bolączkami nie widzą. Do tego każdy z nich to analityk od wszystkiego co mają na platformie jeden lepszy od drugiego. A walą błąd za błędem... ale jak się uda to linkują swoie analizy sprzed tygodni - muszą podbić sobie doopaminkę. Czytałeś nawik ostatni gobry trade to pamięta było to w pażdzierniku zeszłego roku jak wszedł po 3500..... proszę Cie smiechu warte.
Do tego jeden 10% na miesiąc drugo 50% to ich szklane sufity nie ma bata... niech sobie tam będą gdzie są. Po czym poznać że trader gra niskim lotem ?? Po gównianych analizach :!:

Atak ? Słuchaj przynajmniej zwoje sobie poprostowali. Pamiętajcei niepiszący czytelnicy :wink: jeden w miarę popularny instrument do gry a nie 3,4 i więcej. Niezarobicie na jednym to na 4 tym bardziej. I będziecie się męczyć beczeć po 10 lat niedochodząc do niczego.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.06.2023

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

SEROL666 pisze:
19 cze 2023, 23:39
azyl pisze:
19 cze 2023, 22:16
tutaj tak często dochodzi do sprzeczek, że powinni osobny wątek specjalnie w tym celu otworzyć. powiem wprost, kompletnie mnie to nie obchodzi ile kto z Was zarabia ale sądząc po waszym ego, jesteście milionerami. Miło by było gdyby każdy pokazywał swoje staty ale przecież to nie koncert życzeń i warto to uszanować... co do jednego instrumentu już kilkukrotnie słyszałem, że łatwiej jest nauczyć się tradować na jednym niż kilku. U jednych się to sprawdzi a u innych już niekoniecznie co powinno być zrozumiałe. w końcu pod wieloma względami jesteśmy inni. Przykre jest to, że ktoś kto stanął w obronie baksa teraz sam na atak jest narażony i to jeszcze zmasowany.
To są dopier..alacze dolotowcy. Czyli sami nic nie pokazują a już chyba 5 raz ta sama gówno burza robiona niewiadomo po co. Jak koń jest każdy widzi. Ale nie Polacczki muszą go kopnąć bo dzień jest do bani, bo okrutny FX własnie zabrał im kasę, bo okres się przeciąga itp. Dolotowcy bo większość gra do 1 lota. Marzenia o kasie z FX się oddalają to co robić... jazda na całego. Skończą jak Ninja i Cblondyn

Siedzę już trochę na tym forum i takie właśnie Polaczki wywaliły z tego działu sensownych traderów. Nic poza własnym nochalem i bolączkami nie widzą. Do tego każdy z nich to analityk od wszystkiego co mają na platformie jeden lepszy od drugiego. A walą błąd za błędem... ale jak się uda to linkują swoie analizy sprzed tygodni - muszą podbić sobie doopaminkę. Czytałeś nawik ostatni gobry trade to pamięta było to w pażdzierniku zeszłego roku jak wszedł po 3500..... proszę Cie smiechu warte.
Do tego jeden 10% na miesiąc drugo 50% to ich szklane sufity nie ma bata... niech sobie tam będą gdzie są. Po czym poznać że trader gra niskim lotem ?? Po gównianych analizach :!:

Atak ? Słuchaj przynajmniej zwoje sobie poprostowali. Pamiętajcei niepiszący czytelnicy :wink: jeden w miarę popularny instrument do gry a nie 3,4 i więcej. Niezarobicie na jednym to na 4 tym bardziej. I będziecie się męczyć beczeć po 10 lat niedochodząc do niczego.
Ninja skonczył
Cblondyn nadal jest i będzie
odp... sie od niego
Czytałeś nawik ostatni gobry trade to pamięta było to w pażdzierniku zeszłego roku jak wszedł po 3500..... proszę Cie smiechu warte.
to źle czytasz w takim razie bo mało cie tu jest
Ostatnio zmieniony 19 cze 2023, 23:46 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.06.2023

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Tomasz196407 pisze:
19 cze 2023, 23:18
SEROL666 pisze:
19 cze 2023, 23:08
Tomasz196407 pisze:
19 cze 2023, 20:40
zabronisz?
Nawaliłeś tyle postów i analiz to cię przeliczę jakco ten tego teges (sorry Anomalia braknie mi słów na tego ciamajdę). Dzisiaj dałeś ciała pamiętaj o tym.
Oj sorry przewidziałeś ruch na ropie za 0.10 dolara :lol: :lol: :lol:Tomuś a gdzie reszta ? Prosta AT by ci powiedziała. Jesteś ciamajdą i tyle
jednak widzisz jesteś takim malutkim szczekaczem i duzo by chciał a tu go pan trzyma na smyczy i nic nie zrobisz srolku
NIC nie zabronisz :mrgreen:
Pisz do oporu ja ostrzegam przed twoimi niechlujnymi analizami. Do tego linkujesz bezmyślnie kolesia który nieciekawie wygląda. Fart i duże DD uratowały mu depo. Widziałeś że TP=SL.... po kilkaset pips ?... G widziałeś patrzysz tylko na górny lewy narożnik. Masz jakieś lęki boisz się że coś Ci zrobię ?? Jedyne co mogę to wstecz sprawdzić jak twoje analizy się sprawdzały... jakbym się nudził. Tak jak zrobiłem z pajacem Rygielskim i całym I. Krypto.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.06.2023

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Chcesz kopiować ruchy to polecam Telegram
jeżeli taki zawodowiec jak ty poleca kopiowanie sygnałów to o czym to świadczy?
że sam nie masz pojęcia o spekulacji

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.06.2023

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

SEROL666 pisze:
19 cze 2023, 23:45
Tomasz196407 pisze:
19 cze 2023, 23:18
SEROL666 pisze:
19 cze 2023, 23:08

Nawaliłeś tyle postów i analiz to cię przeliczę jakco ten tego teges (sorry Anomalia braknie mi słów na tego ciamajdę). Dzisiaj dałeś ciała pamiętaj o tym.
Oj sorry przewidziałeś ruch na ropie za 0.10 dolara :lol: :lol: :lol:Tomuś a gdzie reszta ? Prosta AT by ci powiedziała. Jesteś ciamajdą i tyle
jednak widzisz jesteś takim malutkim szczekaczem i duzo by chciał a tu go pan trzyma na smyczy i nic nie zrobisz srolku
NIC nie zabronisz :mrgreen:
Pisz do oporu ja ostrzegam przed twoimi niechlujnymi analizami. Do tego linkujesz bezmyślnie kolesia który nieciekawie wygląda. Fart i duże DD uratowały mu depo. Widziałeś że TP=SL.... po kilkaset pips ?... G widziałeś patrzysz tylko na górny lewy narożnik. Masz jakieś lęki boisz się że coś Ci zrobię ?? Jedyne co mogę to wstecz sprawdzić jak twoje analizy się sprawdzały... jakbym się nudził. Tak jak zrobiłem z pajacem Rygielskim i całym I. Krypto.
masz to jak w banku :D

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 981
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.06.2023

Nieprzeczytany post autor: setka »

piszcie o rynku PROSZĘ
jaki ma sens scieranie sie w virtualną personą ?
bardziej interesujące bedzie co myslicie np. o SP500, $ a nie czy bax gra na demo czy nie.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.06.2023

Nieprzeczytany post autor: navik »

SEROL666 pisze:
19 cze 2023, 23:39
[. Czytałeś nawik ostatni gobry trade to pamięta było to w pażdzierniku zeszłego roku jak wszedł po 3500..... proszę Cie smiechu warte.
SEROL ...
Nie dość ze z ciebie dupa nie trejder zawodowy, to jeszcze czytanie ze zrozumieniem kuleje :!:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.06.2023

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

setka pisze:
19 cze 2023, 23:50
piszcie o rynku PROSZĘ
jaki ma sens scieranie sie w virtualną personą ?
bardziej interesujące bedzie co myslicie np. o SP500, $ a nie czy bax gra na demo czy nie.
spytaj miszcza Srola
jeszcze ani jednej analizy, komentarza jego tu nie było
a bax mnie tak obchodzi jak zesłoroczny snieg

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.06.2023

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Anomalia pisze:
19 cze 2023, 23:14
SEROL666 pisze:
19 cze 2023, 22:49
Ale merytoryka !! Ja pierniczą Jesteś przewidywalna z resztą nie odpisywałem tobie jest tu część czytających co zaczyna z FX staram się ustrzec ich przd głupotami. Jak tam twój trading przebiłaś już swój szklany sufit ? Czy postanowiłaś dołączyć się do hejtu na baksika bo nie idzie..... pląsaj się dalej Anomalia i gratuluję dołączenia do betonu Nawigatora.

PS. Sprawdz mi styl i przecinki
Czuję się przeszyta Twą przenikliwą oceną na wskroś :lol:

Hejtu? Jakiego hejtu? Prawda to hejt?
A trading dziękuję, od lat jestem zadowolona z efektów 8)

:idea: Mam nadzieję, że osoby zaczynające z fx omijają ten kupowaty wątek szerokim łukiem :idea:

Ps. Zupełnie nie interesują mnie Twoje przecinki oraz niepowtarzalny stajl; świadczą wyłącznie o Tobie, wirtuozie polszczyzny, krynico mądrości forexowej :564:
Panienka jeszcze nie śpi ???
Jesteś Polaczką Nieskazitelną piszesz i mówisz prawdę ? Przed chwilą skłamałaś Anomalka nieładnie tak robić
Jak dobrze pamiętam to 50% na rok to twoje maksy maksów na robocikach. To chyba byłaś ty. Nadal jesteś takim beztalenciem jak na Rejsie ? Lata ? Nie rozśmieszaj mnie 2-3 lata temu błądziłaś jak dziecko we mgle. Ale cóż nie możemy odmawić cudów na tym forumn :!:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Zablokowany