Psycholog na giełdzie

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Mamy tu psychologa, a on ma teraz sporo materiału do analizy - o ile będzie to czytał.
Może się wypowie i wytłumaczy skąd się biorą takie szmatławe osoby, których jedynym celem w życiu jest hejtowanie tych, którzy chcą jakoś innym pomóc, nawet jeżeli biorą za to wynagrodzenie?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 918
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Ja natomiast się zastanawiam jaki to problem założyć własny dziennik. Swoją sugestię kieruję oczywiście do tych co robią z siebie forumowe guru i biegają ze swoimi radami od dziennika do dziennika i po innych wątkach. Jakby tego było mało jęczą jeszcze jak cioty, że nikt ich nie chce słuchać. Co z tego, że za forumowe pseudoporady nie biorą grosza skoro ich wiarygodność nie jest lepsza niż szkoleniowców biorących za to kasę. W zasadzie pod względem wiarygodnosci niczym się nie różnią od szkoleniowców nawet jeśli mają tendencję stawiać się w opozycji do nich. Każdy miałby własny dziennik, statementów nie trzeba byłoby pokazywać, styl dowolny - dziennik transakcyjny, blog, zbiór felietonów, po prostu zainteresowany sam wchodziłby i oceniał czy warto czytać.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: belon »

Fx Kaleidoscope pisze:
10 maja 2023, 09:35
Przyglądam się od kilku dni komentarzom na tym forum...i serce mi pęka. Nie dość że rynek łobuzuje i nie spełnia zachciewajek to jeszcze zgrzyty
Apeluje do was Panowie...nie warto wchodzić w dialog z osobami, które lubią dialog na zasadzie: mów do dupy a ci piernie.
Do nas apelujesz? Wszystkich? Jak wszystkich to do mnie chyba też.
Zobacz kto został na tym forum (od tego się zaczęły moje wpisy w tym wątku), zobacz jaki poziom reprezentują te osoby i nie piszę o początkujących tylko tych co mianują się trenerami i mentorami. Zobacz pierwsze cztery wpisy tego tematu: zobacz wpis autora (nie prosił o pomoc, chciał przedstawić swoją koncepcję i rozwój strategii) i zobacz trzy kolejne (i całą resztę), kto pisał i co napisał: koleś bez statmentu, bez aktualnego wykresu, koleś wypisujący takie bzdury, którym później sam zaprzecza bo są takie durne.
Koleś wpier....la się do wszystkiego i wszystkich, że lepiej odpuścić niż coś swojego tutaj wrzucać.
A na koniec jeszcze wpis:
ninjaproject pisze:
10 maja 2023, 09:46
Mamy tu psychologa, a on ma teraz sporo materiału do analizy - o ile będzie to czytał.
Może się wypowie i wytłumaczy skąd się biorą takie szmatławe osoby, których jedynym celem w życiu jest hejtowanie tych, którzy chcą jakoś innym pomóc, nawet jeżeli biorą za to wynagrodzenie
Czy ktoś cie dadas prosił w tym wątku o jakąkolwiek pomoc? Robisz tutaj bajzel od początku.
Wg mnie właśnie takie osoby doprowadziły do sytuacji, że to forum praktycznie zdechło i wg mnie powinny wylatywać z serdecznym kopem w dupę na dowidzenia.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

belon pisze:
10 maja 2023, 10:09
Fx Kaleidoscope pisze:
10 maja 2023, 09:35
Przyglądam się od kilku dni komentarzom na tym forum...i serce mi pęka. Nie dość że rynek łobuzuje i nie spełnia zachciewajek to jeszcze zgrzyty
Apeluje do was Panowie...nie warto wchodzić w dialog z osobami, które lubią dialog na zasadzie: mów do dupy a ci piernie.
Do nas apelujesz? Wszystkich? Jak wszystkich to do mnie chyba też.
Zobacz kto został na tym forum (od tego się zaczęły moje wpisy w tym wątku), zobacz jaki poziom reprezentują te osoby i nie piszę o początkujących tylko tych co mianują się trenerami i mentorami. Zobacz pierwsze cztery wpisy tego tematu: zobacz wpis autora (nie prosił o pomoc, chciał przedstawić swoją koncepcję i rozwój strategii) i zobacz trzy kolejne (i całą resztę), kto pisał i co napisał: koleś bez statmentu, bez aktualnego wykresu, koleś wypisujący takie bzdury, którym później sam zaprzecza bo są takie durne.
Koleś wpier....la się do wszystkiego i wszystkich, że lepiej odpuścić niż coś swojego tutaj wrzucać.
A na koniec jeszcze wpis:
ninjaproject pisze:
10 maja 2023, 09:46
Mamy tu psychologa, a on ma teraz sporo materiału do analizy - o ile będzie to czytał.
Może się wypowie i wytłumaczy skąd się biorą takie szmatławe osoby, których jedynym celem w życiu jest hejtowanie tych, którzy chcą jakoś innym pomóc, nawet jeżeli biorą za to wynagrodzenie
Czy ktoś cie dadas prosił w tym wątku o jakąkolwiek pomoc? Robisz tutaj bajzel od początku.
Wg mnie właśnie takie osoby doprowadziły do sytuacji, że to forum praktycznie zdechło i wg mnie powinny wylatywać z serdecznym kopem w dupę na dowidzenia.
A ciebie ktoś prosił o chamskie i nieprawdziwe komentarze?
Autor wątku nie wykazał żadnego sprzeciwu względem dyskusji.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Fx Kaleidoscope pisze:
10 maja 2023, 09:35
Przyglądam się od kilku dni komentarzom na tym forum...i serce mi pęka. Nie dość że rynek łobuzuje i nie spełnia zachciewajek to jeszcze zgrzyty na froncie, czytaj na forum, grupie rzekomego wsparcia.
Jak czytam gościa (w dodatku półgłówka) co notorycznie bredzi i do tego bezczelnie łże to we mnie aż się gotuje. Bo w dodatku chce za ten swój bełkot brać pieniądze. I uważam, że podobnie myśli większość zwykłych ludzi. Jak złodziej wyrwie babci torebkę to też zareaguje. Taki typ tak ma

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Cblondyn pisze:
10 maja 2023, 10:15
Fx Kaleidoscope pisze:
10 maja 2023, 09:35
Przyglądam się od kilku dni komentarzom na tym forum...i serce mi pęka. Nie dość że rynek łobuzuje i nie spełnia zachciewajek to jeszcze zgrzyty na froncie, czytaj na forum, grupie rzekomego wsparcia.
Jak czytam gościa (w dodatku półgłówka) co notorycznie bredzi i do tego bezczelnie łże to we mnie aż się gotuje. Bo w dodatku chce za ten swój bełkot brać pieniądze. I uważam, że podobnie myśli większość zwykłych ludzi. Jak złodziej wyrwie babci torebkę to też zareaguje. Taki typ tak ma

Kod: Zaznacz cały

int direction = MathRand()%2;
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: belon »

@nindza:
tak powinny wyglądać te twoje skriny szkoleniowe:
- pozycje skrin na końcu tego wpsiu: post1044068.html#p1044068
wejście bo to, tamto, sramto,

pomiędzy jakieś skriny, że pozycje jeszcze masz:
2023 05 10 wt 1010 nq100.png
i na koniec skrin przed zamknięciem i wrzuta na forum, że już wystarczy.
A nie te twoje z dupy teorie na wczorajszych wykresach.
========
ninjaproject pisze:
10 maja 2023, 10:14
A ciebie ktoś prosił o chamskie i nieprawdziwe komentarze?
Autor wątku nie wykazał żadnego sprzeciwu względem dyskusji.
Kilka wpisów autora na kilkadziesiąt twoich - widocznie koleś na tyle inteligentny, że widział, ze z idiotą się nie dyskuskutuje.
A, że piszę do ciebie, za przeproszeniem, idiota, kłamca i debil - to chyba każdy wie dlaczego.
Szkoleniowiec i mentor bez statmentu, który nie potrafi wrzucić nawet jednego skrina z aktualną pozycją, to ściemniacz.

Tyle.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
adamkaluza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1021
Rejestracja: 16 kwie 2011, 11:59

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: adamkaluza »

Z nami nic nie jest nie tak. Największy problem jest z jednym guru który robi 20% dziennie. Zaśmieca wszystkie dzienniki i tematy nie pozwalając innym swobodnie wymieniać poglądów. Wszyscy maja go dość, to jego czwarty nick czy któryś bo tyle razy go z forum wyrzucali.
Każdy interwał ma swojego sponsora

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: belon »

I tak powinno wyglądać szkolenie panie nindza:
cd z: post1044114.html#p1044114
i dołożyłem pozycję bo ....... i zobaczymy co dalej:
2023 05 10 wt 1100 nq100.png
+ jakiś komentarz:
- TP zakładam na poziome jak na skrinie, kierunek dół ale mogą podbić do ....., ponieważ......, ale jak przelecą założony poziom to zamykam all i idę kłócić się ze starą lub coś podobnego...
cdn...

ps: pewno teraz nindza siedzi przed kompem i piszczy: kurła, żeby poszło up na nowe max'y to mu pojadę...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

adamkaluza pisze:
10 maja 2023, 10:59
Z nami nic nie jest nie tak. Największy problem jest z jednym guru który robi 20% dziennie. Zaśmieca wszystkie dzienniki i tematy nie pozwalając innym swobodnie wymieniać poglądów. Wszyscy maja go dość, to jego czwarty nick czy któryś bo tyle razy go z forum wyrzucali.
Człowieku, to nie ja tutaj dyskutuję z autorem wątku!
Ja wspieram autora w tym co chce osiągnąć.
To Cblondyn zaczął krytykować i pisać, że on coś źle robi, a ja tylko komentowałem opinie Cblondyna.

I nie powtarzaj tego, co już było wyjaśnione - nikt mnie nie wyrzucał, ja sam rezygnowałem.
Kiedy rezygnuję, to usuwam wszelkie hasła i potem na konto nie mogę się zalogować.

I nie rób z forum jakiejś elitarnej grupy, gdzie jacyś enigmatyczni "wszyscy" mają jakieś większe prawa niż niewszyscy.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ