Psycholog na giełdzie

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

DupnySystem pisze:
08 maja 2023, 23:26
ninjaproject pisze:
08 maja 2023, 23:15
Forum upada ponieważ kto zrezygnował, ten zrezygnował, a kto się rozwinął i dalej traduje, ten już nie ma ochoty tutaj się udzielać między innymi z powodu takich mądralińskich jak ty, któremu się wydaje, że wszystkie rozumy pozjadał, a w rzeczywistości nic nie wie. Typowy Dunning-Kruger.
A wiem cokolwiek o tym, bo piszą czasami do mnie starzy wyjadacze z tego forum co kiedyś regularnie na DT się udzielali i stanowili elitę tego forum.
I co ciekawe, to wielu z nich stosuje mój DSWS jako narzędzie pracy...
chyba takich jak Ty naganiaczy i szkoleniowców, pseudotraderów :)))
I nie dziwie się, że ludzi odchodzą.
Dobrego biznesu i czesania leszczy. siemka ;)
Ja nikogo nie czesam, i z leszczami nie mam do czynienia, tylko z ludźmi.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

DupnySystem pisze:
08 maja 2023, 22:59
I ja się ubawiłem jak czytam argumenty o pokazaniu FF że zżera mnie ciekawość. To jakaś bzdura. Nie interesuje mnie ile kto zarabia, tylko czy mądrala czy szkoleniowiec potrafi zarobić.
A kto tu kogo szkoli ? Chodzi Ci o Ninje. Ty też przestaniesz pokazywać depo.
DupnySystem pisze:
08 maja 2023, 22:59
A argumenty osób, które nigdy nie pokażą FF są naprawdę coraz śmieszniejsze. Pokaż swoje i zobaczymy kto bedzie się bardziej śmiał. Nawet taki danboo jest dla mnie lepszym traderem niż ktoś, się boi jak ognia FF i wymyśla bajki. Bo przynajmniej jest szczery i uczciwy.
Może 3 dni, może 1 dzień, jaka róznica. Gram jak uważam za stosowne. I też się uśmiałem, jak piszesz o tych statystykach. Widać, nie do końca rozumiesz o co kaman, co potwierdzają te śmieszne argumenty o pokazywaniu FF :))
Szczerość i uczciwość Danbo polega na tym że "cudnie" odparowuje depo za depem z uporem maniaka z tego co widziałem. A Ty masz wielki miszmasz w tym co robisz na FX. 14 instrumentów do skalpu ? To na Long Term się nadaje i to nie w tym zestawienu, cud że jeszcze masz Depo. Radzę Ci to uprośćić do Jednej waluty. Akurat ja znam na wylot staty z FF i myfxbook i wiem co które oznaczają. W twoim przypadku praktycznie lecisz na Break Even . Wprowadź zmiany o których mówiłem a będzie grubo lepiej
DupnySystem pisze:
08 maja 2023, 22:59
A forum podupadło pewnie i dlatego, że zrobiło się miejscem do czesania nowych leszczy przez mentorów, szkoleniowców, naganiaczy i pseudotraderów. :)))) który w życiu nic nie ugrał, hahaha. Ale spoko, leszczy można czesać, na tym polega cały rynek.
Sory Panowie, że wchrzaniam się w biznes czesania leszczy i chrzanie takie głupoty o udowadnianiu gry.
Chyba nie orientujesz się na forum popatrz sobie na poniższe linki. To MY a Nie ty wchrzaniamy się w biznes czesania leszczy:
wiedzawartamilion-com-t19185-50.html
topic32877.html
topic31932-210.html
topic32230-20.html
topic32829.html
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

DupnySystem pisze:
08 maja 2023, 23:26
ninjaproject pisze:
08 maja 2023, 23:15
Forum upada ponieważ kto zrezygnował, ten zrezygnował, a kto się rozwinął i dalej traduje, ten już nie ma ochoty tutaj się udzielać między innymi z powodu takich mądralińskich jak ty, któremu się wydaje, że wszystkie rozumy pozjadał, a w rzeczywistości nic nie wie. Typowy Dunning-Kruger.
A wiem cokolwiek o tym, bo piszą czasami do mnie starzy wyjadacze z tego forum co kiedyś regularnie na DT się udzielali i stanowili elitę tego forum.
I co ciekawe, to wielu z nich stosuje mój DSWS jako narzędzie pracy...
chyba takich jak Ty naganiaczy i szkoleniowców, pseudotraderów :)))
I nie dziwie się, że ludzi odchodzą.
Dobrego biznesu i czesania leszczy. siemka ;)
Ludziom spodobało się Krypto. Po pierwszym zachwycie FX okazało się że granie w stylu Zaora słuzy tylko Rafałowi. RZ wiecej szkodzi niż pomaga jak się z czasem okazuje. Na forum są bracia rodacy z urodzenia przekorni do bólu :wink: . Można mówić tłumaczyć a oni swoje. Pozatym przez forum gówno mozna wytłumaczyć, drobnych wskazówek można udzielić.
Widzę że już dołączyłeś do "NIEPOKAZYWACZY'. Brawo ty. Witaj w klubie :wink:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 754
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

2023-05-09.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Andreasgp pisze:
09 maja 2023, 15:33
2023-05-09.png
To jest, niestety, ale błędna rada.
Widzisz, otoczenie może cię krytykować w celu twojego dobra.
I odwrotnie, otoczenie może cię wspierać pomimo tego, że robisz ogromny błąd.

Ja bym raczej radził, żeby nie brać tego co robi otoczenie osobiście, tylko w każdym wypadku patrzeć na to sceptycznie i dochodzić samemu prawdy.

Ponieważ tak naprawdę otoczenie nie krytykuje ciebie, tylko twoje pomysły i/lub czyny.
Tak samo, otoczenie nie wspiera ciebie, tylko twoje pomysły i/lub czyny.

I jeszcze to, że otocznie zwykle nie bardzo samo wie co jest obiektywnie dobre.
Argument odnoszący się do opinii otoczenia jest błędem logicznym, tzw. argumentum ad populum.
Nawet, gdy 100% ludzi wierzyło że ziemia jest płaska i w centrum wszechświata, to prawda była inna.

Jeśli otoczenie Cię nie wspiera, lecz wciąż krytykuje, wytyka błędy, nie dostrzega Twojej wartości - to czas zadać pytanie dlaczego tak się dzieje. Co jest nie tak w tym obrazie?

Jeśli otoczenie Cię wspiera, nie krytykuje Cię w ogóle, nie wytyka błędów, nie dostrzega Twoich słabości - to czas zadać pytanie dlaczego tak się dzieje. Co jest nie tak w tym obrazie?


Tajemnicą dobrego samopoczucia jest uniezależnienie od opinii otoczenia.
Uniezależnienie osobiste - co nie oznacza, że nie mamy walczyć o rzeczy obiektywnie wspierające szczęście i dobrobyt ludzkości.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Zapamiętaj te słowa do końca życia:

Nie ten zły, kto własne gniazdo kala,
lecz ten zły, kto kalać nie pozwala!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: belon »

ninjaproject pisze:
08 maja 2023, 23:15
DupnySystem pisze:
08 maja 2023, 22:59
I ja się ubawiłem jak czytam argumenty o pokazaniu FF że zżera mnie ciekawość. To jakaś bzdura. Nie interesuje mnie ile kto zarabia, tylko czy mądrala czy szkoleniowiec potrafi zarobić. A argumenty osób, które nigdy nie pokażą FF są naprawdę coraz śmieszniejsze. Pokaż swoje i zobaczymy kto bedzie się bardziej śmiał. Nawet taki danboo jest dla mnie lepszym traderem niż ktoś, się boi jak ognia FF i wymyśla bajki. Bo przynajmniej jest szczery i uczciwy.
Może 3 dni, może 1 dzień, jaka róznica. Gram jak uważam za stosowne. I też się uśmiałem, jak piszesz o tych statystykach. Widać, nie do końca rozumiesz o co kaman, co potwierdzają te śmieszne argumenty o pokazywaniu FF :))

A forum podupadło pewnie i dlatego, że zrobiło się miejscem do czesania nowych leszczy przez mentorów, szkoleniowców, naganiaczy i pseudotraderów. :)))) który w życiu nic nie ugrał, hahaha. Ale spoko, leszczy można czesać, na tym polega cały rynek.
Forum upada ponieważ kto zrezygnował, ten zrezygnował, a kto się rozwinął i dalej traduje, ten już nie ma ochoty tutaj się udzielać między innymi z powodu takich mądralińskich jak ty, któremu się wydaje, że wszystkie rozumy pozjadał, a w rzeczywistości nic nie wie. Typowy Dunning-Kruger.
A wiem cokolwiek o tym, bo piszą czasami do mnie starzy wyjadacze z tego forum co kiedyś regularnie na DT się udzielali i stanowili elitę tego forum.
I co ciekawe, to wielu z nich stosuje mój DSWS jako narzędzie pracy...
Forum upada bo od czasu do czasu pojawiają się jakieś nindże czy inne dadasy, które zalewają to forum tysiącami niepotrzebnych skrinów, setkami bzdurnych teorii i, pisząc wprost, wpierdalając się w każdy foreksowy temat, nie popierając tego żadnym wiarygodnym dowodem PRAKTYCZNYM (czyli wykorzystaniem tego na BIEŻĄCYM i REALNYM rynku), panie "trzeba BYŁO wejść". Taaa, i ci jacyś anonimowi, starzy wyjadacze forum, użytkujący dsws....

qurwa... następny szkoleniowiec i mentor bez statmentu...

Pisząc krótko: ile czasu trzeba się użerać z debilem, który nie ma umiaru bo myśli, że najmądrzejszy?
Jak teraz ten baksik czy jak mu tam, który nie rozumie, ze powinien założyć dziennik a nie zaśmiecać najpopularniejszy dział na forum robiąc z niego burdel?

I gdzie się podziało te twoje 10 do 20% DZIENNEGO ZWROTU i 50-80% najlepszych folowersów?
Bo gdzieś ostatnio wrzuciłeś, że masz 2% (co i tak twierdzę, że to fikcja lub jakiś krótkotrwały fart, jeżeli wogóle grasz real rachunek bo nawet jakieś wrzuty co robiłeś z otwartymi pozycjami to i tak po tikecie było widać, że to z demo) - cofka w rozwoju?

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

belon pisze:
09 maja 2023, 17:28
ninjaproject pisze:
08 maja 2023, 23:15
DupnySystem pisze:
08 maja 2023, 22:59
I ja się ubawiłem jak czytam argumenty o pokazaniu FF że zżera mnie ciekawość. To jakaś bzdura. Nie interesuje mnie ile kto zarabia, tylko czy mądrala czy szkoleniowiec potrafi zarobić. A argumenty osób, które nigdy nie pokażą FF są naprawdę coraz śmieszniejsze. Pokaż swoje i zobaczymy kto bedzie się bardziej śmiał. Nawet taki danboo jest dla mnie lepszym traderem niż ktoś, się boi jak ognia FF i wymyśla bajki. Bo przynajmniej jest szczery i uczciwy.
Może 3 dni, może 1 dzień, jaka róznica. Gram jak uważam za stosowne. I też się uśmiałem, jak piszesz o tych statystykach. Widać, nie do końca rozumiesz o co kaman, co potwierdzają te śmieszne argumenty o pokazywaniu FF :))

A forum podupadło pewnie i dlatego, że zrobiło się miejscem do czesania nowych leszczy przez mentorów, szkoleniowców, naganiaczy i pseudotraderów. :)))) który w życiu nic nie ugrał, hahaha. Ale spoko, leszczy można czesać, na tym polega cały rynek.
Forum upada ponieważ kto zrezygnował, ten zrezygnował, a kto się rozwinął i dalej traduje, ten już nie ma ochoty tutaj się udzielać między innymi z powodu takich mądralińskich jak ty, któremu się wydaje, że wszystkie rozumy pozjadał, a w rzeczywistości nic nie wie. Typowy Dunning-Kruger.
A wiem cokolwiek o tym, bo piszą czasami do mnie starzy wyjadacze z tego forum co kiedyś regularnie na DT się udzielali i stanowili elitę tego forum.
I co ciekawe, to wielu z nich stosuje mój DSWS jako narzędzie pracy...
O czym ty piszesz?

Forum upada bo od czasu do czasu pojawiają się jakieś nindże czy inne dadasy, które zalewają to forum tysiącami niepotrzebnych skrinów, setkami bzdurnych teorii i, pisząc wprost, wpierdalając się w każdy foreksowy temat, nie popierając tego żadnym wiarygodnym dowodem PRAKTYCZNYM (czyli wykorzystaniem tego na BIEŻĄCYM i REALNYM rynku), panie "trzeba BYŁO wejść". Taaa, i ci jacyś anonimowi, starzy wyjadacze forum, użytkujący dsws....

qurwa... następny szkoleniowiec i mentor bez statmentu...

Pisząc krótko: ile czasu trzeba się użerać z debilem, który nie ma umiaru bo myśli, że najmądrzejszy?
Jak teraz ten baksik czy jak mu tam, który nie rozumie, ze powinien założyć dziennik a nie zaśmiecać najpopularniejszy dział na forum robiąc z niego burdel?

I gdzie się podziało te twoje 10 do 20% DZIENNEGO ZWROTU i 50-80% najlepszych folowersów?
Bo gdzieś ostatnio wrzuciłeś, że masz 2% (co i tak twierdzę, że to fikcja lub jakiś krótkotrwały fart, jeżeli wogóle grasz real rachunek bo nawet jakieś wrzuty co robiłeś z otwartymi pozycjami to i tak po tikecie było widać, że to z demo) - cofka w rozwoju?
O czym ty, qurwa piszesz?
Chyba ci się czas zatrzymał...
Piszesz o tym, co był 10 lat temu?
Od początku byłeś jednym z tych, którzy się przypierdalali do każdego, kto chciał coś napisać, albo pokazać, bo jakże to?! Przecież belon ma jedyną rację!
Przestań pierdolić głupoty, bo jesteś taki sam jak ci wyznawcy teorii spiskowych!
Ale to nie dziwota w kraju, w którym żyje 35 milionów katolików na 37,75 miliona ludności.

Jakbyś takim tekstem rzucił w innym kraju zachodnim, to by cię wyśmiał nawet katolik.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: belon »

ninjaproject pisze:
09 maja 2023, 17:48
belon pisze:
09 maja 2023, 17:28
ninjaproject pisze:
08 maja 2023, 23:15

Forum upada ponieważ kto zrezygnował, ten zrezygnował, a kto się rozwinął i dalej traduje, ten już nie ma ochoty tutaj się udzielać między innymi z powodu takich mądralińskich jak ty, któremu się wydaje, że wszystkie rozumy pozjadał, a w rzeczywistości nic nie wie. Typowy Dunning-Kruger.
A wiem cokolwiek o tym, bo piszą czasami do mnie starzy wyjadacze z tego forum co kiedyś regularnie na DT się udzielali i stanowili elitę tego forum.
I co ciekawe, to wielu z nich stosuje mój DSWS jako narzędzie pracy...
O czym ty piszesz?

Forum upada bo od czasu do czasu pojawiają się jakieś nindże czy inne dadasy, które zalewają to forum tysiącami niepotrzebnych skrinów, setkami bzdurnych teorii i, pisząc wprost, wpierdalając się w każdy foreksowy temat, nie popierając tego żadnym wiarygodnym dowodem PRAKTYCZNYM (czyli wykorzystaniem tego na BIEŻĄCYM i REALNYM rynku), panie "trzeba BYŁO wejść". Taaa, i ci jacyś anonimowi, starzy wyjadacze forum, użytkujący dsws....

qurwa... następny szkoleniowiec i mentor bez statmentu...

Pisząc krótko: ile czasu trzeba się użerać z debilem, który nie ma umiaru bo myśli, że najmądrzejszy?
Jak teraz ten baksik czy jak mu tam, który nie rozumie, ze powinien założyć dziennik a nie zaśmiecać najpopularniejszy dział na forum robiąc z niego burdel?

I gdzie się podziało te twoje 10 do 20% DZIENNEGO ZWROTU i 50-80% najlepszych folowersów?
Bo gdzieś ostatnio wrzuciłeś, że masz 2% (co i tak twierdzę, że to fikcja lub jakiś krótkotrwały fart, jeżeli wogóle grasz real rachunek bo nawet jakieś wrzuty co robiłeś z otwartymi pozycjami to i tak po tikecie było widać, że to z demo) - cofka w rozwoju?
O czym ty, qurwa piszesz?
Chyba ci się czas zatrzymał...
Piszesz o tym, co był 10 lat temu?
Od początku byłeś jednym z tych, którzy się przypierdalali do każdego, kto chciał coś napisać, albo pokazać, bo jakże to?! Przecież belon ma jedyną rację!
Przestań pierdolić głupoty, bo jesteś taki sam jak ci wyznawcy teorii spiskowych!
Ale to nie dziwota w kraju, w którym żyje 35 milionów katolików na 37,75 miliona ludności.

Jakbyś takim tekstem rzucił w innym kraju zachodnim, to by cię wyśmiał nawet katolik.
Nie zaczynaj... wypiepszyli cię praktycznie ze wszystkich forów, na których się udzielałeś, z tego nawet kilka razy.
Dalej się wpierdalasz do wszystkiego i dalej piszesz brednie nie mające nic wspólnego z rynkiem i z handlem na realnym rachunku.

I ponawiam - co z tym 20% zwrotem dziennym?

I napiszę tak: mi statment czy podpięcie konta nie jest potrzebne. Mi wystarczyłby taki jak wrzucam: w tajming, masz tikety, widzisz, że real.
Nie widziałem panie szkoleniowiec takiego u ciebie NIGDY:
2023 05 09 wt nq100.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Nikt mnie nigdy nie wypieprzył z żadnego forum, LOL!
Kolejne brednie!
A jak nie widziałeś, to nie zobaczysz.
To, że ty coś tam pokazujesz nie oznacza, że to jest prawdą co pokazujesz.
Taki statement to ja mogę sobie spreparować jaki sobie zechcę.
Dlatego nie pokazuję, że tylko debil wierzy w to co mu pokazują.
W necie znajdziesz tony takich statementów, które pokazują wielkie zyski i super automaty.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ