Danuta Jagodzińska renko opinie

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Zibi33
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 23 lut 2023, 13:10

Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: Zibi33 »

Witam wszystkich i Jestem nowym uczestnikiem forum czy mógłbym prosić o opinie na temat Danuty Jagodzińskiej i jej strategii Renko. Czy ktoś korzystał ze szkolenia i z jakimi efektami, ponieważ aktualnie namawia mnie do wykupienia kursu u niej.
I może jakieś opinie o Elite Ekspert Club Jeżeli ktoś coś wie na ten temat.
Z góry dziękuję.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Zibi33 pisze:
23 lut 2023, 13:38

I może jakieś opinie o Elite Ekspert Club Jeżeli ktoś coś wie na ten temat.
Z góry dziękuję.
Widziałem pare razy ich pseudo "analizy" i trzymałbym sie od nich z daleka. Opowiadanie bzdur niczym nie popartych na historii. W dodatku gdy prognozy są błędne to potem o nich ani słowa.
Dodam, że od miesięcy na moją poczte przychodzą nachalne reklamy od nich. Nie moge sie ich pozbyć ;)
Nie wiem skąd mają mój adres.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Zibi33 pisze:
23 lut 2023, 13:38
Witam wszystkich i Jestem nowym uczestnikiem forum czy mógłbym prosić o opinie na temat Danuty Jagodzińskiej i jej strategii Renko. Czy ktoś korzystał ze szkolenia i z jakimi efektami, ponieważ aktualnie namawia mnie do wykupienia kursu u niej.
I może jakieś opinie o Elite Ekspert Club Jeżeli ktoś coś wie na ten temat.
Z góry dziękuję.
Polecam dalece posuniętą ostrożność odnośnie wykupywania tego rodzaju kursów.
Zwykle tacy pseudomistrzowie wciskają kit, którego niedoświadczony trader nie umie rozpoznać jako kit.
Należy wpierw samemu się dowiedzieć o co w ogóle chodzi w wykresach Renko, jak są budowane, zanim się komukolwiek uwierzy, że jego/jej strategia ma w ogóle sens. Ponieważ na wykresach historycznych to można kit wciskać każdemu, i są od tego mistrzowie i mistrzynie.
Owszem, wykresy Renko mogą mieć swoje plusy, ale też i mają mnóstwo minusów.

No i, jeżeli cię namawia, to powiedz jej, niech się pie**oli!
Gdy ktoś wydzwania i namawia, to jest znak, że należy taki numer lub adres email dodać do Blacklist, lub oznaczyć jako spam.

Jeżli chodzi o EEC, to oni robią wielką tajemnicę, że mają sygnały od tzw. insiderów i jeżeli wykupisz odpowiedni abonament to przysyłają ci poziomy cen (może nawet i EA), i twierdzą, że cena musi taki poziom retestować. Zwykle to się kończy wyczyszczeniem konta wcześniej, czy później.

Ogólnie, gdy ktoś namawia na szkolenie, to należy zapytać co jest z tą strategią nie tak, skoro ten ktoś nie umie zarabiać stosując tę strategię, a namawia na szkolenia.

PS. Proszę nie mylić Mentoringu z szkoleniem.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Cblondyn pisze:
24 lut 2023, 12:02
Zibi33 pisze:
23 lut 2023, 13:38

I może jakieś opinie o Elite Ekspert Club Jeżeli ktoś coś wie na ten temat.
Z góry dziękuję.
Widziałem pare razy ich pseudo "analizy" i trzymałbym sie od nich z daleka. Opowiadanie bzdur niczym nie popartych na historii. W dodatku gdy prognozy są błędne to potem o nich ani słowa.
Dodam, że od miesięcy na moją poczte przychodzą nachalne reklamy od nich. Nie moge sie ich pozbyć ;)
Nie wiem skąd mają mój adres.
Niestety, ale nasze adresy email nie są bezpieczne.
Zwykle podajesz adres email, kiedy coś kupujesz online.
Wystarczy, że z jednego sklepu nastąpi wyciek danych, lub ktoś się włamie, i nawet twoje hasła będą znane hackerom.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2321
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Zibi33 pisze:
23 lut 2023, 13:38
Witam wszystkich i Jestem nowym uczestnikiem forum czy mógłbym prosić o opinie na temat Danuty Jagodzińskiej i jej strategii Renko. Czy ktoś korzystał ze szkolenia i z jakimi efektami, ponieważ aktualnie namawia mnie do wykupienia kursu u niej.
I może jakieś opinie o Elite Ekspert Club Jeżeli ktoś coś wie na ten temat.
Z góry dziękuję.
Heloł
Pop pierwsze to chyba Agusia a nie Danka. A teraz Dam Ci materiały do przemyśleń.
Ta pani jest promowana w stajni dwóch naciągaczy Gut i Daleki na ich stronie prowebinar znajdzisz same "tuzy" rynku szkoleniowego:
https://www.prowebinar.pl/ekspert-2/
Agusia sam ma swój kanalik na YT:
https://www.youtube.com/watch?v=Lq5a_dyDHVU
Pod filmem pisze anons z pażdziernika 2018:
"Chcesz się dowiedzieć jak oscalpować DAX'a w 3 dni na 30%, lub interesuję Cię wynik: 100% w 1 miesiąc na Forex - ZAPRASZAM CIĘ do..."
Na swoim blogu ( https://www.myforex-trading-inwestycje.pl/ ) jesienią 2018 zeznaje:
"Piszę w swoim imieniu ponieważ ponad 6.5 roku zajmując się tradingiem – wiem co jest dla mnie najlepsze i co się sprawdza..."
Podsumujmy:
- od 2012 roku Agusia jest zawodowym traderem i gdyby przez ostatnie 10 lat zarabiała 1% na dobę pracując tylko 6 miesięcy(inwestując jakiś 1000USD) na rok to tak Pi razy drzwi powinna mieć spokojnie 100 MLN PLN i siedzieć w ciepełku (nie tylko gdy kręci wsiowe filmiki promocyjne) gdzieś na zwrotniku..
Nie to nie nasza Agusia ona woli napie...lać dzwonki po ludziach aby czynić ich bogatymi. Co więcej "ona wie co się sprawdza i jest dla NIEJ najlepsze.." --> KASA,KASA KASA wyrwana z kieszeni naiwnych ludzi .. oto cały "modus operandi" takich ludzi pierniczą głupoty w rodzaju:" po szkoleniu w 3 tygodnie zostaniesz zawodowym traderem..." ale sami nimi nie potrafią być a jak poprosisz o link do myfxbook to cię ban czeka.

Co do EEC to masz zeznania na 5 stronie uczestnika kursu:
elite-expert-club-t32230-40.html?hilit= ... ert%20Club

A jak potrzebujesz wiwisekcji Pawełka Grądziuka to na Telegram jest kanał: "O czym nie powiedziało cI EEC"
"If music is dying musicians are killing it" - MP

MomentW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 26 kwie 2022, 13:06

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: MomentW »

Kolega kupil ten kurs i nie poleca... za darmo wszystko w necie !!! UWAZAJCIE !!!
https://www.myfxbook.com/members/warszawa/gpt/10469449

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

MomentW pisze:
30 mar 2023, 11:19
Kolega kupil ten kurs i nie poleca... za darmo wszystko w necie !!! UWAZAJCIE !!!
Wtedy, być może kolega lepiej by zrobił, gdyby wykupił kurs szukania informacji w internecie?

A tak nawiasem, to nie prościej zapytać Chat GPT4?
Z takimi botami, to wkrótce wszelkie kursy powinny zniknąć....
I nie tylko kursy...
Co to będzie, co to będzie?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2321
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

MomentW pisze:
30 mar 2023, 11:19
Kolega kupil ten kurs i nie poleca... za darmo wszystko w necie !!! UWAZAJCIE !!!
Szkoda że tylko tyle napisałeś o koledze.
Musicie wiedzieć jedno że na polskim rynku szkoleniowym 99% to sprzedawcy MARZEŃ, naciągacze a wszelkie ich projekty to scamy.
A ile to towinno być warte ? Nie wiem ile Twój kolega zapłacił Jagodzieńskiej na moje oko taka wideo prezentacja sprzedawana masowemu odbiorcy powinna chodzić w cenie 200-300 zł maks.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

MomentW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 26 kwie 2022, 13:06

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: MomentW »

szkolenie za prawie 3 k zl
https://www.myfxbook.com/members/warszawa/gpt/10469449

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2321
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

MomentW pisze:
02 kwie 2023, 18:17
szkolenie za prawie 3 k zl
A była tam jakaś interakcja ze szkolącą czy tylko wideo prezentacja systemu i to wszystko ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ