Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Kolejny raz IK traktuje klientów jak idiotów. Produkuje się Rygiel z Danielkiem. Odkrywają że jesteśmy w XXI wieku można kupować i sprzedawać nie kupując wcześniej a matki kupują szynkę. Poza tym to ponad 30 minut pierniczenia o niczym tytuł filmu to (szok, niedowierzanie): "Jak zarabiać na spadkach kryptowalut? ......":
https://www.youtube.com/watch?v=ofXCm1aIqko
Chyba dobił ich spadek ostatnimi dniami. Wideo jest z 12 listopada a więc powinni być świadomi ponad 25% spadku na BTC na tygodniowym wykresie - NIC o tym nie wspominają bo i po co. Teraz jest nowa inicjatywa i to za darmo ponoć.... "za darmo" to słowo, które nienawidzi każdy handlowiec użycie go to symptom spadających zysków. Ja mam to w dupie ale wy spróbujcie i napiszcie jak to wygląda.

Co do spadków to znalazłem bełkotliwego Filipka - to co on gada to ni kupy ni D się trzyma. Też jak poprzednicy się nie przejmuje i zapomniał o swoim "Planie B" i BTC za 100K !! Jest 20K czy 10K za BTC to nie ma znaczenia bo teraz liczą się tylko NOWI FRAJERZY, którzy kupią jego produkty szkoleniowe:
https://www.youtube.com/watch?v=RoyiHud5sNg

A tu na koniec Dominik bodajże dzień przed spadkami wygłasza kretyńskie zdanie że dla niego BTC po 21K czy 17K to generalnie nie ma znaczenia bo ON WYTYCZYŁ mapę i po Halvingu obłowi się i TYLE tylko nie wie że na końcu tęczy którą tak upierdliwie wyrysowują na BTC mogą zastać garniec z gównem:
https://www.youtube.com/watch?v=Jylm56Z9T90&t=780s

Generalnie na rynku szkoleniowym krypto panuje głęboki spokój ponoć na wszelkiej maści swoich dostępowych forach nadają: CYKLICZNOŚĆ DZIAŁA I ZACZYNA SIE HOSSA.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
13 lis 2022, 11:18
Kolejny raz IK traktuje klientów jak idiotów.
Traktuje jak idiotów bo jest skierowane do idiotów niestety :d
Przecież nikt w miare inteligentny nie kupi szkolenia za kilka tysi bez wiarygodnego potwierdzenia, że kupuje coś co jest tyle warte. A tym bardziej ktoś kto na rynku już jakieś doświadczenie ma. Przecież takie jałowe pieeerdolenie nad wykresem i omawianiem "co już było" nie jest specjalnie trudne. Gdzie były okazje, ile mozna było zarobić itp. bzdety ;)
A wszelkie nietrafione prognozy zbyć milczeniem albo opowiadać, że to mały pikuś bo przecież SL mamy na pół wykresu :d
zacytuje jeden z komentarzy pod filmem:
..."Phil ostatnio wspominał ze fajnie by było jak by wybiło nowy dołek, bo bedzie łatwiej mozna wszystko obliczyć. No i jest 😉 ciekawe czy jeszcze poleci czy to juz koniec..."
Nazwać kolesia durniem to chyba komplement bo mozna nazwać gorzej :)

R_B
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2022, 23:22

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: R_B »

SEROL666 pisze:
05 lis 2022, 12:34
R_B pisze:
04 lis 2022, 23:35
SEROL666 pisze:
24 paź 2022, 02:25
Dla wszystkich, którzy w tej beznadziei krypto -odważcie się zadawać tym baranom pytania gdzie są tokeny które sprzedawał PK ?
Kanga token minus 80% / HERB poszedł na dno
Pytajcie o to kto na tym zarobił.
Takie pytania się pojawiają - ale są notorycznie usuwane, podobnie jak inne niewygodne komentarze. Na ironię zakrawa fakt, że ten zamaskowany cwaniaczek o fizjonomii szczura, w oczach wielu uchodzi za obrońcę wolności. Prawda zaś jest taka, że zarówno liczni użytkownicy jego mitycznego forum, jak i kursanci zostali po prostu naciągnięci na bezwartościowe, trącące scamem, projekty - których losem jest niechybnie zejść do zera.
Schemat pump and dump to stara sztuczka tu jest to sympatycznie opisane:
https://www.fxmag.pl/artykul/grupy-pump ... ryptowalut
Czy ktoś z IK to stosował ??? Ja nie wiem ale któryś z "anglojęzycznych" guru nawet się z tym nie krył ponoć wyciągnął w ten sposób około 1MLN USD. Znając wszystkie chwyty jakie stosowało IK.... czy jest to niemożliwe ??? Czy polecali tokeny na ich giełdzie ?? Pomyślcie sami. Rynek krypto nie ma zbyt wielu regulacji...
Coś w temacie - świeżutkie:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2022, 21:47 przez R_B, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

"Przebudzeni" na twitterze
https://mobile.twitter.com/krokprzedinflu
.....tyle że grubo ponad rok po nas piszą o IK. Dobrze że wieść się niesie ale bardzo wolno. Ja dałbym tytuł "Musztarda po influencerach"
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Dostałem link jak Rygiel promuje swoje dyrdymały u innych influencerów. Pod żadnym pozorem nie oglądajcie ! Polecam komentarze Oczywiście oberwało się nie TYLKO Ryglowi a i prowadzącemu za promocję naciągacza (ponad 90% to negatywne komenty). Brawo !:
https://www.youtube.com/watch?v=8fmKMr5UfBc
Przytoczę kilka wypowiedzi które odnoszą się do umiejętności RR jako tradera/analityka (jakby materiał zniknął):

"Polecam wszystkim jeśli chcecie pozbyć się swoich pieniędzy to ten człowiek jest odpowiedni jestem na jego grupie od początku fakt w ciągu dwóch tygodni zarobiłem 20% później też zarabiałem ale juz pozycje byly z małym zyskiem ale byly tez z dużymi stratami i to nawet bardzo na dzień dzisiejszy jestem 70% w plecy...."

"Jestem na tej jego grupie od początku i jestem do tyłu z kasą.. totalna porażka"

"W 2 tygodnie straciłem całe zainwestowane pieniądze. Robiłem wszystko tak jak pisali na grupie. Ostatnich pare pozycji wszystko na minus. A te co było na plus to w większości pisali żeby przesunąć SL na delikatny zysk po czym wybijało SL i mamy zarobione pare złotych a na pozycjach stratnych mamy paręset złotych do tyłu. A oni później się chwalą, że większość pozycji jest na plus ale procentowo jesteśmy na minus. Oszustwo i tyle."

"Uczestniczyłem w darmowych analizach Przez pierwszy tydzien byl ok, a pozniej mnie pogrążył . Nie rozumiem jak oni zarabiają, ja jedna stawka na kazda analizę straciłem 30% kapitału"

"..., szkoda że nie wrzuca aktualizacji stratnych pozycji ze swojej grupy US100 i OIL , halooo"

"...Na jego WSPANIAŁEJ GRUPCE, która ma odmienić życie Polaków i pozwolić im przestać się BAĆ, strata goni stratę, ale o tym jakoś nie słychać… parodia!"

" ... Byłem w tego typu grupie i nic szczególnego się tam nie działo, oprócz pieniędzy w błoto wyrzuconych . Grzesiu jak nie chcesz stracić publiki lepiej nie zapraszaj tego typu ludzi"

"... Jakiś czas temu kupiłem kurs tego typa za mniej niż 2k PLN i moim zdaniem, to jest żenada i naciąganie..."

"Radek jest świetny w teorii tylko w zawodach organizowanych przez Szwajcara przeciętnie mu poszło."

" Przetestowałem jego darmową grupę "Czas to pieniądz" od początku założenia do teraz (około 20 tradów). Realna skuteczność to nie 80% a bliżej 60%, przy czym średni potencjalny zysk (TP) jest mniejszy niż potencjalna strata (SL). Więc nawet po tych 20 tradach jestem lekko na minus...... Dużo jeszcze mógłbym powiedzieć bo śledzę Radka od długiego czasu, zdecydowanie większość negatywnych komentarzy pod tym filmem to prawda. Prawda boli, niestety."

"Kupiłem kurs od Radka Rygielskiego i z całą szczerością muszę powiedzieć, że to naciągactwo pierwszej klasy. Wciskanie kitu ludziom, że w 3 miesiące nauczą się tradingu. Katastrofa. Poziom sprzedawanej wiedzy to też parodia."

"Ja również jestem na tej grupie i potwierdzam zdanie większości osób - Rygielski to zwykły naciągacz! NIE KUPUJCIE NIC OD NIEGO - to pieniądze wyrzucone w błoto."

" Jestem absolwentką kursu Radka i osiągałam tam duże sukcesy jako ich nowa gwiazda. Im bliżej góry jesteś tym więcej widać ich politykę opartą na oszustwie i dlatego odeszłam. 70% skuteczności - prawda, ale nie mówisz o tym, że zyskowne pozycje często były zamykane w mini zysku, a straty duże. To samo co u Radka można mieć za darmo. Powiedziałam Radkowi, że odchodzę mimo że miałam tam nieograniczony darmowy dostęp, a reszcie radzę w ogóle nie wchodzić"

"Ja również jestem na tej grupie i jest tam coraz więcej niezrealizowanych analiz PANÓW AMBASADORÓW. Już teraz zaczynam rozumieć po co ruszyła tak obszerna sprzedaż szkoleń… straty jakoś trzeba odrobić. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!"
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Zarzuty dla spółki zarządzającej giełdą Kanga Ex.:
https://uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=19230
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Kolesie z Bithub "napisali" artykuł który zawiera moze 5% tego co my tu opisaliśmy... co gorsza jak na dziennikarzy przystało DWA LATA po nas poczekali aż plebs-czytelnicy dojrzeją do krytyki swoich ulubieńców którym "ofiarowali" dziesiątki milionów złotych:
https://bithub.pl/gieldy/phil-konieczny ... leniowcom/

Z drugiej strony jest to forma weryfikacji wiele "nezależnych" portali, które do tej pory nie potrafi się zdobyć na krztynkę krytyki na temat koszmarnie XXXjowego rynku szkoleniowego w PL, póki kaska płynie morda w kubeł.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

BuniaC
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2023, 10:50

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: BuniaC »

Cześć! Widzę, że trochę już czasu minęło od założenia wątku, a kwestia pozostaje nadal aktualna :).
Prześledziłam 50% konwersacji, sprawdzając po drodze podrzucone materiały i chcę Wam bardzo podziękować, bo wszystko zmierzało do tego, że zasiliłabym szeregi nabitych w butelkę (choć sądząc po rozmiarze przedsięwzięcia i upływie czasu, to już chyba butla, albo nawet baniak na wino).
Dziękuję raz jeszcze. Teraz zainwestuje swoje pieniądze w swoją edukację, ale w innej formie. I na pewno przypomniałam sobie i utrwaliłam, że nie wszystko złoto co się świeci, a "dużo" i "bez wysiłku", to rzadko idą ze sobą w parze.

Pozdrawiam! :wink:

ODPOWIEDZ