DayTrading: Piątek 16.12.2022

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Magnolia18
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 03 wrz 2022, 18:34

Re: DayTrading: Piątek 16.12.2022

Nieprzeczytany post autor: Magnolia18 »

nie :) różne instrumenty
ja zacząłem w lipcu. po pół roku na demo.
i bajka się skończyła. w łeb 50%
a później nawet 70% depo bo chciałem być jak Beckham .. upss sorka Baxiu :)
Tomasz mi podpowiedział małe co nie co.
Zmieniłem podejście. Baxiu też ma tu swoją rolę. bo obojętnie czy demo czy real. kosi. i dobrze knuje.
wrzesień odbicie mocne, październik to samo. Listopad, brakowało z 10-15% na wyjście na czysto
i chyba wtedy się poczułem MISZCZEM.
mimo że dziennie keszuję 2-4% + to znowu jestem w ... TAM właśnie :))
saldo +20% ale otwarte w plecy
myślę a raczej domniemuję co ponownie zyebałem.
a na pewno wiem. byłem chytry ( pacz Pan jaki hitry ) . wlazłem w dolary. bo 303 wieścił cenę 5,50 :))))

a wracając do hedga. ma to sens np na WTI czy NGAS. oczywiście najlepiej by było być przed wykresem cały dzień jak Baxiu
ten szort czyli obrazek nr 1 w poście byłby zyskowny ale akuratnie wtedy byłem bez dostępu do konta

resume. te otwarcia to pokazanie jak mam. często. nie spadło czy wzrosło na chwilę i dalej w łeb tylko idealnie się odwróciło. w punkcie

ps
myślę że rejestracja tu na forum to było coś na wielki +

ps2
możecie mi nawrzucać ujów i takie tam :))) ważne by było to na przyszłość owocne
Wyrażam jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 16.12.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

magnolia18
a niby czemu mamy ci cos wrzucac
ja mysle ze dostales tu za duzo przykladow i wiesz czego ci juz nie wolno robic i po co jest slka
sorki ale piszesz tak ze trudno Cię zrozumiec /chyba nawet gorzej niz ja,choc ja od mca mysle ze pisze sporo bardziej zrozumiale/
ale oki zrozumialem jedno masz zwis dolca na 4,8 :shock:
nie wiem jak z tym twoim depo ale pokaze ci jak mozna sie bronic
powiedzmy masz 1lot lke na 4,8
zakladam wersje optymalna dla ciebie czyli mozliwe zejscie do niebieskiej /fiolet to 23fb z d1/
linia rozowa linia trendu/tu juz zrobi sie paskudnie brrrrrrrrrrrrrrrrr
sa dwa wyjscia postawiles powiedzmy lot to albo probujesz bronic sie 1,5 lotem albo trzy loty /3lki albo po 0,5 l albo po1lot
optymalnie to zakladasz ze mamy dno na dzis to optymistyczna wersja czyli 4,35xx rynek 4,42 dzis
podaje te bezpieczniejsza wersje
1,5 lot dzielisz na 5 pozycji po 0,3
po 4,42 kupujesz 0,3lot dalej po 3,38 i po3,34 /dwie jako zapas do ewentualnego dt
zadnego dokupowania elek wyzej niz 4,43 bo caly czas grozi ci zejscie do linii rozowej
jak bedzie wygladała pralnia a to zobaczymy powiedzmy za miesiac :568:
3mozliwosci odbicia 23fbo , 38 i 50fbo na wyzej nie mozesz liczyc jesli masz pozbyc sie tego wielkiego balastu
zakladasz tylko 2wersje na sciecie pozycji ze strata 23fb ale grasz na choc 38fb czy nawet na ciut wyzej
czyli szybko 4,60-4,65 bo to i tak bedzie cud :p
nie wolno ci zakladac ze rynek wroci do tego 4,8 bo mozesz tez zobaczyc nizej 4,2
wyjscie drugie
piszesz ze masz plus 20 procent na depo zamkniete
10 procent zysku kasujesz lub 15 i o tyle zmniejszasz te lke po 4,8 ale to przy podbiciu choc na 23fbo :?:
ja bym zrobil i jedno i drugie i tyle o wyjsciu ze straty

wykres klin ostatni /kol czerwony jest w sumie popytowy na teraz
a i to co najwazniejsze bronic mozesz tylko wtedy jesli masz depozyt dwa razy wiekszy/ luzny/
niz to co przeznaczasz na obronę
to podstawa
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
Magnolia18
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 03 wrz 2022, 18:34

Re: DayTrading: Piątek 16.12.2022

Nieprzeczytany post autor: Magnolia18 »

mówisz, że ja mandżurzę ? :) tak poetycko dawno nie pisałem
thx za podpowiedź z dolcem, rozkminię po meczu
jest nieco lepiej o tyle, że te 4.80 to mój target. startowałem nieco niżej :)
Wyrażam jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 981
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Piątek 16.12.2022

Nieprzeczytany post autor: setka »

za prawde powiadam ci, ze po 4.8 to jeszcze sam bax bedzie chcial tego $ odkupic ale zarzad polin nie bedzie w tym wzgledzie laskawy... cierpliwosci albowiem czas to nie długi.

JohnyEnglisz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 559
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:27

Re: DayTrading: Piątek 16.12.2022

Nieprzeczytany post autor: JohnyEnglisz »

setka pisze:
18 gru 2022, 17:49
za prawde powiadam ci, ze po 4.8 to jeszcze sam bax bedzie chcial tego $ odkupic ale zarzad polin nie bedzie w tym wzgledzie laskawy... cierpliwosci albowiem czas to nie długi.
A jaki termin?? Grudzien przyszlego roku??

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 16.12.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

a mecz to była perełka futbolu
setka musza minac 100 dni :P
Magnolia18
im nizej masz te lkę tym wiadomo lepiej bo zawsze jest sznsa nawet zniwelowac dzisiejsz,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a strate
z ciekawostek
w piatek
była wyprzedaż w obliczu wygaśnięcia wartych 4 bln pozycji :shock: :shock: :shock:
na amerykańskich indeksach rynku opcji./słynne 3wiedzmy szalały /
doszedłem do wniosku ze realizuje z/s ile sie da i niech sie potem dzieje co chce moga rosnac lub spadac
prze poniedzialku to zawsze jeszcze zdaze w cos tam wejsc/lki/ zwłaszcza na br, głownym :P EOT
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
Magnolia18
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 03 wrz 2022, 18:34

Re: DayTrading: Piątek 16.12.2022

Nieprzeczytany post autor: Magnolia18 »

meczycho a nie mecz :))) krem de la krem futbolu
Wyrażam jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Zablokowany