DayTrading: Piątek 29.04.2022

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
blua24
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 12 cze 2018, 11:39

Re: DayTrading: Piątek 29.04.2022

Nieprzeczytany post autor: blua24 »

mam identyczny problem... miałem eske na ropie to oczywiście musiałem za szybko zamknąć a wystarczyło poczekać do zamknięcia sesji..
to samo z nq, zamknięta za wcześnie bo "weekend" to zeby chociaz na plusie byc :D No i masz.. a byłoby o pare groszy więcej

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 29.04.2022

Nieprzeczytany post autor: navik »

blua24 pisze:
29 kwie 2022, 22:21
mam identyczny problem... miałem eske na ropie to oczywiście musiałem za szybko zamknąć a wystarczyło poczekać do zamknięcia sesji..
to samo z nq, zamknięta za wcześnie bo "weekend" to zeby chociaz na plusie byc :D No i masz.. a byłoby o pare groszy więcej
Akurat w piątki lubie trzymać indeksy do końca . W hossie zamykałem bardzo często eLki o 21:59:45 ze stoperem w ręku , bo na koniec sesji piątkowej zdarzało sie jeszcze mocne ciągniecie w górę ( nie zawsze oczywiście). W bessie widać po dzisiejszym dniu ze zrobili podobnie tez do końca jechali tyle ze w dół.

Zreszta Kermit swego czasu napisał mądrą „ złota myśl”, która sobie zapamiętałem i bardzo często sie sprawdza . Cytat z głowy :
„ obrany kierunek w piątek popołudniu zazwyczaj utrzymywany jest do końca sesji ...” - jakoś tak to było.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6868
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 29.04.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

no to widze niezłe jajca były wczoraj zwłaszcza gdy mnie nie było :P
navik stary byk zaczął byc miskiem na nygusie :P
no a na ropie to juz cuda
wczoraj rano 100 podbicie do 108 i zamkniecie ok 104 tylko kosiccccc sianko
no i mam wiecej esek ale i lki tez
jest bdb
zrobiłem 1błąd bo gdybym wytrzymal z tymi eskami i skrocil na zamkniecie to wynik z/s byłby chyba z 5 razy lepszy
ale pazernosc to zły doradca , i tak jest oki
ROPA WTI długa
https://zapodaj.net/0f5f56c7f314c.png.html
mam i ropke na dt też :wink: i tez ski bo robiłem oliwe wczoraj głownie


A nie mialem juz prawie zadnej lki na indeksach :shock: :shock: :shock: :shock:
,no to z oczekujacych znowu je mam :568:
ale to po niedzieli bo teraz udanego weekendu i pap
navik :!:
to jak nygus po week
te moje 12200 czy znowu 13200 :P :P :P
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 29.04.2022

Nieprzeczytany post autor: navik »

Nie wiem . Ogłupili mnie , otłumanili , oszukali i okradli ... bez pozycji jestem i bez pomysłu :|
Jak patrzę na miesięczne świece to nie jest ładny widok . Na tygodniach tez jakoś hossanny nie widać.
D1 i H4 tez czerwone , wiec moze byc tak ze grawitacja zrobi swoje , no chyba ze jakieś przełom w wojnie i ruski powiedzą ze maja dość dostawania po dupie , no to wtedy moze jakiś impuls do mocniejszego odbicia bedzie.
Generalnie to nygus zamknął sie poniżej dołka z lutego ( dołek wojenny) a sp zamknęło sie na dołku ....hmmmm cieżko jednoznacznie powiedziec zo zrobią , myśle ze w poniedziałek na otwarciu mozemy zobaczyć niższe poziomy od obecnych. Ale to gdybanie tylko . Nowy miesiąc , nowa świeczka , nowe „rozdanie” od poniedziałku.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6868
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 29.04.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

navik pisze:
30 kwie 2022, 09:50
Nie wiem . Ogłupili mnie , otłumanili , oszukali i okradli ... bez pozycji jestem i bez pomysłu :|
Jak patrzę na miesięczne świece to nie jest ładny widok . Na tygodniach tez jakoś hossanny nie widać.
D1 i H4 tez czerwone , wiec moze byc tak ze grawitacja zrobi swoje , no chyba ze jakieś przełom w wojnie i ruski powiedzą ze maja dość dostawania po dupie , no to wtedy moze jakiś impuls do mocniejszego odbicia bedzie.
Generalnie to nygus zamknął sie poniżej dołka z lutego ( dołek wojenny) a sp zamknęło sie na dołku ....hmmmm cieżko jednoznacznie powiedziec zo zrobią , myśle ze w poniedziałek na otwarciu mozemy zobaczyć niższe poziomy od obecnych. Ale to gdybanie tylko . Nowy miesiąc , nowa świeczka , nowe „rozdanie” od poniedziałku.
z d1 i falek proste abc
to 12 0xx k
ale co na to rynek :idea: / ja tego za bardzo nie widze jeszcze :p
https://zapodaj.net/772976f473efe.png.html
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Zablokowany