Wypłata Trade 360

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
dyrektorsondovy
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2022, 21:09

Wypłata Trade 360

Nieprzeczytany post autor: dyrektorsondovy »

Witam

Mam konto na platformie Trade360 i zleciłem ostatnio wypłatę środków. Nie wiedziałem jednak że wypłata odbywa się tylko na kartę którą środki były wpłacone na platformę (na marginesie to moim zdaniem coś uciekło latom 90' i przybłąkało się do Trade), a jakiś czas temu zamknąłem konto bankowe powiązane z tą kartą. Wysłałem brokerowi dane nowego konta bankowego na odpowiedni mail jednak do tej pory kwoty nie otrzymałem.
Czy można jakoś rozwiązać tą sytuację?

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2304
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Wypłata Trade 360

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hej
https://www.trade360.com/app/uploads/20 ... ons-PL.pdf
punk 8. str 11 - Chyba musisz się uzbroić w cierpliwość bo dają sobie czas
"If music is dying musicians are killing it" - MP

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Wypłata Trade 360

Nieprzeczytany post autor: brg »

Zwrot na kartę to akurat standard w branży.

Wyślij im potwierdzenie zamknięcia karty/konta i jeśli to nie scam, nie będzie kłopotu

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Wypłata Trade 360

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

brg pisze:
04 sty 2022, 11:17
Zwrot na kartę to akurat standard w branży.

Wyślij im potwierdzenie zamknięcia karty/konta i jeśli to nie scam, nie będzie kłopotu
Spółka jest rejestrowana na Cyprze, legalnie:
https://www.cysec.gov.cy/en-GB/entities ... iot/37636/
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

dyrektorsondovy
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2022, 21:09

Re: Wypłata Trade 360

Nieprzeczytany post autor: dyrektorsondovy »

Sprawa wygląda następująco.
Nie mogłem uzyskać potwierdzenia zamknięcia konta ponieważ przy zamykaniu przez telefon Santander wysyła tylko sms a ja tak zamknąłem właśnie. Z braku laku wysłałem do Trade 360 maila i info że konto z kartą o tym numerze zostało zamknięte dołączając screen smsa od banku o zamknięciu konta. Broker jakby mając mnie w d*pie odpowiedział standardowo i z automatu. Czyli że kasa tego i tego dnia zgodnie z procedurą została wysłana na tą kartę bo z niej wpłacałem i by się kontaktować w razie braku kasy (na tej karcie). Pisałem oczywiście po angielsku, nie jestem orłem ale sprawdziłem by treść była ok :d
Czy dobrym pomysłem jest teraz zgłosić się do jakiejś firmy odzyskującej kasę od brokerów??
Ostatnio zmieniony 07 sty 2022, 21:57 przez dyrektorsondovy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Wypłata Trade 360

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

dyrektorsondovy pisze:
07 sty 2022, 21:53
Sprawa wygląda następująco.
Nie mogłem uzyskać potwierdzenia zamknięcia konta ponieważ przy zamykaniu przez telefon Santander wysyła tylko sms a ja tak zamknąłem właśnie. Z braku laku wysłałem do Trade 360 maila i info że konto z kartą o tym numerze zostało zamknięte dołączając screen smsa od banku o zamknięciu konta. Broker jakby mając mnie w d*pie odpowiedział standardowo i z automatu. Czyli że kasa tego i tego dnia zgodnie z procedurą została wysłana na tą kartę bo z niej wpłacałem i by się kontaktować w razie braku kasy (na tej karcie). Pisałem oczywiście po angielsku, nie jestem orłem ale sprawdziłem by treść była ok :d
Czy dobrym pomysłem jest teraz zgłosić się do jakiejś firmy odzyskującej kasę od brokerów??
A może najpierw skontaktuj się z bankiem, jak oni proponują tę kwestię rozwiązać?
I nie jest prawdą, że nie możesz dostać od banku potwierdzenia zamknięcia konta.
No i, myślę, że warto by było, żeby ci ktoś znający angielski sprawdził co rzeczywiście piszesz w kontaktach z brokerem, bo może jest jakieś nieporozumienie?
Tu, raczej, nie występuje zła wola brokera, a skoro wypłacił pieniądze na nieistniejącą kartę, to one powinny wrócić.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ