Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Z tym masz racje jestem przedstawicielem Dwójmyślenia, które oznacza przede wszystkim wyznawanie dwóch sprzecznych poglądów i wierzenie w oba naraz. Z Cblondyn korespondowałem na temat zakupu spółek w czasie pandemi jego analizy były trafne dały zrobić, ale w kwestiach Świato poglądowych zupełnie się z nim nie zgadzam . Nie ma prawd uniwersalnych , tak samo jak ty sprzedajesz szkolenia osobą pozbawionym umiejętności indywidualnego myślenia zwykle to idioci podatni na retorykę , tak samo jak tutaj bije szpile w jakiś drażliwy temat jeśli opór i sprzeciw jest zbyt duży to cos napisze że źle zrozumieli , manipulacja działa udaje sie uruchomić skrajnie wycofanych osobników typu Roger1 typ przez 5lat zklecił 3posty

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hej! dałem ten link w "Ciekawe filmy z YT"
https://www.youtube.com/watch?v=1fyuDCGtjxo
ale myślę że tu bardziej pasuje materiał trwa ponad 10 h - moim zdaniem pozycja "Polska, absurdy" zaczyna sie na:
5:59:35 - stan modernizacji polskich sił zbrojnych - Jacek Bartosiak.
Ciężko nie przyznać racji przedstawił stan polskiego uzbrojenia, nie wygląda to dobrze, słyszymy że kupiliśmy rakiety, samoloty, wydajemy miliardy zł na armie a tu szok, rozpacz i niedowierzanie
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Normalnie nie poznaję kolegów, zero interakcji ? Obejrzenie całego materiału zajęło mi kilka dni. Ja osobiście mam nadzieję że federacja rosyjska znajdzie gdzieś indziej swój punkt ciężkości.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Dziś Sylwester wypadało by złożyć życzenia zaczynając od rządu który na własnych obywateli nałożył szereg pandemicznych obostrzeń , wysyła policje do Lidlów i Biedronek by wlepiała mandaty za brak kagańców na twarzy po czym organizuje spęd swojej trzody
„Sylwestrze Marzeń”(zakażeń) Tłumy idiotów zbiorą się w jednym miejscu wymieniając wariantami korona wirusa ,będą stać na mrozie i deszczu wpatrzeni w wielkie ekrany oglądając Zenków Sławomirów Maryle Rodowicz :563: w tle fluorescencyjny tribal lasery picie małpek pochowanych w kapotach żygi obszczane płoty , również inne stacje organizują taki event :oops: Służbie zdrowia życzę by przestała testować a zaczęła leczyć , ludziom zdrowym z pozytywnym wynikiem jako przyczynę śmierci wpisuje się covida nie istotne że zmarł bo np przejechał go walec. Medyką tez pragnę podziękować, dodatek covidowy kwalifikuje już ich do drugiego progu podatkowego o lekarzach nie wspomnę. Nie chodźcie do ośrodków zdrowia po zdrowie bo tam go nie ma jedyne co można zrobić to dbać by zdrowia nie utracić . Traderą życzę pipsów ,trader zarabiający to nie ktoś rysujący bezmyślnie trójkąty kreski i inne badziewia na wykresie ,by zarabiać trzeba cały czas analizować fundamentalne czynniki wpływające na wycenę danego aktywa .

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Do kurwy nędzy FreeWay, prawie wszystko się zgadza, ale miej litość: medykom, traderom...celownik liczby mnogiej!

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

ninjaproject pisze:
25 gru 2021, 14:14
zakaven pisze:
25 gru 2021, 10:24
Chciałem Wam wrzucić dobry kawałek ale niestety nie mogę go znaleźć na yt. Mam to na swoim dysku, waży 4,3MB. Jak to zrobić?
Nie dodałem chyba najistotniejszego, że plik ma rozszerzenie .wma i nie chcę go zmieniać. Formatu pliku oczywiście :lol:
Google Disk, Dropbox, albo coś innego w tym stylu.
Wesołych i Zdrowych!
[/quoteTo zajebista muzyka Wojtka Waglewskiego, Gdyby chciał sam by udostępnił.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Tylu cwaniaków w jednym miejscu...Doi kurwy nędzy chyba nie dacie się wydymać?

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Powiem Wam, Tak myślałem.....

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Polska potrzebuje a by ten stary uklad, ci ludzie po prostu zdechli... otóż niestety nie.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Budowałem Polskę od 30 Lat a a Polska jest dla mnie najważniejsza. i nie zrozumie tego przodek który kozy dymał.

ODPOWIEDZ