Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
17 gru 2021, 15:21
LEX TVN.
PiSbolszewia w pełnej krasie. Swołocz.
Amerykańska dyplomacja się oburzyła i teraz wystarczy że Fitch albo S&P obniżą nam rating i pozamiatane. Za zabawy Zbycha R. zapłacą podatnicy
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Wracając do dyskusji o CO2 obejrzyjcie sobie ten filmik Pan ładnie tłumaczy o co z tym chodzi od 41:30
https://www.youtube.com/watch?v=uWWczsWnXgU
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
17 gru 2021, 17:50
Wracając do dyskusji o CO2 obejrzyjcie sobie ten filmik Pan ładnie tłumaczy o co z tym chodzi od 41:30
https://www.youtube.com/watch?v=uWWczsWnXgU
O żesz. "Artyści rynków". Jakoś mam pewien dystans do wszelkich "GURU" na garnuszku brokera :)
A argument którym się ten gość posługuje wywołał moją wesołość ;)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Gdyby w wyniku tej kolizji ktoś stracił zycie to młody kierowca z Fiata pewnie by siedział w kiciu. Za sprawą kłamliwej PiSbolszewii. Która zrobiła wszystko by wine zrzucić na niewinnego w tej całej sytuacji. I może to spotkać każdego Polaka niestety. To już jest jakiś koszmar.
https://wiadomosci.wp.pl/szokujacy-wpis ... 290849632a

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 918
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

W ciągu ostatnich kilku miesięcy nie było chyba żadnego wątku, w którym warto się wypowiadać. Wpadam tu przed świętami aby sprawdzić czy coś się zmieniło i najbardziej aktywny jest wątek pieniaczo-polityczny. To forum już od dawna schodzi na psy ale bieżący rok jest chyba najgorszy - takie mam przekonanie.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
18 gru 2021, 09:54
O żesz. "Artyści rynków". Jakoś mam pewien dystans do wszelkich "GURU" na garnuszku brokera :)
A argument którym się ten gość posługuje wywołał moją wesołość ;)
Chodzi o tego po prawej. Polityka UE dotycząca emisji CO2 czy też szeroko pojętej dekarbonizacji nas dopadnie prędzej czy później i co zrobimy ? Nasza energetyka opiera się na węglu. Nie jestem fanem zatruwania środowiska ale czy mamy jąkąś odpowiedź na nadchodzące zmiany ? Już płacimy za Turów w kolejce są następne. Co zrobimy ? Masz jakieś pomysły Cblondyn ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

alinoe pisze:
18 gru 2021, 20:59
W ciągu ostatnich kilku miesięcy nie było chyba żadnego wątku, w którym warto się wypowiadać. Wpadam tu przed świętami aby sprawdzić czy coś się zmieniło i najbardziej aktywny jest wątek pieniaczo-polityczny. To forum już od dawna schodzi na psy ale bieżący rok jest chyba najgorszy - takie mam przekonanie.
Heloł myślałem że już jesteś Jednym z tych kolesi - naszych funfeluniów że już są DEAD. A tu proszę czyta i myśli o nas. Wybacz nam poziom merytoryczny, jesteśmy na przemianach wkur,,ają nas pewne rzeczy i basta - dyskutujemy o tym. Na innych wątkach ostrzegamy ludzi przed przepłacaniem za bezsensowne szkolenia - znasz temat. Fajnie że się odezwałeś.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
19 gru 2021, 04:00
Cblondyn pisze:
18 gru 2021, 09:54
O żesz. "Artyści rynków". Jakoś mam pewien dystans do wszelkich "GURU" na garnuszku brokera :)
A argument którym się ten gość posługuje wywołał moją wesołość ;)
Masz jakieś pomysły Cblondyn ?
Może zamiast poronionego pomysłu budowania CPK za kilka mld czy 2 mld na TVP zbudować elektrownie jądrową? A jak sobie radzą w UE?

roger_fx
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2015, 15:29

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: roger_fx »

Cblondyn pisze:
19 gru 2021, 10:04
SEROL666 pisze:
19 gru 2021, 04:00
Cblondyn pisze:
18 gru 2021, 09:54
O żesz. "Artyści rynków". Jakoś mam pewien dystans do wszelkich "GURU" na garnuszku brokera :)
A argument którym się ten gość posługuje wywołał moją wesołość ;)
Masz jakieś pomysły Cblondyn ?
Może zamiast poronionego pomysłu budowania CPK za kilka mld czy 2 mld na TVP zbudować elektrownie jądrową? A jak sobie radzą w UE?
Poza tym podatek od emisji CO2 i tak zasila budżet krajowy, i powinien być przeznaczony na transformację energetyczną. Tymczasem w Polsce te pieniądze idą w błoto typu siedemnasta emerytura.

Wyrzuca się ponad miliard na budowę elektrowni węglowej w Ostrołęce. Zamiast myśleć o atomie. Ba, nawet utrudnia się pozyskiwanie energii z odnawialnych źródeł energii - patrz zmiany w legislacji dotyczące farm wiatrowych. Robi się wszystko, żeby sabotować transformację energetyczną.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

alinoe pisze:
18 gru 2021, 20:59
i najbardziej aktywny jest wątek pieniaczo-polityczny.
Czy ci sie to podoba czy nie ale polityka ma kluczowy wpływ na życie w kraju. W szczególności partii rządzącej. I ja nie zamierzam się temu biernie i bezrefleksyjnie przyglądać. Bo może to ostatnie chwile, kiedy mam ku temu możliwość

ODPOWIEDZ