Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Ninja, biegasz jeździsz na rowerze, masz otwarty umysł. Zaobserwowałeś w PL jenota?

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Ninja wiesz o co mi cmon? Kurwa o to, że google nie odpowie na moje pytania.
A to były pytania do Ciebie.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Na koszulce mam napisane:
Offline is the new luxury.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6616
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »


Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
06 gru 2021, 15:07
Tak sie robi interesy w PiSlandii :)
https://wiadomosci.wp.pl/zona-premiera- ... 203553504a
O co CI chodzi ? Za wcześnie sprzedał ? :wink: Tymczasem oferta dla nas... czy mi się wydaję czy to lipny pakiet...
https://studio.pwc.pl/aktualnosci/legis ... inflacyjny
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6616
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
06 gru 2021, 21:54
Cblondyn pisze:
06 gru 2021, 15:07
Tak sie robi interesy w PiSlandii :)
https://wiadomosci.wp.pl/zona-premiera- ... 203553504a
O co CI chodzi ? Za wcześnie sprzedał ? :wink: Tymczasem oferta dla nas... czy mi się wydaję czy to lipny pakiet...
https://studio.pwc.pl/aktualnosci/legis ... inflacyjny
Nie chodzi o sprzedaż. Kupił wyjątkowo tanio. TY o takich okazjach możesz tylko pomarzyć ;)

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
06 gru 2021, 22:19

Nie chodzi o sprzedaż. Kupił wyjątkowo tanio. TY o takich okazjach możesz tylko pomarzyć ;)
Liczba mnoga: "MY". To jest właśnie "Polska specyfika władzy" od najwyższego szczebla aż do powiatu wszędzie są tacy jak Pinokio biorą bo mogą, powinien ich spotkać społeczny ostracyzm a u nas nic się nie dzieje. Ba jeszcze niejeden powie: "ten to umie się ustawić".
"If music is dying musicians are killing it" - MP

olds

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: olds »

BUM !!!
Jan Janiak - profil @smok05 na tt skazany prawomocnym wyrokiem w sprawie KARNEJ !!!! za kłamliwe wpisy o zrobienie inscenizacji z Urodzinami Hitlera przez dziennikarzy TVN. Sąd zgodnie z wnioskiem oskarżyciela zasądził także podanie wyroku do publicznej wiadomości więc powtórzę JAN JANIAK z Gliwic.
Przekażcie autorowi tego wpisu
MarioDM pisze:
01 gru 2021, 15:46
Nie chce mi się wspominać o kłamstwach, które stwarzają jak choćby urodziny hitlera, za które tvn zapłacił aby ktoś to urządził, a oni "przypadkowo" to sfilmowali.
że jego wpis z 1 grudnia kwalifikuje się do takiego samego postępowania. Będzie niemiło, a internety pamiętają.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6616
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

olds pisze:
07 gru 2021, 13:44
BUM !!!
Jan Janiak - profil @smok05 na tt skazany prawomocnym wyrokiem w sprawie KARNEJ !!!! za kłamliwe wpisy o zrobienie inscenizacji z Urodzinami Hitlera przez dziennikarzy TVN. Sąd zgodnie z wnioskiem oskarżyciela zasądził także podanie wyroku do publicznej wiadomości więc powtórzę JAN JANIAK z Gliwic.
Przekażcie autorowi tego wpisu
MarioDM pisze:
01 gru 2021, 15:46
Nie chce mi się wspominać o kłamstwach, które stwarzają jak choćby urodziny hitlera, za które tvn zapłacił aby ktoś to urządził, a oni "przypadkowo" to sfilmowali.
że jego wpis z 1 grudnia kwalifikuje się do takiego samego postępowania. Będzie niemiło, a internety pamiętają.
Liczyłeś na to, że wyznawca PiSbolszewii napisze prawde? Oj naiwny :)
Jaka kłamliwa partia taki kłamliwy wyznawca. :D
Zaraz ci napisze, że Sąd/Sędzia w spisku itp. brednie ;)

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

No już zaczyna mnie to wkurwiać kto to jest PisoBolszewik ? Już wcześniej walczono o wolność robotników i chłopów tzw proletariat , taka zamiana klas została bardzo dokładnie opisana w książce George Orwella "Folwark Zwierzęcy" ci którzy obalili ciemiężycieli zajęli ich miejsce , jeśli ktoś myśli że w kolejnym rządzie nie będzie złodziei to jest zwyczajnie naiwny . Teraz nie ma już proletariatu za to są mniejszości sexualne etniczne za którymi mogą stanąć w obronie komisarze nie partyjni ale tacy z KE nikt im nie dał władzy w demokratycznych wyborach "Elity Brukselskie" same siebie powołujące

ODPOWIEDZ