MT4 problem z uruchomieniem

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak

Re: MT4 problem z uruchomieniem

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

BSone pisze:
16 wrz 2021, 18:39
Kurde chłopaki a.ja na to nie wpadłem aby właśnie w Avast zobaczyć. Ale skanowalem avastem tym pełnym skanowaniem i nie wykryło mi mt4 jako zagrożenia. Druga sprawa wcześniej działał mt4 przy Avast i nie było problemu. No ale możliwe iż to to. Niestety laptop w serwisie u mnie już. Jutro idę się dowiedzieć czy udało się go zrobić i co było przyczyną.

Wstępnie wiem iż MOGLO to być jakiś up do win10 który mógł cos namieszać. Ale to tylko była wstępna diagnoza w serwisie. Dokładnie powinienem wiedzieć jutro chyba..
Ostatnio były aktualizacje Avasta i być może chodzi o funkcję osłony przed ransomware?
Nie wiem na pewno, ale może o to chodzić.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

BSone
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: BSone »

Problem rozwiązany.

Problemem było tylko tyle aby dać uprawnienia administratora dla katalogu gdzie jest MT4 oraz uprawnienia admina nadać plikowi z certyfikatem od programu. Tak to mi wytłumaczono :) najważniejsze iż działa bez problemu obecnie.

Temat można zamknąć.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

BSone pisze:
28 wrz 2021, 11:13
Problem rozwiązany.

Problemem było tylko tyle aby dać uprawnienia administratora dla katalogu gdzie jest MT4 oraz uprawnienia admina nadać plikowi z certyfikatem od programu. Tak to mi wytłumaczono :) najważniejsze iż działa bez problemu obecnie.

Temat można zamknąć.
Tematu raczej nie trzeba zamykać, ponieważ może być innym przydatny.
Ten problem pojawił się stosunkowo niedawno i jest prawdopodobnie związany z jakąś aktualizacją Windowsa.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ