DayTrading: Piątek 27.08.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
P4W3L
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 22 lip 2013, 10:34

Re: DayTrading: Piątek 27.08.2021

Nieprzeczytany post autor: P4W3L »

Niestety, wygląda na to że szczyt będzie poprawiany w następnym tygodniu. Będą męczyć po kilka punktów, aż większość zwątpi.
Udanego weekendu wszystkim.
„Śpieszymy się do dorosłości, żeby tęsknić za dzieciństwem, tracimy zdrowie dla pieniędzy, a potem płacimy by je odzyskać, żyjemy jakbyśmy nigdy nie mieli umrzeć, a umieramy jakbyśmy nigdy nie żyli” - Paulo Coelho

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4488
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 27.08.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Nie zrobili 4513 dzis , to pewnie zrobią w poniedziałek. Chociaż ręki oczywiście nie dam uciąć :wink:
Ja BP na weekend , zdrowy sen wskazany bo i tak za mało go mam :lol:

Dobrego weekendu :564:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 27.08.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wojtalo pisze:
27 sie 2021, 17:10
P4W3L pisze:
27 sie 2021, 16:59
RRRR pisze:
27 sie 2021, 16:53
Skoro Kolega Powell nic nie powiedział to czemu edek nie chce spadać?
Edek powinien spadać jeśli wspomniałby coś o ograniczeniu skupu bądź podwyżce stóp procentowych, co dałoby pretekst do umocnienia dolara. Skoro to się odwleka to osłabienie dolara, zresztą Edek ruszył z okolic 1.1740 kilkadziesiąt minut przed, czyżby ktoś wiedział wcześniej?
Wydaje mi się, że nie tyle coś ktoś wiedział, tylko byli przekonani, że co do zasady Powell jest gołębi.
XAB, nie sądzisz, że 1,183-1,186 zobaczymy?
SORKI nie bylo mnie wczoraj
to po koleji
z minutek :?: nawet m30 sygnalizuje juz krotko-terminowy wzrost /zasiegi i cel pierwszy widac
https://zapodaj.net/e8f65e7dbd2c0.jpg.html
zamkniecie bylo 1,17,95 linia czerwona to 23fb 1,1804X z h4
poszedl sygnal wzrostowy ale?ale ani nie wybili 23fb ani nie wyszli nad ostatnią falke spadkowa
bo dopiero wowczas mozna rzeczywiscie potwierdzic krotkoterminowa zmiane kierunku :568: to AT
Mozna sugerowac sie tzw piatuniem i wyciaganiem na koniec tygodnia-- dlatego na poniedzialek trudno strwierdzic ,ze jest zmiana kierunku krotko :?: bo dalej mozna ryzykowac sss z opporem na 23fb
to teraz h4 :568:
https://zapodaj.net/1f3977a9756f5.jpg.html
tu jest wyrazne juz wyjscie z formacji o zasiegu jak widac
brakuje tylko wybicia przede wszystkim 23fbo /bo wtedy mamy juz tzw domkniecie dna :568: na krotko/
zas wyjscie nad 50 fb moze swiadczyc o zmianie kierunku w srednim terminie to AT
na razie caly czas w tzw srednim terminie jestesmy w trendzie spadkowym z celami sporo nizej 1,16
ale to na razie nic nie znaczy bo kierunki sie zmieniaja
mam 1ske na edku z 1,1802 i 1ske na ropie z wyzej 69 to dla mnie jak nie mam nic na weekend
pap
Ostatnio zmieniony 28 sie 2021, 08:20 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 27.08.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

P4W3L pisze:
27 sie 2021, 22:13
Niestety, wygląda na to że szczyt będzie poprawiany w następnym tygodniu. Będą męczyć po kilka punktów, aż większość zwątpi.
Udanego weekendu wszystkim.
z tego co poczytalem wiekszosc z nas w sumie czeka na spadek na indeksach
ja na poczatku tyg juz sie w sumie z tego zalozenia wycofalem sugerujac sie przede wszystkim nygusem NAVIKA
i dobrze bo to upierdliwe skowanie i skracanie zyskow bylo do dpy
nie bardzo mi sie chce wierzyc ze komus cos te ski daly
zwlaszca iz ja jak i Zakaven i Tsunami i inni zaczelismy ski wyraznie za wczesnie
Mnie daly w sumie wyrazne straty bo mamy up up i jeszcze kilka razy upppppp i ja takiego sierpnia nie pamietam
znowu zrobili szacher macher wywalajac sufit na indeksach
nie ma sygnalu nie ma sensu wchodzic w sssssss tym bardziej ze po 5wrzesnia znowu drukarnia dalej pelna moc, nie mam esek na weekend choc raz :568:
wiec nie mam problemu choc beda mnie dalej kusic bo z drugiej strony jak tu teraz bezpiecznie grac Lki :?: chyba tylko jak navik od 14 godz do godz 21,5x ha ha ha
w sumie swietne podejscie i moje graty :564: bo ze dwa razy tak tez zrobilem :568:
na koniec sp500
https://zapodaj.net/1c17ea7848c50.jpg.html
CO tu ma spadac i dlaczego :idea: nie wiem, chyba tylko dlatego ze co jakis czas robia czyszczenie krotkich pozycji elek bo dlugie to siedza od przynajmniej roku i tylko licza w procentach zyski
tak nawet patrzac na czasookres to trzeba ze dwa tyg jeszcze na jakas pałkę wyrazna w dól i tyle
no moze jakies fuksem zejscie na 30 a gora 50pip ale to juz marzenie
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: DayTrading: Piątek 27.08.2021

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

Rok temu korekta przyszła dość niespodziewanie. Kilkanaście procent w ciągu trzech tygodni. Nie oznacza to pewnie, że podobny wrzesień się powtórzy, ale jakaś większa realizacja zysków by się przydała. No chyba, że kontrakty po prostu odzwierciedlają inflację, co wydaje się już oczywiste. A może akcje amerykańskich spółek to taka żyła złota? Perpetum mobile do zarabiania grubych $$$?

Zablokowany