DayTrading: Piątek 23.04.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Piątek 23.04.2021

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

XAB pisze:
23 kwie 2021, 22:48
juz o tym pisalem ja odpadam bo nie bardzo widze sens
na takich zawodach bedziesz staral sie wykazac i na pewno trzeba grac inaczej niz normalnie
a po co a dla kogo dzieciom sie nie musze chwalic jaki ja dobry jestem w te klocki
to moze dobre dla młodych nie dla starego wyjadacza jak ja
ze dwa dni bym musial czytac jak sie logowac i jak to sie kreci
krabowi juz swiezy dwa dni tlumaczy to mnie musialby ktos z 5
i tez nie wiadomo czy bym pojał jak co i dlaczego ha ha ha naraaaaaaa
ja mam w kompie pomontowane blokady o ktorych nie mam zielonego pojecia
na wiele stron w-ogole nie umiem wejsc bo mi nie pozwala komputer

jakby ktos nie zauwazył to mamy znowu nowy szczyt na sp500 fut
takze podatek juz im nie straszny :564:

przeczytac uwaznie o naszym złotym w przyszlym tyg zwlaszcza ci co lubia
obracac usd/pl i eur/pl czy frankiem
https://stooq.pl/n/?f=1417925
w czwartek moze bycc jazda na walutach bez wzgledu na kurs eur/dol
Zrozumial ,Ponial z tym wykazaniem masz racje tak by bylo a tak luz - Alleluja i do przodu :564:

rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: DayTrading: Piątek 23.04.2021

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

Cblondyn pisze:
24 kwie 2021, 09:12
Świeżak44 pisze:
23 kwie 2021, 19:21
No no słuchaj.. te igrzyska nawiego, to umarły.. Teraz uczetniczysz w konkursie o zasięgu krajowym, z najlepszymi traderami, skalperami, zawodowcami, szkoleniowcami (jeden właśnie odpadł, nie dał rady psychicznie).. To nie ma porównania. Zakończ zabawe i ruszajmy do walki. Tylko powoli i ostrożnie, jak amerykanie w Wietnamie, zeby lipy nie było..
A kto organizuje te zawody? Szwajcara tam nie widze
z 1000 zł na koncie. The best of the best. I świeżak pomiędzy :o To w ogóle jest oceniane pod kątem zarządzania, czy tego że strategia da ileś procent, czy walczysz o top 3, o co chodzi w tym. jakby wygraną było miejsce w jakimś trading roomie, i kapitał do zarządzania itp to bym walczył, a takie pykanie to dalej zabawa dla takich jak ty świeżak. Zero motywacji do walki dalej.

Poza tym takie zawody to bardziej powinien być w formie jak Formula 1. Bo raz wyścig możesz wygrać mając farta, innym razem dojedziesz w top 3 bo rywale popełniali bledy a ty bezpiecznie jechałeś swoje, oszczędzałeś opony, innym razem ty wylecisz itd. Ale zbierasz sumarycznie punkty do końca sezonu... A na fx, jedni skalpują, są agreswyni, inni pasywnie podchodzą do tego, mają kilka sygnałów w roku itd. I na końcu mozesz spojrzeć na wyniki i podejście i ocenić co ma sens, co się sprawdza a co nie w ten sposób, możesz to rozłożyć na czynniki pierwsze. A tak... tylko KNF dostanie listę ile % uwaliło konta i potwierdzi statystykę., skoro wymiatacze już odpadli na początku.
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 23.04.2021

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Jasne rookie2, już sie tłumaczysz i wymyślasz problemy.. "kiepskiej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy". ;) Na szczęscie nie musisz brać udziału, bo to konkurs dla twardzieli. Konta real, kasa na stół, podgląd dla wszystkich i 3 miesiące czasu. Proste i logiczne. I wszystko wyjdzie, kto jak gra, jaką strategią, w jaki sposób i czy to ma sens. Przez 3 miesiace nie znajdziesz sygnału?? No comment.. Nie martw sie. 2 traderów reprezentuje nawigatora i na pewno będą na plusie. :564:

To jest mój egzamin z 5 lat nauki i podchodze do tego poważnie. Powinienem dac rade. Dorze , że akurat ten konkurs się trafił, bo to mnie w końcu zmotywowało. 3 miesiące czasu pozwala spokojnie rozłożyć siły.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: DayTrading: Piątek 23.04.2021

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

Świeżak44 pisze:
24 kwie 2021, 11:38
Jasne rookie2, już sie tłumaczysz i wymyślasz problemy.. "kiepskiej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy". ;) Na szczęscie nie musisz brać udziału, bo to konkurs dla twardzieli. Konta real, kasa na stół, podgląd dla wszystkich i 3 miesiące czasu. Proste i logiczne. I wszystko wyjdzie, kto jak gra, jaką strategią, w jaki sposób i czy to ma sens. Przez 3 miesiace nie znajdziesz sygnału?? No comment.. Nie martw sie. 2 traderów reprezentuje nawigatora i na pewno będą na plusie. :564:

To jest mój egzamin z 5 lat nauki i podchodze do tego poważnie. Powinienem dac rade. Dorze , że akurat ten konkurs się trafił, bo to mnie w końcu zmotywowało. 3 miesiące czasu pozwala spokojnie rozłożyć siły.
jaki masz nick, świeżak100?

Kurde, jakby przerobili to na zrzute od traderów na wejście i granie o tą pule, bo widze teraz że ktos dał 1000000 lanacoina hehe. Wtedy byś grał o tą pule, zmienić formułem albo dodać nowe zawody. To by było fajne w sumie. Bo wtedy masz cel i motywacje żeby ograć innych. :568: Może kiedyś takie coś zrobią, jeśli to ma sens...
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2021, 11:52 przez rookie2, łącznie zmieniany 1 raz.
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 23.04.2021

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

rookie2 pisze:
24 kwie 2021, 11:46
jaki masz nick, świeżak100?
Na razie nie będę się ujawiniał. Dużo hejterów tutaj, a nie chce dodatkowej presji.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: DayTrading: Piątek 23.04.2021

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

Świeżak44 pisze:
24 kwie 2021, 11:52
rookie2 pisze:
24 kwie 2021, 11:46
jaki masz nick, świeżak100?
Na razie nie będę się ujawiniał. Dużo hejterów tutaj, a nie chce dodatkowej presji.
ALe co sie dziwisz, grasz jak pojeb. W sumie wiekszosc dostaje malpiego rozumu przy tych wykresach... nie tylko Ty :568:
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 23.04.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

XAB pisze:
23 kwie 2021, 22:48
juz o tym pisalem ja odpadam bo nie bardzo widze sens
na takich zawodach bedziesz staral sie wykazac i na pewno trzeba grac inaczej niz normalnie
a po co a dla kogo dzieciom sie nie musze chwalic jaki ja dobry jestem w te klocki
to moze dobre dla młodych nie dla starego wyjadacza jak ja
ze dwa dni bym musial czytac jak sie logowac i jak to sie kreci
krabowi juz swiezy dwa dni tlumaczy to mnie musialby ktos z 5
i tez nie wiadomo czy bym pojał jak co i dlaczego ha ha ha naraaaaaaa
ja mam w kompie pomontowane blokady o ktorych nie mam zielonego pojecia
na wiele stron w-ogole nie umiem wejsc bo mi nie pozwala komputer

jakby ktos nie zauwazył to mamy znowu nowy szczyt na sp500 fut
takze podatek juz im nie straszny :564:

przeczytac uwaznie o naszym złotym w przyszlym tyg zwlaszcza ci co lubia
obracac usd/pl i eur/pl czy frankiem
https://stooq.pl/n/?f=1417925
w czwartek moze bycc jazda na walutach bez wzgledu na kurs eur/dol
XAB - zapraszam post1008548.html#p1008548
Doktorek - wymyśliłeś konkurs na nawim. Twój warunek min. 20 kilo depo spełniłem. Pewnie jak przeczytałeś, że ja max robię 10%, ale na rok, to nie chcialeś mnie ośmieszać. Dziękuję. Może teraz pokażesz szerszemu gronu jak się kosi siano?
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Zablokowany