Pacifica Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Oszukana
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 11 lut 2021, 22:33

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Oszukana »

Ja tez będę zgłaszała to w UK, jest strona actionfraud.police.uk i z nimi się skontaktuje, poza tym tak jak pisałam wcześniej, prawdziwa Pacifica Group pewnie nawet nie ma świadomości ze ich licencje się do takich rzeczy wykorzystuje i zamierzam ich uświadomić. Dzisiaj do męża dzwonił inny typ. Mąż zażądał wypłaty bo chce to zakończyć bo go cisną na więcej kasy to powiedział o tej cholernej skrytce bankowej. Jak się moj chłop zaczął kłócić to tamten się rozłączył.

Oszukana
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 11 lut 2021, 22:33

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Oszukana »

W UK na szczęście jest tak ( przynajmniej w moim banku), ze jeśli dokonuje płatności zwłaszcza na wysoka sumę to przychodzi powiadomienie i trzeba potwierdzić ta płatność albo odrzucić. Ale obserwujemy konto mimo wszystko i będziemy się tez z bankiem kontaktować w tej sprawie

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Przedewszystkim trzeba jak najszybciej zgłosić sprawę na policji i do banku. Druga sprawa zmienić hasla do banku. Najlepiej z innego kompa. Nie z tego co był instalowany anydesk.

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Po tym jak interweniowalem twardo że chce Wypłat a środków kontakt się urwał całkiem. Cały czas chcieli kolejną wpłatę niby kwota podatku. Ustawalem twardo przy swoim tzn. Chciałem wypłatę ewentualnie wtedy prześle ta kwotę o której mówili. Ostatni koleś co dzwonił powiedział że prześle odpowiednie formularze na mój adres mailowy i na tym się urwało.......mam spokój
Bynajmniej mnie nie dręczą.

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Jeszcze jedno. Bo na tym nie koniec. Będą dzwonić na Pewno jeszcze pod różnymi pretekstami aby dokonać wpłaty. Nie dajcie się nigdy namówić więcej. Cokolwiek wam będą cisnąć.....

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Jak sprawę zgłosić jeżeli ktoś jest poza granicami kraju ? Ma ktoś wiedzę? Ja postaram się dowiedzieć.

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Ewelina Maj
Dział veryfikacji
Macie jakiś kontakt ?

MonaFab3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:46

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: MonaFab3 »

siwy660 pisze:
20 lut 2021, 22:32
Jak sprawę zgłosić jeżeli ktoś jest poza granicami kraju ? Ma ktoś wiedzę? Ja postaram się dowiedzieć.
WITAM. Ja też jestem poza granicami Polski. W czoraj dzwoniłam na policję, poinformowano mnie ze muszę być osobiście jeśli chcę to zgłosić w Polsce. Po drugie, w związku z tym że działo się to że pieniądze przelewałam w ten czas będąc w Niemczech to tu muszę zgłosić się na policję tu na miejscu. Jeden przelew poszedł z niemieckiego konta więc myślę że coś będą działać. Pan policjant w Polsce zaznaczył że mam być stanowcza bo mogą tej sprawy nie przyjąć. Jak coś się jutro dowiem dam znać.

MonaFab3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:46

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: MonaFab3 »

siwy660 pisze:
20 lut 2021, 22:32
Jak sprawę zgłosić jeżeli ktoś jest poza granicami kraju ? Ma ktoś wiedzę? Ja postaram się dowiedzieć.
Jak obiecałam byłam na policji w Niemczech przyjeli zgloszenie i Sprawa idzie do kryminalnych. Muszę czekać. Bardzo pomogli choć nie znam tak perfekcyjnie języka. Powiedziałam wszystko co wiem przekazałam każdy numer telefonu z którego mi dzwonili, ich fikcyjne imiona i nazwiska. Adres strony itd itp. Pozostaje tylko czekać.

QuilanVoss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 03 lut 2021, 21:37

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: QuilanVoss »

MonaFab3 pisze:
22 lut 2021, 11:00
siwy660 pisze:
20 lut 2021, 22:32
Jak sprawę zgłosić jeżeli ktoś jest poza granicami kraju ? Ma ktoś wiedzę? Ja postaram się dowiedzieć.
Jak obiecałam byłam na policji w Niemczech przyjeli zgloszenie i Sprawa idzie do kryminalnych. Muszę czekać. Bardzo pomogli choć nie znam tak perfekcyjnie języka. Powiedziałam wszystko co wiem przekazałam każdy numer telefonu z którego mi dzwonili, ich fikcyjne imiona i nazwiska. Adres strony itd itp. Pozostaje tylko czekać.
Powodzenia :564:

ODPOWIEDZ