DayTrading: Środa 17.02.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 17.02.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

to jeszcze pokaz jak ci to depo obciaza np 20 elek po 0,2
bo takie piramidki powinny wygladac tak
masz poycje spoko kupic lot to stawiasz gora 3ski po0,2 l a 0,4 trzymasz na obrone pozycji
caly czas bez zmian i najwyzej jak wchodzisz tymi 0,4 l to tylko na 15 minut gora godzine
idzie cos nie tak to musisz je skracac najlepiej z jakas zla eska i z zyskiem
tak jak ja gram 3eski a zostaje na 1dnej lub jak juz jest ok na 2-3 ale gdy stawiam minimum 5esek na kierunku
i tak dalej jak masz 5 esek to musisz miec ze 4 na obrone inaczej to albo be albo szybki skrot do 1 eski
i nie wazne ze wszystkie ski by zarobily
skrrot i wieksze depo to podstawa nawet jak ten zysk jest pare zeta
i przede wszystkim pilnowac sie gdy wchodzisz nie w kierunku glownym
spadalo zloto bo bylo glosno o tym powinienes grac tylko ski
tak jak na dzis spada dax to gwno ci da ze na elce zarobisz 30 pip bo rynek moze w 5 minut zrobic ruch w dol na 100 :D
czy na edku bo jak na sce sie zagapisz to masz o 50 proc wieksze sznse ze rynek na twa ske wroci a na lke to dopiero moze w marcu wrocic
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 17.02.2021

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

646 E ugrane i na dzisiaj koniec , bo mecze LM zaraz. Wiesz, ja rozbijam pozycje na 3-4 częście. Tak więc musze dobrać tak, że jak jestem pewnien i ciągnie wchodze od razu 2X pozycja i dokładam do 3,4. Jak nie jestem pewien wchodze tylko za jedną. Tak więc jedna pozycja nie może mnie zaboleć jak wywalą jakąś rakietkę na złocie a ja znie zdąże ustawić SL. A tak się dziś raz zdarzyło.. Wieć narazie przechodze na 0,2, ale start z 500 trzeba robić na 0,1L żeby było w miare bezpiecznie i komfortowo.

PS. 0,2 L waży ~~59E czyli 9% depo jedna pozycja.. teraz max gram 2-3 pozycje. Chyba może być.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 17.02.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

zawsze trzeba probowac pkazales ja nie czytalem mase pozycji a zawsze gra sie na dwie trzy
bo zawsze mozesz wtedy rozcignac poziom obrony
trzeba tylko konsekwentnie robic to samo caly czas
ja tylko raz w tym roku bo bylem za pewny siebie mialem pozycji tyle ze kupic wiecej nie moglem i wtedy z 50pip w dol i by polecialo ze15 proc depa to ostatni ttaki raz :mrgreen: :mrgreen:
bo nie wiadomobylo co dalej :?: /nie pamietam kiedy tak gralem na pewno z 5 lat temu/
w jakis mocno spadkowy poniedzialek warczalem ze zlosci z godz ale odwrocilo szybko o 70 pip :(
a mialem rozjazd chyba na 170 pipow azzzzzzzzzzzzzzzzzz
Ostatnio zmieniony 17 lut 2021, 20:31 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Adam_Kowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 198
Rejestracja: 22 sty 2021, 08:54

Re: DayTrading: Środa 17.02.2021

Nieprzeczytany post autor: Adam_Kowal »

złoto, może L, biorąc pod uwagę indeks USD, który Kermit pokazywał. Mają też miejsce w dół.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 17.02.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

zloto
Ostatnio zmieniony 17 lut 2021, 20:36 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 17.02.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

zloto to to co bylo pewne to tylko to ze kiedys spadnie
teraz to juz ruletka bo wystarczy tak parzac z daleka ze pusci to wieksze wsparcie i moze byc
czarny łabędz 50 pipow to tez tu moga zrobic chwile dlatego lki to tam juz sl mur beton

na edku dziady mieszaja to eskuje delikatnie na 2 male ss sl na kilka pipow i nie mysle co jutro
Ostatnio zmieniony 17 lut 2021, 20:40 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

aleksandrowicz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 591
Rejestracja: 18 lip 2018, 17:24

Re: DayTrading: Środa 17.02.2021

Nieprzeczytany post autor: aleksandrowicz »

Adam_Kowal pisze:
17 lut 2021, 20:30
złoto, może L, biorąc pod uwagę indeks USD, który Kermit pokazywał. Mają też miejsce w dół.
tak ale jeszcze szczyty na indeksach a złoto 1680
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 17 lut 2021, 20:41 przez aleksandrowicz, łącznie zmieniany 1 raz.

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Środa 17.02.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Jakieś niespodziewane informacje ten FED podał chyba. Dolar szaleje jak nigdy.
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

aleksandrowicz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 591
Rejestracja: 18 lip 2018, 17:24

Re: DayTrading: Środa 17.02.2021

Nieprzeczytany post autor: aleksandrowicz »

Świeżak44 na złocie dobrze działa fibo 61.8 lub 161.8 lub gdy mierzenia na siebie zachodzą ale złoto ma tendencje do zmiany swoich kierunków nie wiem czy nie wrócę w złoto zaczyna ładnie chodzić

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 17.02.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

aleksandrowicz pisze:
17 lut 2021, 20:51
Świeżak44 na złocie dobrze działa fibo 61.8 lub 161.8 lub gdy mierzenia na siebie zachodzą ale złoto ma tendencje do zmiany swoich kierunków nie wiem czy nie wrócę w złoto zaczyna ładnie chodzić
szaleje to jak zwykle us30 reszta w sumie sporo na minusach :568:
i dobrze bo sporo sprzedalem :P
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany