DayTrading: Wtorek 02.02.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
adk77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1296
Rejestracja: 22 lut 2013, 11:53

Re: DayTrading: Wtorek 02.02.2021

Nieprzeczytany post autor: adk77 »

Ropa
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 02.02.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

MERLIN pisze:
02 lut 2021, 20:43
Indeks Dolara radzę ostrożnie z EU imo Motyl zakończony SHS próba gry przeciwko 2 formacją wzrostowym może zaboleć o ile SHS nie jest pułapką :wink: Co do EBC to ostatnio jedyne co zrobili to zapowiedzieli interwencje słowne :lol: :lol: :lol:
a ja mysle ze ta formacja jest tak bardzo widoczna i w dodatku przeciw trendowi ze jej nie zrealizuja... Dlatego szukam na edku formacji pod powrot do wzrostow a na indexie IMO konczymy powoli fale A, teraz zanegowanie tego orgra bedzie falą B i jak juz wiekszosc uwierzy w osłabienie dolara to pojdzie fala C.... ale na poparcie tego mam tylko klin na edku i intuicje ;) :564: :lol:


coś mniej wiecej tak
https://www.tradingview.com/x/cFiSM6KQ/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 02.02.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

pisałem że bedzie gwiazda poranna na edku. Tyle, że zrobili ją nie na h1 a poczekali i na h2 wykręcą za 3 minuty
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Wtorek 02.02.2021

Nieprzeczytany post autor: belon »

Kermit pisze:
02 lut 2021, 17:59
IMO niżej niż X teraz srednie nie puszcza od razu. Tam poszukam L i mniej wiecej w Twojej strefie po ponownym ruchu w gore bede chcial jakies S przytulic
Górę już chyba odklepali a na dole jest kilka tematów, które mogliby sprawdzić.
Jeśli zejdą w tym ruchu gdzieś w okolice F50 to na powrocie przeskoczą 0.9 bez jakiejś większej korekty (imo):
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 02.02.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Belon - moga nie przeskoczyc bo Bank Szwajcarii czesto interweniuje i trzyma kurs ponizej... Stawiam raczej na konsolidacje w obrebie okolo 200 pipsow okolice 0.88 - 0.90 jeszcze przez jakis czas
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Wtorek 02.02.2021

Nieprzeczytany post autor: crok. »

no dax moze sie otworzyc jutro powyzej 14k z ranka jak skosne pociagna w nocy
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

Zablokowany