DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Kermit pisze:
26 sty 2021, 17:13
krab29 pisze:
26 sty 2021, 17:02

Ale cóż, nigdy nie lapę szczytów/dołków jak co niektórzy. Ja już w es. Jak wyskoczy to dołożę "grube" :D es kollejne. Potwierdzam twoje wizje na edim. Mam podoobne zwidy :D :564:
3maj się
nie jest problemem zlapac szczyt. Po takim rajdzie najlepiej poczekac na potrojna dywergencja na m5 i albo klin albo potrójny szczyt. Szli bez korekty wiec tego typu formacja "potrójna" podparta dywergencja niemal zawsze odpali korekte. Nie patrzylem czy tam jakis zwierzak jest bo siedze na kiwi i edku wiec na kablu poczekam sobie 1-2 dni na falszywke na duzym klinie zanim wejde znowu pod mocny zjazd. Ale zwierzak gdyby sie okazalo ze tam jakis tez jest bylby kolejnym zwiastunem korekty tych wzrostów
Muszę się nad tym zastanowić co napisałeś. Zawsze patrzę od h1. Może dlatego nie łapię szczytów/dołków.
3maj się
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

crok. pisze:
26 sty 2021, 18:49
Kermit pisze:
26 sty 2021, 17:42
JohnyEnglisz pisze:
26 sty 2021, 17:27
... jak ludzie obserwuja watek i widza ktos stawia S , na rysunku kreski ze zjazdem na 1.338, przez tydzien milczy na temat kabla po czym pisze ze jeszcze pociagnie w gore to obserwatorzy sa zdziwieni i maja pytania. Wiec nie dziw sie ze pytam o to

ja nie zamieszczam tutaj żadnych sygnałów dla leniwych. Robie to tylko dlatego że po pierwsze mi sie czasem nudzi jak pozycje pracuja, a po d

Kermit, psy szczczekaja..... Twoje analizy sa swietne i rob je dalej
To ja powiem wam tak. Kiedyś Kermit miał taką serię gdzie podawał sl/tp, ja sprawdzałem. Piłem za Kermita podwójnie. Raz za jego zdrowie, drugi za jego hajs. Mi wasze kreski pomagają, ale i czasem przeszkadzają, ale skoro je czytam to chyba wynik jest jasny. Nie ma co się napinać i tyle. Bez urazy - nie znam się na indeksach, nie interesuje tym, więc nawet nie czytam tych wykresów, tylko zerkam. Tutaj dowiedziałem się wczoraj o zwale na indeksach.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

XAB, mówię o tej koncepcji:
wojtalo pisze:
26 sty 2021, 15:44

A tak może być?
https://www.tradingview.com/x/d6hNumka/
Zamknąłem to na 0, myślę że będziemy nieco wyżej. Czyli mojej, nie Twojej. Każdy gra po swojemu, ja nie mam takich jaj albo depozytu, albo po prostu stylu jak Ty. Oczywiście broń Boże, nie twierdzę że Twój styl jest zły, wręcz przeciwnie. Ja po prostu tak nie umiem. :564:
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

Awatar użytkownika
szorter
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 12 sty 2021, 19:31

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: szorter »

Witam. Jestem tu nowy ale pomysł na kabla mam taki https://www.tradingview.com/x/Rha6szIt/ najpierw fakeout i wyjscie gorą a potem short z koncepcji Kermita. Dobry poziom 1.383 - 2x 1,618 - pomiar dwóch ostatnich korekt. Pozdrawiam
Jestem młody w fx , w średnim wieku i prawie emeryt w wojsku. Moje analizy nei są podstawą do zajecia pozycji a jedynie nikomu niepotrzebnymi , błędnymi oraz odrealnionymi przemyśleniami. :D

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wojtalo pisze:
26 sty 2021, 19:39
XAB, mówię o tej koncepcji:
wojtalo pisze:
26 sty 2021, 15:44

A tak może być?
https://www.tradingview.com/x/d6hNumka/
Zamknąłem to na 0, myślę że będziemy nieco wyżej. Czyli mojej, nie Twojej. Każdy gra po swojemu, ja nie mam takich jaj albo depozytu, albo po prostu stylu jak Ty. Oczywiście broń Boże, nie twierdzę że Twój styl jest zły, wręcz przeciwnie. Ja po prostu tak nie umiem. :564:
ja tez by tak ktos grał jak ja nikogo nie zachecam a raczej przestrzegam
bo lot czy dwa na edku czy na nasdaq //jak teraz :!: :!: //
to nie jest cos co na krotkiej czasowce moze zagrozic w jakikolwiek sposob mojemu depozytowi zwłaszcza jesli potem rynek pojdzie w te tzw moja stronę czyli w dół
xxxxxxxxxxxxxxx
jak teraz na nasdqu krotka piłka i mocny skrot
https://iv.pl/image/nasdaq-skrot.GtQbBBO
i to czy mozna by bylo potrzymac cala pozycje mnie nie interesuje bo juz jest dobry ZK wg mnie :?:
TO SKRACAM I TYLE TEMAT i znowu w delikatne pukanko pozycjonuje
z 20 ktr to 3ktr zostaja i dalej dt
co do nasdqa 3 podejscia dlatego uderzylem mocniej w ssssssssssss
i klin podazowy juz b, wyraznie wskazuje i trojkat tez podazowy mi się rysuje :568:
ok1,5k zyskane z wejscia i 2pozycje dalej sss mogace dac zarobic tyle samo
czyli sumujac dt sie opłacalo eot
Tym razem b, dobrze bo znowu nad 13500 wyszli ale 2pozycji to ja mam sr 13536 :)
SP500 TEZ BP
dzis poszaleli na nasdqu wiec moze jutro inne troche podbija bo na razie za nisko by w eski wkoczyc mocniej nara
poz systemik na jutro
https://iv.pl/image/poz-systemik.GtQbwYa
by nie byłó nudno
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Chris.ldn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 831
Rejestracja: 06 lut 2013, 18:21

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Chris.ldn »

belon pisze:
26 sty 2021, 18:55
EurUsd - jak nie zaskoczy eSka w okolicach pierwszej czerwonej to UP do tej wyżej:
1,2520 tam skoczymy :569: :569: :569:
"Nie ważne, że straciłeś lub zarobiłeś mniej, niż mogłeś. Ważne, czego się nauczyłeś".

Awatar użytkownika
Chris.ldn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 831
Rejestracja: 06 lut 2013, 18:21

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Chris.ldn »

Jankesi na 31430

Dax 14270-14300

:569: :569: :569:

Nie pytać skąd wiem :564: :564: :564:
"Nie ważne, że straciłeś lub zarobiłeś mniej, niż mogłeś. Ważne, czego się nauczyłeś".

Zablokowany