DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3018
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

EU ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

MERLIN pisze:
26 sty 2021, 06:55
EU ?
edek
jakos tak


https://iv.pl/image/edek.GtQvyDs

systemik BP
pozycje juz zamkniete i pozycjonuje tylko na wykresowym
https://iv.pl/image/pozsyst.GtQvNqw
zamkniecie
https://iv.pl/image/pozycje-zamkn-system.GtQvcfS
Ostatnio zmieniony 26 sty 2021, 08:11 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Świezak
Ja rozumiem ze ty grasz na fx po to by cie ktos docenił i chwalił ok, bo może ci tego brak w domu ,w pracy ale ja nie musze poprawiać tu na forum swoje ego
Gram na fx by zarabiac kasę a nie dla poklasku twego typu grajków , bo akurat twoja ocena i takich jak ty jak ja gram mi zwisa i powiewa
To ze na forum zawsze jest sporo wiecej niedowiarkow to rozumiem , bo tez bym watpił gdybym nic nie umiał i nie rozumiał
To normalka jak ktos nie ma pojecia o fx o dt to zawsze bedzie tylko wątpił w to co inni piszą
Pokazuje tu jak mozna grac i zarabiać tez nie dla twego widzi-misie i myślę ze ty nawet nie rozumiesz dlaczego to robię i wielu takich jak ty nie pojmuje tego i nie pojmie nigdy,bo są za bardzo ograniczeni,,,,,,,,,,
A taki R-Zaor,,, czy jakis bloger musi w tym waszym światku zaistnieć i sie wykazywac jaki z niego spec, bo mu potrzebna widownia na blogu
Ja zas jestem tu tylko dlatego ze moge byc anonimowy, inaczej na pewno nie pokazywałbym tego jak sie zarabia na fx i ile mozna na luzie zarobic,
Proszę nie zawracaj mi na okrągło tyłka ---zawodami , konkursami, bo pierniczysz to samo ktorys juz raz ,choć wiesz ze mnie to nie interesuje
Ja mam takie rywalizacje w glebokiej ,,,,,00
To ze ja jestem swego rodzaju spec od fx to ja o tym wiem od lat po swoim depozycie?
a nie po waszych srnych ocenach ktore mnie ani ziębią ani grzeje
a co najwyzej tylko śmieszą
To ze wielu piszacych stąd ma sporo wiekszą wiedze podrecznikową niz ja to o tym wiem ale ja umiem zarabiac i to tez wiem, czy oni umieja swa wiedzę wykorzystać a tego nie wiem AMEN
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Eduardo powinien jeszccze wybić dołek. Dopieero wtedy możliwy up.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Doceniam XAB, ze zdania zaczynasz z Wielkiej litery. To juz coś, ale nie zgadzam się z twoja oceną. Jakbys zrobił dobry wynik wśród takich sław, to juz nikt, nawet ja, nic by ci nie zarzucił. Czy nie warto było by sie sprawdzić na koniec kariery z najlepszymi??? Namawiam cie , bo jako jedyny tutaj twierdzisz, że zarabiasz. Już samo wyjście na plus w tym konkursie gwarantuje ci prawdopodobnie miejsce w pierwszej 10. Ja bym wystartował, ale moje wyniki sa od +100% do -100% dziennie, więc jeszcze musze to dopracowac.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

aleksandrowicz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 591
Rejestracja: 18 lip 2018, 17:24

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: aleksandrowicz »

na S to poczekam wyżej ale rozważam kupno
usdpln ciekawostka
ropy nie gram
US30 cel 31200
xauusd powinni jeszcze zejść
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: belon »

DAX:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

aleksandrowicz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 591
Rejestracja: 18 lip 2018, 17:24

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: aleksandrowicz »

US500 i jeszcze EURUSD
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

to co dzis czyzby nowy szczycik na sp500
by miskow zbyt dlugo do spadkow nie przyzwyczajac ha ha ha
dobrze ze scialem dzis te moje esy na syst
sp na m30
lka w zasadzie juz jakby jej nie bylo / bo gram na spadki a to za duza moc/ 10ktr teraz/
https://iv.pl/image/sp500m30.GtQy1N1

a i wyrazny maly oRGR :568:
Ostatnio zmieniony 26 sty 2021, 13:17 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany