DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Kermit - dzięki i szerokości. Kiwi i kangura chyba raz czy dwa w życiu zagrałem. To na poprawę humoru i uważaj bo ci kiwi skują i se nie pograsz.
3maj się
Ps. Czy interpunkcja ma znaczenie w traidingu? Ty chyba napisałeś, że nie. No to popatrz:
Nie mam eski.
Nie, mam eski.
Dlla mnie interpunkcja jest ważna.
Jeszcze raz - po zielonej stronie mocy.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

JohnyEnglisz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 559
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:27

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: JohnyEnglisz »

Kermit pisze:
26 sty 2021, 17:09
JohnyEnglisz pisze:
26 sty 2021, 16:53

Ale te Ski na kbl dalej pracuja?? Czy zgasiles czy dolozyles?? Bo pisales i pokazywales ostatnio spadki na kablu i ze rece pod tylek , a teraz nagle piszesz ze pociagna jeszcze w gore :564:
Moze pracuja, moze przytulone na dolnej bandzie klina i wlasnie odnowione, moze edek tez zgaszony na dolnej bandzie flagi i przekrecony na L juz ze 2 razy, a moze depozyt zamklnelo. To juz nie Twoja sprawa i powtarzam Ci to nie pierwszy raz. Rece pod tylek to byly jak kabel byl na gorze, a nie jak zrobil 120 pipsow w dół wiec nie przekrecaj i nie rób z siebie debila bo wiesz ile można bylo na tym wyjac, a skoro przelecialo Ci to kolo nosa i gul zyc nie daje to idz na powietrze i zlap oddech. Potem przyjdz i poszukaj wejscia na kablu bo klin da jeszcze raz zarobic w tym tygodniu.
Czemu jestes taki niemily i obrazasz ???
Moze moja sprawa moze nie moja, ale jak ludzie obserwuja watek i widza ktos stawia S , na rysunku kreski ze zjazdem na 1.338, przez tydzien milczy na temat kabla po czym pisze ze jeszcze pociagnie w gore to obserwatorzy sa zdziwieni i maja pytania. Wiec nie dziw sie ze pytam o to

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

krab29 pisze:
26 sty 2021, 17:20

Ps. Czy interpunkcja ma znaczenie w traidingu? Ty chyba napisałeś, że nie. No to popatrz:
Nie mam eski.
Nie, mam eski.
Dlla mnie interpunkcja jest ważna.
Jeszcze raz - po zielonej stronie mocy.
ale ta interpunkcja, której przykład dałeś, nie dotyczy tradingu tylko przekazywania informacji o tradingu. Wielu pipsów :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

JohnyEnglisz pisze:
26 sty 2021, 17:27
... jak ludzie obserwuja watek i widza ktos stawia S , na rysunku kreski ze zjazdem na 1.338, przez tydzien milczy na temat kabla po czym pisze ze jeszcze pociagnie w gore to obserwatorzy sa zdziwieni i maja pytania. Wiec nie dziw sie ze pytam o to

ja nie zamieszczam tutaj żadnych sygnałów dla leniwych. Robie to tylko dlatego że po pierwsze mi sie czasem nudzi jak pozycje pracuja, a po drugie ktos np mogl taki klin przegapic i moze mu sie przyda. Mógłbym go zostawic dla siebie i miec wy...ne jak Ty (nie widzialem zebys jakas analize zamiescil) ale robie to bezinteresownie i tyle. Jak taki klin rozegrac kazdy powinien wiedziec indywidualnie. Dlaczego? Np dlatego ze wejde w S, napisze o tym, potem zachoruje i przez miesiac nie bedzie mnie na forum. Nie przeszkodzi mi to w miedzyczasie zamknac pozycje z telefonu np, a ten ktory wejdzie bo ja odpalilem S to co zrobi? Bedzie czekal miesiac az sie pojawie i powiem ze zgasilem? No badz powazny to moze bedziesz powaznie traktowany. Obserwatorzy to sa na meczach pilkarskich, a to jest forum dla traderow. Albo ktos wiec jak dana analize "ugryzc" albo wyrzuca ja do kosza jako nieprzydatna z jego punktu widzenia a nie zastanawia sie czy zgasic, czy trzymac czy dolozyc. Kazdy ma swoj rachunek, swoje pozycje wiec nie widze powodu zeby interesowac sie pozycjami innych. Jestem na tym forum jakies 10 lat. Czy widziales chociaz 1 raz zebym kogos zapytal o pozycje? A tutaj mam wrazenie ze im mniej ktos wnosi na forum tym bardziej interesuje sie pozycjami innych, statementami itp. Wiec zacznij udzielac sie normalnie na tym forum i daj cos od siebie w postaci spojrzenia na rynki to napewno nie tylko ja ale i inni beda Cie traktowac jak partnera nie jak trolla.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: belon »

GbpJpy:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: belon »

GbpUsd:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: crok. »

Kermit pisze:
26 sty 2021, 17:42
JohnyEnglisz pisze:
26 sty 2021, 17:27
... jak ludzie obserwuja watek i widza ktos stawia S , na rysunku kreski ze zjazdem na 1.338, przez tydzien milczy na temat kabla po czym pisze ze jeszcze pociagnie w gore to obserwatorzy sa zdziwieni i maja pytania. Wiec nie dziw sie ze pytam o to

ja nie zamieszczam tutaj żadnych sygnałów dla leniwych. Robie to tylko dlatego że po pierwsze mi sie czasem nudzi jak pozycje pracuja, a po d

Kermit, psy szczczekaja..... Twoje analizy sa swietne i rob je dalej
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Nie macie się o co kłócić ,niech każdy robi swoje i będzie ok

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: belon »

EurUsd - jak nie zaskoczy eSka w okolicach pierwszej czerwonej to UP do tej wyżej:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

SKI dziś nie były takie złe wystarczylo nie pomylić sie z interpunkcją ha ha ha
edek na razie planowo :568:
https://iv.pl/image/skiii.GtQwsGD
sruty skróty i na razie spokój na planszy i na depo też :)
2ktr na dax czerw, i 3ktr na nasdqu zostaje po skrocie

Post autor: wojtalo » 26 sty 2021, 16:38

Koncepcja z S się nie udała. XAB s na edku twardo?
co niby sie nie udało bo jakos ja tego nie widze :P
to jest koncepcja szerokiego sl i dopiero wyjscie nad 1,22 te koncepcje lekko porusza :)

jesli ja zakladam podejscie rynku na 12150-70 i w srodku mam ski a rynek podchodzi powiedzmy na 1,2175
i tez dokladam ski
a potem sie sklada na nizej 40 to koncepcja na s jest bardzo ok bo moglem dosc dobrze zarobic na skrocie i dalej miec ski z tzw dzisiejszego szczyciku co na wykresie widac ski mam eot
Ostatnio zmieniony 26 sty 2021, 19:27 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany