DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

XAB, jaki masz lewar na tym demo?
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wojtalo pisze:
26 sty 2021, 16:05
XAB, jaki masz lewar na tym demo?
zle zrozumialem na demo 1do 500 bo taki bylo mozna
a na realnym gram na 1do 20 u obu choc broker mi proponowal wyzszy :(
nie odpuszczaja dziady tego edka i dobrze ze poskracalem troche pozycji :mrgreen:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Koncepcja z S się nie udała. XAB s na edku twardo?
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Los cablos - proponuję eseczkę. Na h1, D1, W1 u mnie pokazuje odwrót. Gra to ktoś?
Pozdrawwiaam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

edek h1 - ciąg dalszy...obecnie "zwierzak time", potem IMO dalej w górę
https://www.tradingview.com/x/B0wwA4PV/

krab - korekcyjnie S mozliwe na kablu ale docelowo jeszcze troche w gore pociagna jutro przed kolejną zwałą mocniejszą
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

index dolara h4 - szansa na konsolidację do końca miesiąca
https://www.tradingview.com/x/q6tYeb0p/
Ostatnio zmieniony 26 sty 2021, 16:53 przez Kermit, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

JohnyEnglisz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 559
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:27

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: JohnyEnglisz »

Kermit pisze:
26 sty 2021, 16:46
edek h1 - ciąg dalszy...obecnie "zwierzak time", potem IMO dalej w górę
https://www.tradingview.com/x/B0wwA4PV/

krab - korekcyjnie S mozliwe na kablu ale docelowo jeszcze troche w gore pociagna jutro przed kolejną zwałą mocniejszą
Ale te Ski na kbl dalej pracuja?? Czy zgasiles czy dolozyles?? Bo pisales i pokazywales ostatnio spadki na kablu i ze rece pod tylek , a teraz nagle piszesz ze pociagna jeszcze w gore :564:

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Kermit pisze:
26 sty 2021, 16:46
edek h1 - ciąg dalszy...obecnie "zwierzak time", potem IMO dalej w górę
https://www.tradingview.com/x/B0wwA4PV/

krab - korekcyjnie S mozliwe na kablu ale docelowo jeszcze troche w gore pociagna jutro przed kolejną zwałą mocniejszą
Od razu mnie to martwiło, że brakuje potwierdzenia na h4. Ale cóż, nigdy nie lapę szczytów/dołków jak co niektórzy. Ja już w es. Jak wyskoczy to dołożę "grube" :D es kollejne. Potwierdzam twoje wizje na edim. Mam podoobne zwidy :D :564:
3maj się
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

JohnyEnglisz pisze:
26 sty 2021, 16:53

Ale te Ski na kbl dalej pracuja?? Czy zgasiles czy dolozyles?? Bo pisales i pokazywales ostatnio spadki na kablu i ze rece pod tylek , a teraz nagle piszesz ze pociagna jeszcze w gore :564:
Moze pracuja, moze przytulone na dolnej bandzie klina i wlasnie odnowione, moze edek tez zgaszony na dolnej bandzie flagi i przekrecony na L juz ze 2 razy, a moze depozyt zamklnelo. To juz nie Twoja sprawa i powtarzam Ci to nie pierwszy raz. Rece pod tylek to byly jak kabel byl na gorze, a nie jak zrobil 120 pipsow w dół wiec nie przekrecaj i nie rób z siebie debila bo wiesz ile można bylo na tym wyjac, a skoro przelecialo Ci to kolo nosa i gul zyc nie daje to idz na powietrze i zlap oddech. Potem przyjdz i poszukaj wejscia na kablu bo klin da jeszcze raz zarobic w tym tygodniu.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 26.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

krab29 pisze:
26 sty 2021, 17:02

Ale cóż, nigdy nie lapę szczytów/dołków jak co niektórzy. Ja już w es. Jak wyskoczy to dołożę "grube" :D es kollejne. Potwierdzam twoje wizje na edim. Mam podoobne zwidy :D :564:
3maj się
nie jest problemem zlapac szczyt. Po takim rajdzie najlepiej poczekac na potrojna dywergencja na m5 i albo klin albo potrójny szczyt. Szli bez korekty wiec tego typu formacja "potrójna" podparta dywergencja niemal zawsze odpali korekte. Nie patrzylem czy tam jakis zwierzak jest bo siedze na kiwi i edku wiec na kablu poczekam sobie 1-2 dni na falszywke na duzym klinie zanim wejde znowu pod mocny zjazd. Ale zwierzak gdyby sie okazalo ze tam jakis tez jest bylby kolejnym zwiastunem korekty tych wzrostów
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany