Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
PaDo
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 29 paź 2010, 20:01

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: PaDo »

Cblondyn pisze:
14 gru 2023, 17:00
PaDo pisze:
14 gru 2023, 16:00
Wczoraj elity polityczne i dziennikarze przez ścigali się który padnie niżej na ryj w przepraszaniu narodu wybranego
Przepraszaniu? Wszystkim jest głupio, że mamy takiego świra w parlamencie co z gaśnicą gania po korytarzach ;)
Nie chodzi o to co zrobił tylko o skalę służalczości i kto padnie niżej .Widzę że rozpiera cię duma bycie gojem
Szczyt impulsu nie jest szczytem fali
Nie widzisz z bliska spójrz z daleka
Strach jest zabójcą umysłu

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6684
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
14 gru 2023, 18:06
A propos palenia ponoć Hołownia wywołał to zamieszanie zgadzając się na tę żydowską szopkę.

Ta szopka odbywa sie od kilkunastu lat. Na wyraźne zaproszenie władz Sejmu. I nie wiem na czym ma polegać ten okropny czyn w postaci zapalenia paru świeczek. ;)
Odsyłam do książek z historii. Żydzi w Polsce są od setek lat tak jak i inne grupy religijne.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6684
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

PaDo pisze:
14 gru 2023, 18:12
Cblondyn pisze:
14 gru 2023, 17:00
PaDo pisze:
14 gru 2023, 16:00
Wczoraj elity polityczne i dziennikarze przez ścigali się który padnie niżej na ryj w przepraszaniu narodu wybranego
Przepraszaniu? Wszystkim jest głupio, że mamy takiego świra w parlamencie co z gaśnicą gania po korytarzach ;)
Nie chodzi o to co zrobił tylko o skalę służalczości i kto padnie niżej .Widzę że rozpiera cię duma bycie gojem
Nikomu nie służe i nie wiem co to goj. Ale przeraża mnie świr w Polskim Parlamencie bo to zagraża normalnym ludziom. Zapraszam do mnie do domu z odpaloną gaśnicą to poczujesz mój poziom "tolerancji" :)

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2409
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
14 gru 2023, 18:14
SEROL666 pisze:
14 gru 2023, 18:06
A propos palenia ponoć Hołownia wywołał to zamieszanie zgadzając się na tę żydowską szopkę.
Ta szopka odbywa sie od kilkunastu lat. Na wyraźne zaproszenie władz Sejmu. I nie wiem na czym ma polegać ten okropny czyn w postaci zapalenia paru świeczek. ;)
Odsyłam do książek z historii. Żydzi w Polsce są od setek lat tak jak i inne grupy religijne.
Chcę to niech znajdą sobie inne miejsce i tam niech marszałek robi co chce. Dla mnie to jakiś durny manifest polityczny - deklaracja kto z kim trzyma. Aktualnie Żydzi są na szarym końcu:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bc ... e_w_Polsce
A dodatkowo Izrael przesadził i mimo że media milczą to w Gazie dochodzi do zbrodni przeciwko ludzkości.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6684
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
14 gru 2023, 18:26

Chcę to niech znajdą sobie inne miejsce i tam niech marszałek robi co chce.
Póki co Konstytucja RP zapewnia wolność wyznania :)
I jak Polska długa i szeroka szopki odbywają się w różnych miejscach (głównie przez kieckowych). Nawet w szkołach, szpitalach czy innych obiektach użyteczności publicznej ;)

PaDo
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 29 paź 2010, 20:01

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: PaDo »

Cblondyn sugerujesz że sejm jest domem żydowskim
Szczyt impulsu nie jest szczytem fali
Nie widzisz z bliska spójrz z daleka
Strach jest zabójcą umysłu

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6684
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

PaDo pisze:
14 gru 2023, 18:39
Cblondyn sugerujesz że sejm jest domem żydowskim
Jasne. Z domieszką cech mongolsko-indiańsko-kowbojskich :D

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2409
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
14 gru 2023, 18:35
SEROL666 pisze:
14 gru 2023, 18:26

Chcę to niech znajdą sobie inne miejsce i tam niech marszałek robi co chce.
Póki co Konstytucja RP zapewnia wolność wyznania :)
I jak Polska długa i szeroka szopki odbywają się w różnych miejscach (głównie przez kieckowych). Nawet w szkołach, szpitalach czy innych obiektach użyteczności publicznej ;)
Są pewne granice jeżeli chodzi o zabijanie ludzi plus przypominam że ta nacja domaga się jakiejś kasy od nas do tego podwożą nam ciągle "nowych" Europejczyków nie wspomnę o reszcie.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6684
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Komisja Antosia szalonego właśnie została rozwiązana w trybie natychmiastowym. Do tej pory wydano na nią ponad 30 mln zł gdy komisja Millera kosztowała ok. 300 tysięcy. Czyli Antoś wydał 100 razy więcej. Kryminał na lata mam nadzieje dla tego świra

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6684
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Cblondyn pisze:
15 gru 2023, 14:13
Komisja Antosia szalonego właśnie została rozwiązana w trybie natychmiastowym. Do tej pory wydano na nią ponad 30 mln zł gdy komisja Millera kosztowała ok. 300 tysięcy. Czyli Antoś wydał 100 razy więcej. Kryminał na lata mam nadzieje dla tego świra
Właśnie przed chwilą w TVPinfo jakiś kłamliwy PiSbolszewicki kundel powiedział, że to próba tuszowania prawdy. Bezczelność tej hołoty to potrafi zadziwiać każdego dnia

ODPOWIEDZ