Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6690
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

I może sie okazać, że jest duzo gorzej niż PiSbolszewia deklaruje.
https://www.money.pl/gospodarka/rzad-uj ... 6960a.html

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2482
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

"If music is dying musicians are killing it" - MP

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Cblondyn pisze:
20 paź 2023, 22:29
FreeWay pisze:
20 paź 2023, 20:03
. Niby skąd to wiedza skoro nie mają wglądu do rządowych dokumentów? ,
Zanim cokolwiek napiszesz to się najpierw doinformuj. Stan budżetu państwa jest podawany przez ministerstwo finansów i nie robi łaski, że takie dane podaje. I dziwnym trafem tym razem nie podało przed wyborami.
https://ksiegowosc.infor.pl/wiadomosci/ ... etowy.html
To które źródła informacji są wiarygodne ? Zanim mnie nazwiesz "Pisobolszewikiem" jak to masz w zwyczaju, nazywać każdego kto ma inne zdanie :wink: To ci powiem że ja jestem bezstronnym obserwatorem umiem wyłowić fakty z kłamstw TVN tak samo jak z TVP . Jakie są te fakty ? dla mnie jeśli ktoś nie dotrzymuje słowa to żadnej umowy nie dotrzyma . Zasłanianie sie długiem to tylko wymówka , Amerykańce w nieskończoność rolują dług zwiększając deficyt to samo połowa UE tak więc wyborcy 3 nogi KO lewicy zostali nabrani na obietnice . Głupi ten naród co 4lata na ten sam wałek się nabiera.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2482
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

FreeWay pisze:
21 paź 2023, 20:56
To które źródła informacji są wiarygodne ? Zanim mnie nazwiesz "Pisobolszewikiem" jak to masz w zwyczaju, nazywać każdego kto ma inne zdanie :wink: To ci powiem że ja jestem bezstronnym obserwatorem umiem wyłowić fakty z kłamstw TVN tak samo jak z TVP . Jakie są te fakty ? dla mnie jeśli ktoś nie dotrzymuje słowa to żadnej umowy nie dotrzyma . Zasłanianie sie długiem to tylko wymówka , Amerykańce w nieskończoność rolują dług zwiększając deficyt to samo połowa UE tak więc wyborcy 3 nogi KO lewicy zostali nabrani na obietnice . Głupi ten naród co 4lata na ten sam wałek się nabiera.
Tszisus Krojst Freeway! Amerykański dolar jest walutą rezerwową świata więc amerykański rząd jako JEDYNY na świecie może robić tę sztuczkę z dodrukiem dolarów eksportując inflacje na świat (jeszcze jest duży popyt na dolara!!). Zawsze waluta kraju o dominującej pozycji handlowej (nawet nie wspomnę o militarnej) stawała się rezerwową od setek lat.

Co do krajów UE to te z długami 100% i więcej do PKB to stoją w miejscu (radzą się przyjrzeć wskaźnikom makro za ostatnie 15 lat). EU jak quasi socjalistyczny twór bez pomysłu na przyszłość rozdający socjały na prawo i lewo już się osłabia co jest na rękę wielu światowym graczom a wewnętrzne niespójności unii są rozgrywane przez grupy interesów. Aktualnie władcy UE "handlują" dostępem do 450 milionowego rynku tam gdzie im pasuje. W takim bałaganie trzeba mieć mocne finanse aby nie wisieć u klamki Ursuli po jakieś ochłapy oddając suwerenność po kawałku

Naród nie jest głupi ale BARDZO mocno niedoinformowany (były badania robione na ten temat). Cóż jesteśmy gdzie jesteśmy i w obecnej sytuacji przyszła ekipa rządząca mam nadzieję ze rozdawnictwo ograniczy do minimum. Bo mamy sporo wyzwań a poprzednicy zostawili nas z opuszczonymi spodniami. Nawet kraj w stanie wojny pokazał na czym polega twarda polityka międzynarodowa.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2482
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Dudek prawie 2 godziny o krajowym piekiełku politycznym:
https://www.youtube.com/watch?v=CUCUzJOSa40
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2482
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

W czasie propagandy spójrzcie na tanią manipulacje krypto maniaka:
https://pl.beincrypto.com/zloto-wzroslo ... oin-slady/
Ceny cebuli potrafią robić 300% w rok! :lol: :lol:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2482
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Prawdziwe zmartwienie naszego Sojusznika z Ameryki:
https://www.youtube.com/watch?v=LaYixdk ... =10&t=945s
"If music is dying musicians are killing it" - MP

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Cbondyn który jest z nami od niepamiętnych czasów, gdyby bardziej to sprecyzować użytkownik ten jest tu od roku 2011 kazał mi przekazać że nie będzie już aktywnym członkiem forum w jego życiu nastąpiły dramatyczne zmiany wskutek których aktywność tą potępia i uważa za niegodziwą , jedno wydarzenie odmieniło jego życie i spowodowało zmianę poglądów o 360 ° Połowę swojej fortuny zgromadzonej podczas swojej wieloletniej przygody na Fx przekazał na rzecz fundacji Lux Veritatis :shock: Jak spytałem czemu to zrobił? to kazał mi spierdalać uspokoił się dopiero gdy zjadłem z nim na jego stanowcza prośbę kaktusa SanPedro którego hodował ponad 7lat oczywiście poczęstował mnie nim w Holandii w jego rezydencji . Następnie opowiedział mi o latających arcybiskupach mających wpływ na handel w basenie oceanu Indyjskiego nic z tego nie zrozumiałem bo nie miało to żadnego związku z tym że postanowił przez resztę życia być pustelnikiem który
z pobudek religijnych wycofuje się z życia w społeczeństwie i decyduje się na życie w izolacji i celibacie. Na koniec się wygadał że jest osoba
nie heteronormatywną i dał się oszukać na numer z "Amerykańskim Żołnierzem" i nie szkoda mu że przelał temu murzynowi połowę swoich oszczędności tylko tego że z tym murzynem spędził tylko jedną noc. Obecnie przebywa w Zakonie Braci Mniejszych Kapucynów W Nowym Mieście nad Pilicą .

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2482
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6690
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Na pytanie do Błaszczaka czy będzie w nowym rządzie Matołusza odpowiedział ...nie nie będę bo to ma być rząd fachowców"...
:)

ODPOWIEDZ