PA - czyli gra w cenie.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

No i mamy odbicie od lini trendu, dość silne, aby przełamać lokalne wsparcie. Przy silnym oporze i formacji harm. cena powinna gwałtownie odskoczyć, a tutaj jak widać idzie po swojemu. Kluczową kwestią powinno być cały czas przełamanie lini trendu lub przełamanie wsparcia z h4.
"Choise, the problem is choise"

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

Mamy przebicie lini trendu spadkowego na m15 + objęcie od wsparcia, co oznacza, parę punktów do przodu na L. Niedługo do domu się zbieram więc trzeba zacząć myśleć o zabezpieczniu pozycji na następny dzień i jakimś niskim TP.

Mogłoby się na chwile obecna wydawać, że mamy poziom ciągnący się od ostatniego pin bara, ale z tego co mi się wydaje poziom został roztrzaskany tymi przebiciami w jedną i drugą stronę.

Jeśli pójdzie tam gdzie myślę, to może nawet zrównać, się z moim poprzednim miejscem S.

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

Obecnie lokalne wsparcie zadziałało i mamy tego przykład....duuuuza świeca na m15 - dla mnie 54 pips do przodu. Idę do domu więc pozycję zamykam ( za bardzo pod główny nurt jak dla mnie, nie będę mógł jej kontrolować). Zostawiam S z formacji i poziomu D1 niech sobie leci.
"Choise, the problem is choise"

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

Tak jak przypuszczałem. Cena obecnie po dotknięciu wsparcia na poziomie 1.3166 znajduje się obecnie przy mojej S z D1. Będąc przy kompie zapewne zmniejszył bym otwartą pozycję z racji tej małej korekty na poziomie 1.3114.

Wkażdym razie kolejny dzień trzeba zacząć.

Na h1 i h4 tworzy się formacja ABCD, jeszcze do końca nie brałbym jej pod uwagę, bo ekspansja fali AB wynosi zaledwie 30 % fali CD. Calkiem możliwe, że jedyny ruch jaki dzisiaj uda mi się wykonać będzie to S na poziomie opory z D1. Zobaczymy
"Choise, the problem is choise"

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

Niepokoi mnie jedynie fakt, że cena tak długo utrzymuje się w konsolidacji przy tak silnym poziomie oporu.
"Choise, the problem is choise"

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

Ręcę mnie świerzbią, wiem...wiem... zły znak.

Na poziomie 1.3140 wsparcie obęcie na nim potencjalne TP mam dwa: 1. na poziomie 1.3165 drógi na 1.3194. Wszystko mierzone L'ką.
"Choise, the problem is choise"

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

No i już widać, jak się kończy wchodzenie w trakcie ruchu... Trudno... popełniłem błąd...trza wyciągnąć wnioski i jedziemy dalej.
"Choise, the problem is choise"

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

Przez tą wielką świecę nie wiem co mam myśleć o mojej S. Nadal trzymam się tezy, że otwarta na D1 i niech tam czeka, ale strasznie nie podoba mi się, że znowu podąża w stronę oporu. Może tym razemprzebije i z tamtej pozycji L. Na d1?

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

No i doszło do oporu. Na h4 utworzyła się z tego co widzę struktura harm. - niepsrawdzałem jej, bo jest tam jeszcze ta z D1 cały czas aktualna. Jak przebije ten opór to zamieniamy S w L i lecimy do góry.
"Choise, the problem is choise"

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

No i poziom został złamany. Najprawdopodobniej czeka nas korekta i otworzenie L.
"Choise, the problem is choise"

ODPOWIEDZ