PA Average HIGH LOW RANGE - riker Jurnual

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
riker
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 03 sty 2009, 19:34

PA Average HIGH LOW RANGE - riker Jurnual

Nieprzeczytany post autor: riker »

Witam wszystkich Forexem zajmuję się od 2 lat z małymi przerwami, Testowałem mnóstwo systemów, wyzerowałem też kilka razy depo  na szczęście to były małe sumy i poszły na naukę :D

Obecnie znajduję się w Australii i muszę powiedzieć, że odkąd tu jestem jakoś wszystko zmieniło się o 180%. Mam nową pracę , żuciłem papierosy, nawet piwa nie pije , a co najważniejsze z Forexem idzie mi coraz lepiej – Nakreśliłem sobie Plan i będę go realizował – na razie konto Demo 3 Miesiące potem jak będzie dobrze, a będzie napewno Real następne 3 miesiące :D


Plan jest taki z tych 3 miesięcy zostały mi jeszcze 2 miesiące i jak będzie GITES jedziemy z koksem REAL – czyli do końca kwietnia.

Plan zaczerpnięty z wątku Asmo zaczyna się tak

„Minimalne wymagania

Jeśli jesteś początkującym i masz trudności w znalezieniu regularnych sukcesów, musisz zrozumieć jedna ważna rzecz. To nie jest hazard ani droga do szybkiego wzbogacenia.(…)”
reszta –
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... c&start=10
z tą tylko różnicą ze ja preferuje H1

Zaczołem z 5000PLN stan obecny konta 4909PLN - straty poszły na doszlifowanie systemu… broker AM

Mój System to PA własna moja wersja i interpretacja – Gram na H1 czasami z podglądem na wyższe Interwały MA 337 i MA 144
Co mnie jeszcze interesuje Zakres HL wcześniejszy i na podstawie tego zakresu RANGI obliczam TP. Postaram się to wyjaśnić przy okazji innych postów.


Gra tylko 0.01lota z racji małego depo (MM)

Pozdrawiam i życzę sukcesów
riker :P :P
"Wszystko co pojawia się w Twoim życiu, sam je do niego przyciągasz. A czynisz to za sprawą obrazów, jakie pojawiają się w Twoim umyśle. Jeśli widzisz coś w swoim umyśle, to wkrótce będziesz miał to w ręku"

Awatar użytkownika
riker
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 03 sty 2009, 19:34

Nieprzeczytany post autor: riker »

STAN KONTA -1.82%

Otwarte Pozycje

LONG GOLD TP 1443.50

Obrazek

LONG AUDUSD TP 1.0150

Obrazek

SHORT USDCAD TP 0.9700

Obrazek
"Wszystko co pojawia się w Twoim życiu, sam je do niego przyciągasz. A czynisz to za sprawą obrazów, jakie pojawiają się w Twoim umyśle. Jeśli widzisz coś w swoim umyśle, to wkrótce będziesz miał to w ręku"

Awatar użytkownika
Damian_GTK
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 430
Rejestracja: 05 wrz 2010, 22:09

Nieprzeczytany post autor: Damian_GTK »

Witam :)
Mam takie pytanko, na jakich podstawach podjąłeś decyzje o zajęciu tych pozycji?

Życzę sukcesów i tysięcy pipsów :)
TRZYMAJ SIĘ PLANU ! ! !
------------------------------------
PRICE ACTION zapraszam na STRONĘ, www poniżej

Awatar użytkownika
riker
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 03 sty 2009, 19:34

Nieprzeczytany post autor: riker »

LONG USDCHF TP 1.3010

Obrazek

Damian_GTK pisze:Witam :)
Mam takie pytanko, na jakich podstawach podjąłeś decyzje o zajęciu tych pozycji?

Życzę sukcesów i tysięcy pipsów :)
Dziękuję bardzo


LONG 2 wyższe HH które były poprzedzone 2 niższymi LL (dołek) i dwa wcześniejsze HH

Wyznaczamy dwa zakresy HL

-dla poprzedzającego zakresu obliczamy jego średni zakres
do naszego HH dodajemy 80% zakresu dla bezpieczeństwa to jest nasze TP. SL kilka pips poniżej lini Short. Wejście po korekcie na drugim HH

Do tego dochodzą średnie i np na wyższych interwałach sprawdzam poziom TP jak tam widze poziomy S/R Fibasy (zniesienia w. i z) To mam większą pewność. Trady czasami trwają kilka dni w mojej strategi

SHORT sytuacja odwrotna.

Screen wszystko wyjaśni

Obrazek :wink: 8)
"Wszystko co pojawia się w Twoim życiu, sam je do niego przyciągasz. A czynisz to za sprawą obrazów, jakie pojawiają się w Twoim umyśle. Jeśli widzisz coś w swoim umyśle, to wkrótce będziesz miał to w ręku"

Awatar użytkownika
riker
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 03 sty 2009, 19:34

Nieprzeczytany post autor: riker »

LONG NZDUSD TP 0.7450

Obrazek
"Wszystko co pojawia się w Twoim życiu, sam je do niego przyciągasz. A czynisz to za sprawą obrazów, jakie pojawiają się w Twoim umyśle. Jeśli widzisz coś w swoim umyśle, to wkrótce będziesz miał to w ręku"

Awatar użytkownika
asmodeus8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 493
Rejestracja: 20 cze 2010, 19:44

Nieprzeczytany post autor: asmodeus8 »

Dajesz ! :)
"Remember the definition of a winning attitude: a positive expectation of your efforts with an acceptance that whatever results you get are a perfect reflection of your level of development and what you need to learn to do better." Mark Douglas

Awatar użytkownika
riker
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 03 sty 2009, 19:34

Nieprzeczytany post autor: riker »

asmodeus8 pisze:Dajesz ! :)
Dzięki Asmo Pozdro i Wzajemnie :D

LONG GBPJPY TP 137.00

Obrazek
"Wszystko co pojawia się w Twoim życiu, sam je do niego przyciągasz. A czynisz to za sprawą obrazów, jakie pojawiają się w Twoim umyśle. Jeśli widzisz coś w swoim umyśle, to wkrótce będziesz miał to w ręku"

Awatar użytkownika
riker
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 03 sty 2009, 19:34

Nieprzeczytany post autor: riker »

1 Tranzakcja zakończona sukcesem, resztę 5 mam otwartrych jeszcze

AUDUSD +124pisy

STANKONTA 4946

Obrazek
"Wszystko co pojawia się w Twoim życiu, sam je do niego przyciągasz. A czynisz to za sprawą obrazów, jakie pojawiają się w Twoim umyśle. Jeśli widzisz coś w swoim umyśle, to wkrótce będziesz miał to w ręku"

Awatar użytkownika
riker
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 03 sty 2009, 19:34

Nieprzeczytany post autor: riker »

OPEN EURAUD TP 1.3800

Obrazek
"Wszystko co pojawia się w Twoim życiu, sam je do niego przyciągasz. A czynisz to za sprawą obrazów, jakie pojawiają się w Twoim umyśle. Jeśli widzisz coś w swoim umyśle, to wkrótce będziesz miał to w ręku"

Awatar użytkownika
riker
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 03 sty 2009, 19:34

Nieprzeczytany post autor: riker »

NZDUSD +84 pipsy

STAN KONTA 4970

Obrazek
"Wszystko co pojawia się w Twoim życiu, sam je do niego przyciągasz. A czynisz to za sprawą obrazów, jakie pojawiają się w Twoim umyśle. Jeśli widzisz coś w swoim umyśle, to wkrótce będziesz miał to w ręku"

ODPOWIEDZ