next

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
jackub

Re: next

Nieprzeczytany post autor: jackub »

fx-technik pisze:No i jakby był bardziej cierpliwy:
[DAX30]M1.png
Na pewno Photoshop.... :mrgreen:

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

fx-technik pisze:Z dedykacją:
[DAX30]M1.png
Ile wart jest ten jeden, jedyny trade?
A gdzie był poczatkowy stop loss?

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: next

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

poczatkowy SL? pod S1.

nemoofx
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2016, 16:05

Re: next

Nieprzeczytany post autor: nemoofx »

Na kturejs z linni poniżej pewnie

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: next

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

czerwona to S1, trejd prosty jak machanie cepem, konsola, fbo z dołu i wejście po pierwszym wybiciu jeszcze w obrębie konsoli, szkoda, że mnie brak cierpliwości i opatrzonego oka aby to trejdować na bieżąco.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: next

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

I do tego fajny, wyraźny shakeout, jeżeli ktoś rozumie o co biega.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Okazało sie że nie ma zwrotu spreadu dla DAX, tylko Forex, BTCUSD, GOLD, SILVER. Robie tydzień przerwy, potem zrobie jeszcze troche wolumenu na tym koncie ze 100 PLN, poczekam na zwrot a będzie to dopiero 27.12.2017, czyli za 2 tygodnie. I potem prawdopodobnie przerzuce 1000 PLN na to konto fxcash & tickmill i będę miał dodatkowy bonus za wolumen robiony na majorsach. Więc do końca roku odpuszczam. Spróbuje dopracować plan i strategie żeby 2018 zacząć już bez takiego miotania się jak teraz.

Nieśmiertelny Trader

Re: next

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Generalnie i tak szacun za konsekwencje, dłubanie się z tym i totalną zmianę podejścia w porównaniu z tym co było na początku. Wyciągasz sporo wniosków i poprawiasz błędy.

Taka refleksja bo tak Sobie porównałem Ciebie a danboo u ktorego od 8 lat bez zmian, w zasadzie tylko przyspieszyl tracenie przez zwiekszenie dzwigni a Twoje dążenie do zrozumienia tematu. Chyba, a w zasadzie na pewno jesteś najbardziej wytrwałem gostkiem w historii tego forum.

Sam nie raz pisałem ze kiepsko to wygląda ale teraz zwracam honor bo zaczyna to wyglądać co raz lepiej mimo ze nigdy nie wiesz (piszę tutaj ogólnie ) czy będzie z tego chleb ale podoba Mi się Twój wkład i zaangażowanie by ''Temat'' pokonać.

Teraz Sobie wyobraź jak byś z takim zaangażowaniem wziął się np za programowanie albo cokolwiek innego.

Ja widzę innego człowieka.

Pozdro

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Nieśmiertelny Trader pisze:Generalnie i tak szacun za konsekwencje, dłubanie się z tym i totalną zmianę podejścia w porównaniu z tym co było na początku. Wyciągasz sporo wniosków i poprawiasz błędy.

Taka refleksja bo tak Sobie porównałem Ciebie a danboo u ktorego od 8 lat bez zmian, w zasadzie tylko przyspieszyl tracenie przez zwiekszenie dzwigni a Twoje dążenie do zrozumienia tematu. Chyba, a w zasadzie na pewno jesteś najbardziej wytrwałem gostkiem w historii tego forum.

Sam nie raz pisałem ze kiepsko to wygląda ale teraz zwracam honor bo zaczyna to wyglądać co raz lepiej mimo ze nigdy nie wiesz (piszę tutaj ogólnie ) czy będzie z tego chleb ale podoba Mi się Twój wkład i zaangażowanie by ''Temat'' pokonać.

Teraz Sobie wyobraź jak byś z takim zaangażowaniem wziął się np za programowanie albo cokolwiek innego.

Ja widzę innego człowieka.

Pozdro
Tylko że droga od totalnego amatora i hazardzisty do zawodnika pro nie jest prosta. A tylko tacy są w stanie systematycznie zarabiać. Na razie próbuje zmienić pewne nawyki które mają destrukcyjny wpływ na moją kondycje fizyczną a co z tym idzie na gre. Dlatego odpuściłem i pykam na koncie 100 PLN do końca roku. Tyle że w przeciwieństwie do danbo nie czekam na nowy rok, tylko od kilku dni już staram się nad tym pracować. Skoro nie gram to mam czas na edukacje. Kupiłem kilka miesięcy temu książke Wspomnienia gracza giełdowego, do tego czasu tylko przekartkowałem ją troche i przeczytałem fragmenty, ale od dwóch dni wziąłem się za to i jestem na 250 stronie, jeszcze 2 dni i przeczytam całą, a potem zostanie Brooks bo też nie przeczytałem jeszcze całej tylko niektóre rozdziały albo większe fragmenty z rozdziałów. Przynajmniej troche nadrobie braki teoretyczne ...

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: next

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Książkę, to czytam w 9h 21min, a raczej lektor czyta, a ja słucham.
Wspomnienia gracza giełdowego odsłuchałem kilkakrotnie.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Zablokowany