Milion na forex w kilka godzin

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
jackub

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: jackub »

No niestety masz sporo racji, podobnie jak analiza techniczna to co tłumaczę jest też ANALIZĄ, sposobem analizy rynków.
A sam Market Profile to tylko inny sposób przedstawiania informacji generowanych przez rynek.
I tak samo jak w AT o zarabianiu decyduje skill trejdera, jego wiedza i doświadczenie. Normalnie jak w życiu.
Pozdrawiam Cię Tyranozaurusie...
https://www.youtube.com/watch?v=wBBjutLRXyI

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Odbieram to jako niezasłużony hymn pochwalny :mrgreen: i dziękuję :564:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Na wp o tym jest hah, i tytuł brokerzy go nienawidzą, zarobił 2,5 mln w jeden dzień :D

Tomaszek2145
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 22 lis 2011, 18:54

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: Tomaszek2145 »

Bardzo piękny przykład tego co powiedział Rafał o AT .Na D1 wyrysował się taki piękny RGR i co?Załadowałem się,ale powiedziałem sobie ostatni raz.Tak samo te wszystkie Fibo.Jak nawalisz ich z kilku punktów to gdzieś w końcu trafia,a książkowo raz na jakiś czas też się zdaży.O falach już nie wspomnę,może dlatego,że nigdy nie byłem nigdy umysłem ścisłym,ae jak czasami widzę analizę fachowców od fal,te wszystkie fale,podfale,fale w falach pomijając to,że nie jestem forexowym guru,nawet nie jestem pewnie w tej lepszej połówce 95%,a te 5 to na razie tylko marzenie,to i tak zadaję sobie pytanie kosztem czego? Czasu,rodziny,a może trzeba się jakoś wspomagać aby poświęcać czas na takie bzdety.
Ps.Te wszystkie teksty,a jakim depozytem,liczy się procent nie wiem z czego wynikają,ale trochę się domyślam.To te nasze słynne polactwo.Miałem kiedyś na plusie 14000 to był do tej pory mój max.Myślalem ,że zejdę tak to przeżywałem,chociaż byłem jak najbardziej za strategii otwórz i zapomnij.Tutaj gość wykręcił taką kasę i nie ważne jakim depo.Przecież to ciśnienie rozsadzające mózg.Zobaczcie nasze nowe Koło Fortuny.Może się zdarza 1:7 ,że ktoś kto ma wybrać pole z kasą 500 ,albo to co jest pod spodem ,a może być najwyższa stawka lub bankrut,większość już nie zaryzykuje tych 500.Nie znam człowieka,jest ładnych parę lat młodszy,ale jest to chyba jedyny gość ,który mnie nie nuży,no może jeszcze chociaż to ,nie po Rafała drodze,ale paru mądrych rzeczy dowiedziałem się od S. Urbańskiego.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Mnie w wypowiedzi Rafała najbardziej uderzyło zdanie o tym, że zarabiający traderzy najczęściej są świrami - co najmniej w stopniu lekkim. Miałem podobną konkluzje po poznaniu paru z tego forum - ostatni Karus - nie wiem czy wiecie - jego pierwszy post (jaki zachował się na forum) z 2013 roku dotyczył ... zwrotu spreadu - facet - cokolwiek o nim myśleć był poukładany, robił konsekwentnie to samo od co najmniej 5 lat... To musi mieć uboczne skutki, dlatego trochę ulga, że nie zarabiam. :mrgreen:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
jasonbournes1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 02 sie 2017, 13:07

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: jasonbournes1 »

T-REX pisze:Mnie w wypowiedzi Rafała najbardziej uderzyło zdanie o tm, że zarabiający traderzy najczęściej są świrami - co najmniej w stopniu lekkim. Miałem podobną konkluzje po poznaniu paru z tego forum - ostatni Karus - nie wiem czy wiecie - jego pierwszy post (jaki zachował się na forum) z 2013 roku dotyczył ... zwrotu spreadu - facet - cokolwiek o nim myśleć był poukładany, robił konsekwentnie to samo od co najmniej 5 lat... To musi mieć uboczne skutki, dlatego trochę ulga, że nie zarabiam. :mrgreen:
Kiedyś był artykuł w Men's Health pod tytułem "Jeśli nie potrafisz zarobić na giełdzie, to świadczy że jesteś normalny".:) Autor udowadniał, że człowiek w pełni zdrowy psychicznie nie jesteś w stanie na dłuższą metę zarabiać na rynkach finansowych i jego zdaniem brak zysków jest swoistym benchmarkiem naszego zdrowia emocjonalnego. Co więcej, niestety nie pamiętam gdzie to czytałem, badania pokazują że w zasadzie WSZYSCY graczy giełdowi którzy doszli do większych pieniędzy cierpią na większe lub mniejsza zaburzenia emocjonalne.

Z drugiej strony ma to pewien sens. Aby zarabiać na giełdzie trzeba grać przede wszystkim SPOKOJNIE i RACJONALNIE, a giełda jest środowiskiem wyjątkowo stresującym i wyjątkowo źle wpływającym na myślenie. W pełni zgadzam się tutaj z Rafałem, że bardzo często się zdarza, że ludzie mądrzy, wykształceni, uważani przez rodzinę i znajomych w pełni zasłużenie za rozsądnych i poważnych, jak tylko zaczynają inwestować pieniądze to głupieją. Giełda ma wyjątkową zdolność do robienia z ludzi idiotów.:)

Warto jednocześnie zwrócić uwagę, że niektóre cechy charakterystyczne dla psychopatów są bardzo pożądane na giełdzie, zwłaszcza brak lęku oraz nieprzeciętna pewność siebie. Co więcej, kierowanie się w swoim zachowaniu rozsądkiem, rozumem, kalkulacją, a nie uczuciami i emocjami, też jest uważane przez psychiatrię jako zaburzenie.;)

-- Dodano: 04 mar 2018, 16:51 --

Ciekawostki na temat psychopatii.:)

https://wiadomosci.wp.pl/kevin-dutton-n ... 940312705a

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

cromwell78 pisze:
Mustafa pisze:Z tym znowu to przesadzili w artykule, poprzednio miało to miejsce grubo ponad 2 lata temu, a potem Zaorski mówił coś, że roczny bilans ma ujemny itd. Regularnie zarabianie ma sens, a nie fajerwerki. A "milion! Tym razem w kilka godzin" wygląda jak perfidna reklama brokera.

To byłam ja mała dziewczynka ze stop losem.
wpadnij do biura to Ci pokaze
2015 skonczylem na paru milionach
w 2016 mialem -170k mowilem o tym otwarcie
2017 zarobiony na krypto, indeksach i arbitrazu najwiecej w zyciu
2018 :) dokladam do pieca

Serio o co ten bol dupy .. od nikogo nie chce kasy . nie sprzedaje szkolen
pokazuje prawdziwy trading
to ze nie rozumiesz fizyki kwantowej dzieki ktorej działą Twoja komorka nie znaczy ze nie ma prawa działąć

Jak chcesz mi wmawiac kłamstwo to sie licz z tym ze moge CI to powiedziec w twarz
bo klamiesz .. moge CI to udowodnic w 4 oczy kiedy tylko chcesz

Juz mnie wkurzaja te pomowienia

Rafał ZAorski

-- Dodano: 13 lut 2018, 20:43 --

{quote]
No właśnie to, że wpłacisz mniej na rachunek nie oznacza, że zarobisz więcej, te 'runy' to jedynie naiwne słowotwórstwo. Jak bardzo agresywnie obstawiasz powinno być uzależnione od możliwości systemu aby wynik był powtarzalny. Cóż autor artykułu chciał ubarwić i trochę przesadził moim zdaniem.


:) a ziemia jest płaska..\
to że nie rozumiesz teorii względności ma oznaczac ze nie działa ?
albo oceniamy po wynikach albo po tym co Ty wiesz
na końcu liczy sie wynik .. możemy je skonfrontować
chciałym to nagrać i zobaczyć Twoja minę .. zapraszam .. może dzieki temu te głupie teksty ucichną :)
poza tym ja nic nie sprzedaje .. chce przywrocic etos tradera
a nie ciagłe klepanie jezorami jacy jestescie zajebiscie tylko nikt nie zarobiony
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, nie kwestionuje Twoich wyników odniosłem się do sformułowania z artykułu, które brzmi jak reklamy brokerów.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

cyni
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 14 lut 2018, 15:29

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: cyni »

traderslife pisze:Rafał 'odrzuca' niejako klasyczną analizę techniczną i skłania wszystkich do analizy ceny - pierwotnego 'wskażnika" na rynku.
A co to znaczy - tak dla kompletnego lajkonika - analiza ceny?

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

cyni pisze:
traderslife pisze:Rafał 'odrzuca' niejako klasyczną analizę techniczną i skłania wszystkich do analizy ceny - pierwotnego 'wskażnika" na rynku.
A co to znaczy - tak dla kompletnego lajkonika - analiza ceny?
Nic. Rafał myśli, że robi co innego analizując cene. ale spekuluje na podstawie AT.
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

jackub

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: jackub »

NIe wiem co Rafał robi, ale analiza ceny to skrót myślowy. chodzi o to w jaki sposób traktujemy dane jakie w postaci ceny generuje rynek.
Sprowadzanie wszystkiego do AT jest nieporozumieniem. AT oparta jest na wykresach ceny w strukturze czas- cena (stąd wykres świecowy-słupkowy i ramy czasowe). Jest to najpopularniejszy sposób organizowania danych jakie generuje rynek ALE nie jedyny.
AT zajmuje się chyba 90% trejderów, wygrywa niewielu z nich.

ODPOWIEDZ