Milion na forex w kilka godzin

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Tomaszek2145
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 22 lis 2011, 18:54

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: Tomaszek2145 »

Może trochę nie w temacie,ale chcę to w koncu powiedzieć.Tak przestawiam SL w trakcie,ustawianie sztywnego np.2.3 do 1 uważam za bzdurę,ale nawet ja przeciętny foreksowy Kowalski widzę często te knoty co wywalają SL.

Awatar użytkownika
jasonbournes1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 02 sie 2017, 13:07

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: jasonbournes1 »

traderslife pisze:Być może niektórzy z Was już wiedzą o kolejnym sukcesie Rafała Zaorskiego. Założyciel Trading Jam Session ponownie pokazał kunszt spekulatora zarabiając milion złotych na DAX w miniony piątek. Ciekawy jestem Waszego zdania na temat tego streama.
ę

Nawet miałem ochotę posłuchać najnowszego nagrania Rafała Zaorskiego, ale sobie darowałem po pierwszych 5 minutach.:)

Dlaczego? Moim zdaniem widoczna nerwowość, zmęczenie rynkiem, namiętne ściskanie butelki coca-coli jakoś mi nie pasują do wizerunku profesjonalnego inwestora.

Co nie zmienia faktu, że TJS jest projektem ciekawym, potrzebnym, a być może nawet najlepszym w Polsce z edukacyjnego punktu widzenia, biorąc pod uwagę osoby jakie tam występują i co mówią.;)

Jednocześnie mam głębokie przekonanie, graniczące z pewnością, że aby być dobrym graczem, nie wystarczy umieć zarobić milion złotych, ale również, a może przede wszystkim, trzeba to umieć robić, spokojnie, z dystansem, pokazując uśmiech i opanowanie, a nie zmęczenie i zszargane nerwy.

Nie mam najmniejszych wątpliwości, że zarabianie dużych sum na foreksie jest trudne emocjonalnie. Ale prawdziwi profesjonaliści potrafią sobie poradzić z takimi emocjami, natomiast Rafał musi się tego jeszcze nauczyć, czego mu oczywiście życzę.:)

W jednym zdaniu, TJS jest niewątpliwie programem ciekawym, ale za mało w nim spokoju, co sugeruje brak profesjonalizmu.:)

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

W jednym zdaniu, TJS jest niewątpliwie programem ciekawym, ale za mało w nim spokoju, co sugeruje brak profesjonalizmu.:)[/quote]

:) gadasz glupoty
no offence .. ale to sa jakies brednie :)

RAfał Zaorski
Trading Jam Session

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Faktem jest Rafał, że miałeś oczy jak dziurki wysikane w śniegu. Natomiast kolega jasonbournes1 może nie zauważył, że spokojnie prowadziłeś wykład i uzupełniałeś niedobory aspartanu - mimo, że w tym samym czasie miałeś pozycję na ponad dwa miliony PLN. Większość ludzi miała by brązowe spodnie. Tak że się nie przejmuj, i gratulacje. :clap:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
jasonbournes1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 02 sie 2017, 13:07

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: jasonbournes1 »

A jednak przemogłem się, wytrzymałem coca colę na początku, później znikła zresztą, i jestem lekko zaskoczony. Wydawało mi się, że przy dzisiejszym poziomie edukacji inwestycyjnej nie trzeba ludziom tłumaczyć tak oczywistych rzeczy, że rynek jest w znaczym stopniu losowy, że sposób wejścia w pozycję tak naprawdę nie ma większego znaczenia, a prognozowanie punktów zwrotnych to czysty idiotyzm, który ZAWSZE kończy się stratami. Moim zdaniem trochę dziwne, że z jednej miliony w tle a teorię jak w przedszkolu inwestowania. Nawet na tym forum już jest ogólna świadomość, że większość formacji analizy technicznej ma skuteczność zbliżoną do rzutu monetą czy do omówionej w nagraniu klapy w kiblu. Wiedza na poziomie literatury inwestycyjnej dla początkujących typu Elder czy Tharp.

Awatar użytkownika
traderslife
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 22 lis 2016, 16:44

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: traderslife »

Cóż... Rafał znowu to zrobił ;) ale też mam wrażenie, że przydałyby mu się długie wakacje... W każdym razie - Rafał chapeaus bas!

https://comparic.pl/rafal-zaorski-wypla ... akcji-dax/

Obrazek

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

jason, ale widziałeś pytania na czacie, co chwila jakieś głupawki, zapytania o ustawienia EMA RSI itp. wg mojej skromnej wiedzy to co Rafał mówił dzisiaj jest bardziej rozwinięte w temacie jackuba tutaj: mind-over-market-t29687.html#p896806
Czyta to chyba jedna osoba, reszta dalej szuka graala. Jak sam R.Z stwierdził nasz mózg tak jest zafiksowany na znajdowanie powtarzalnych zależności, że większość odruchowo będzie szukać znaków i interpretować wykres wg powszechnych kanonów.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
traderslife
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 22 lis 2016, 16:44

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: traderslife »

T-REX pisze:jason, ale widziałeś pytania na czacie, co chwila jakieś głupawki, zapytania o ustawienia EMA RSI itp. wg mojej skromnej wiedzy to co Rafał mówił dzisiaj jest bardziej rozwinięte w temacie jackuba tutaj: mind-over-market-t29687.html#p896806
Czyta to chyba jedna osoba, reszta dalej szuka graala. Jak sam R.Z stwierdził nasz mózg tak jest zafiksowany na znajdowanie powtarzalnych zależności, że większość odruchowo będzie szukać znaków i interpretować wykres wg powszechnych kanonów.
Przeczytałem pierwszy post i już mi się podoba. Dzięki za link! :wink:

jackub

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: jackub »

traderslife pisze: Przeczytałem pierwszy post i już mi się podoba. Dzięki za link! :wink:
Bez fajerwerków, tylko pierwszy wpis jest ciekawy, potem już tylko nuda.... :lol:

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

jackub pisze:
traderslife pisze: Przeczytałem pierwszy post i już mi się podoba. Dzięki za link! :wink:
Bez fajerwerków, tylko pierwszy wpis jest ciekawy, potem już tylko nuda.... :lol:
Dokładnie przez tyle przebrnąłem :mrgreen: . Jackub - to ciekawa teoria spekulacji, tyle, że nie dająca żadnych wskazówek gdzie wejść i jak zarobić ( na tyle na ile zapoznałem się z tematem) A ludzie chcą gotowca. Napiszesz o coś systemie na przecięcie dwóch średnich, to oprócz satysfakcji ze żmudnego tłumaczenia będziesz miał grono czytelników. Ja zazwyczaj czytam wszystkie Twoje teksty, niestety obecnie nadmiar obowiązków spowodował, że odstawiam FX. Twoje "nudziarstwo" szczególnie w aspekcie ostatniego wykładu Rafała na setnym TJS jest na pewno warte zgłębienia przez kogoś, kto chce rozumieć jak działają rynki. A czy na tym zarobi... miejsca na podium nie starczy dla wszystkich...
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ODPOWIEDZ