Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 17 gru 2018, 11:51     Inwestuj z zaufanym, globalnym brokerem XM!

JForex

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

• Pochwały: 66

Re: JForex

Nieprzeczytany post27 lis 2018, 08:56

Cześć,

Ostatnio nie sprawdzałem, ale ogólnie z JForex od początku było tak, że w weekendy "słabiej" działało. Z reguły właśnie wtedy broker wprowadza aktualizacje i poprawki lub testuje nowe rozwiązania. Często nie można się nawet zalogować na konto. Zawsze wszystko wraca do normy jeszcze przed startem handlu.

Ten typ tak ma...
- RABATY u brokerów ECN, STP, NDD
- Forex Club Tools
- Program Podatek 5.0
ForexClub.pl - IC Markets (-21%) - Tickmill (-10%)- XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu
Awatar użytkownika

T-REX

Pasjonat

Pasjonat

• Pochwały: 2

Nieprzeczytany post30 lis 2018, 10:56

U mnie jak mam otwarte kilka okien tej samej pary często ( to najdziwniejsze - nie zawsze) zmiana interwału czasowego w jednym oknie powoduje zmianę w reszcie okien. Czyli nie mogę mieć na raz otwartych kilku wykresów tej samej pary na różnych interwałach. Ktoś też tak ma?
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

• Pochwały: 66

Nieprzeczytany post30 lis 2018, 12:45

T-REX pisze:U mnie jak mam otwarte kilka okien tej samej pary często ( to najdziwniejsze - nie zawsze) zmiana interwału czasowego w jednym oknie powoduje zmianę w reszcie okien. Czyli nie mogę mieć na raz otwartych kilku wykresów tej samej pary na różnych interwałach. Ktoś też tak ma?

Hm ja tak nie mam ale upewnij się czy nie masz sparowanych ze sobą wykresów ;). Doszła taka funkcja jakiś czas temu (patrz: załącznik), która pozwala uzyskać właśnie opisany efekt.
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
- RABATY u brokerów ECN, STP, NDD
- Forex Club Tools
- Program Podatek 5.0
ForexClub.pl - IC Markets (-21%) - Tickmill (-10%)- XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu
Awatar użytkownika

T-REX

Pasjonat

Pasjonat

• Pochwały: 2

Nieprzeczytany post30 lis 2018, 13:07

Detektyw roku - dzięki Raposo, podzieliłem na majorsy i egzotyki jakiś czas temu, ale wcześniej nie miałem tego efektu. 100% racji :564:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję
Awatar użytkownika

Zaba

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post03 gru 2018, 23:51

witam
szukam wskaznika do wykrywania formacji harmonicznych...
ma ktos? wujek google sie wyklada na plecy :/ standardowy to tylko jeden pattern.
pozdrawiam wszystkich
Poprzednia

Wróć do Platformy transakcyjne