JForex

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
rychux
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2012, 13:25

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: rychux »

Działa juz dzieki. Pobrałem najnowszy skrót do uruchamiania aplikacji i po tym zabiegu jest wszystko ok

havk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 07 sty 2010, 20:05

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: havk »

Witam

Mam pytanie o wykresy. Mianowicie w weekendy nie odswieza mi wykresow. Konczy sie przykladowo na listopadzie i tyle. Jest to tym bardziej dziwne ze w trakcie godzin handlowych nie ma z tym problemu i wszystko dziala ok.

Co ciekawe nie ma problemow z wykresami h1 lub z wyzszych interwalow ale wszystko ponizej (m30,15,5,1) tak jak pisalem konczy sie na listopadzie.

Kasowalem cache ale nie pomoglo. Ciezko zrobic analize w weekend w momencie kiedy nie ma najswiezszych danych.

Jakis pomysl ?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Tak zawsze było z platformą Dukascopy. W weekend nie zawsze się włącza i mamy dostęp do wykresów. W niedzielę wieczorem wszystko już hula.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

damian1301
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 16 wrz 2010, 13:59

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: damian1301 »

Platforma potrafi mi się raz na jakiś czas zresetować. Giną wszystkie ustawienia, wykresy, szablony. Strasznie to denerwujące. Da się temu jakoś przeciwdziałać, odzyskać chociaż wykresy?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Pytanie brzmi czemu tak się dzieje... Może komputer nie wyrabia? Spróbuj zainstalować inną wersję Javy, bo takie rzeczy nie powinny się dziać.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

damian1301
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 16 wrz 2010, 13:59

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: damian1301 »

Dzieje się tak na obu komputerach których używam. Poza tym w trakcie jak jest włączona platforma to nic się nie dzieje, tylko po uruchomieniu, po prostu uruchamia się jak by to był pierwszy raz.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Rozumiem. Hm uruchamiasz ją z uprawnieniami administratora? Możesz też zapisywać ręcznie przez Plik -> Zapisz obszar roboczy. Wiem, że to może być trochę uciążliwe ale jeśli uprawnienia administratora nie pomogą (a powinny), podobnie jak inna wersja Javy to niestety nie wiem w czym może tkwić problem.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
RAY of Sunshine
Gaduła
Gaduła
Posty: 350
Rejestracja: 08 wrz 2010, 20:33

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: RAY of Sunshine »

Witajcie.

Mam dwa pytania techniczne:

1.Czy da się z linii poziomych usunąć liczbę wskazującą dany poziom? Gdy linie są gęsto nałożone zamazuje to obraz w małych okienkach

2. Czy istnieje w JForex taki kursor jak ten u dołu ekranu w Mt4 służący do szybkiego przemieszczenia się w konkretny punkt na mniejsze interwały w historii wykresu?

Z góry dziękuję :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Rynek ma tylko jedną stronę i nie jest to bynajmniej strona byka czy niedźwiedzia, jest to tylko właściwa strona"

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

Niestety na oba pytania odpowiedź brzmi "nie"...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
RAY of Sunshine
Gaduła
Gaduła
Posty: 350
Rejestracja: 08 wrz 2010, 20:33

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: RAY of Sunshine »

Dziękuję. Warto by to zasugerować przy opracowywaniu nowej wersji :)

Pomyślności
"Rynek ma tylko jedną stronę i nie jest to bynajmniej strona byka czy niedźwiedzia, jest to tylko właściwa strona"

ODPOWIEDZ