Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Sierota pisze:Witajcie siostry i bracia,

pewnie po czesci jestescie zdziwieni tematem postu, ale niestety, musze sie do tego przyznac. Jestem sierota gieldowa i nieudacznikiem, kolesiem na ktorym mozna zarobic / naciagnac / zrobic w jajo.
Dlaczego ? Ano dlatego, ze za bardzo chyba wierze ludziom.
W momencie kiedy mam (teraz mam mniej) troche oszczednosci, postanowilem je zainwestowac. W forex. Co prawda pierwszym co mnie w jajo zrobil mnie bank udzielajac kredytu pseudo-frankowego, ale trudno z nimi walcze w sadzie. Moze sie uda, raty jednak ciaza. Tak czy owak ciagnie wilka do lasu, troche zarobie, bedzie latwiej splacac.

1. Pierwsza mysla bylo zulu trade, bede kopiowal sygnaly ! Wow ! 3 lata temu byl taki jeden co mial dobre wyniki po tym jak go podpialem - ja juz mialem inne. Minus.

2. Zainwestowalem w kolege Pawla. https://www.facebook.com/FjakFx/?fref=ts Zaplacilem za system 1600 PLN z jakimis pierd**** tabelkami. Mialo byc wspaniale, jakies max 1,25 % dziennie... I co ? Tak duzo nie chcialem, pogniewac tez bym sie nie pogniewal, ale byl obiecujacy. Kicha, kisi sie od kilku dni na minusie. Podobno bylo byc na plusie, odrabianie strat, ale mentorowi cos nie wychodzi. Poszukalem, poszperalem i Pawel to pewnie ten sam Pan co opisywany jest w watku http://forex-nawigator.biz/forum/dzienn ... 26550.html. Nick fxjk11. Niestety, wygooglowalem go za pozno, jak juz kasa byla na jego koncie.

3. Wplacilem 45 juro na http://www.forexfactory.com/showthread. ... ost9511868. Okazalo sie ze SCAM. Gosc podobno gra na demo. Kasa jednak do odzyskania, bo placone paypalem. Sam odbiorca tez jakos sie specjalnie nie miga. Ma oddac pozniej, bo podobno po otwarciu sporu kase ma blokowana.

No i co ? Czego oczekuje ? Pomozecie ? Mam nadzieje, ze TAK.

Szukam systemu, co pozwoli mi zarabiac 1-2% miesiecznie, tak mniej wiecej, REGULARNIE ale i bezpiecznie. DD mysle ze max 20 %. Normalny MM. Nie mam czasu niestety na nauke, wkuwanie ksiazek. Chcialbym, aby to byl jakis EA, sygnal, PAMM, cokolwiek. Kopiowalne fxblue, myfxboox, darwin, MT4......Byle co, ale zweryfikowane. Moze byc nawet platne. Cos co bedzie smigac na VPS

Czy ktos mi cos poleci, poradzi ? Szczerze mowiac juz mam dosc tracenia kasy i to nawet wtedy, kiedy nie przystapilem do gry.

Sierota
"Szukam systemu,...

Przecież autor dokładnie określił czego chce,
chce dalej brnąć w tym co robił i czy dostanie upomnienia od Was czy co innego, jego to nie interesuje.
Sieroto weź sam poszukaj w necie sygnałów to co potrzebujesz i po problemie.
Zawsze na dole strony widnieje takie coś w stylu - że nikt ci nie daje gwarancji i nie ponosi odpowiedzialności itd. itp.
więc wcale nie musiałeś tu nawet zakłądać tego wątku, tylko sam dać sobie rade.
I na koniec rada, nauka nie boli i nie musisz płacić tak jak za studia.
Pozdrawiam Tomasz

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Czyżby Paweł Kowal z "FjakFX" https://www.facebook.com/Pawe%C5%82-for ... cation=ufi zaginął w akcji? Nie wiedziałem, że za pieniądze swój system udostępniał. Zaglądałem tam co jakiś czas, wyglądało na to ze sprawy idą w dobrym kierunku.

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Sierota pisze:Nie zabronisz mi wyjezdzania o narodzie To jest typowe dla Polactwa. Nie Polakow a Polactwa. Nie chodzi o to, aby sie solidaryzowac i patrzec na to ze takie czy inne instytucje nas ruchaja, ale im gorzej tym lepiej dla mnie. Jak sasiadowi krowa zdechnie to mi mleka przybedzie Takie myslenie. Cokolwiek by to nie bylo, ale najwazniejsze aby bylo na zlosc. I przez takich jak Ty, jest jak jest. Zgnila moralnosc.
A ja nie oczekuje pomocy. Mam w dupie Twoja pomoc. Sam sobie poradze. Oczekiwalem jedynie wkazania drogi ktora nalezy podazac. Jakis tipow, trickow. Za moralizatorstwo - dziekuje.
Ludzie nie dzielą się na polactwa czy niemiectwa, łysych i rudych, tylko dzielą się na mądrych i głupich. Dlaczego was ruchają na ambergoldach, frankach itd. nie trzeba wyjaśniać - bo z głupotą jeszcze nikt nie wygrał. Wszyscy ci mówią to samo a ty nadal szukaj trików za 45€ tylko proponuję w chwili wolnego czasu zastanowić się dlaczego jest taka bieda na świecie skoro można zostać bogaczem za mniej niż minimum socjalne...

PS 666 post, zawieszam działalność, moralność jest wystarczająco zgniła schodzę do czeluści :evil:
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Dalej upieram się, że to wypucha, jak na gościa któremu kompletnie nie chce się uczyć - wie za dużo o fx
A jeśli nie, to zamiast jajcarzem za jakiego go miałem jest zwykłym głupim Jasiem. Drogi sierotko, na allegro jest tysiące robotów do fx z udokumentowaną skutecznością. Nawet jak zaczniesz je kupować po kolei, to w końcu trafisz na ten, który zarobi dla ciebie miliony. Pospiesz się, bo poniedziałek za pasem a ty nie masz czasu na czekanie, pieniądze cie wołają! :569: Powodzenia. :564:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Może autor jest już zmęczony szukaniem? Każdy ma swoją granicę i inaczej na nią reaguje.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

dlugi
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 09 sty 2012, 10:50

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: dlugi »

Jakby tu na forum byli ludzie, ktorzy umieja zarabiac pieniadze, to z posrod tak duzej grupy napewno by sie ktos znalazl, kto by Ci pomogl. Osobiscie uwazam, ze wiecej jest tutaj potrzebujacych pomocy jak swiadczacych pomoc.
Nie biadol synku, tylko otwieraj demo i zaczynaj trading od 1D.

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Jeśli powiedzmy, że ja zarabiam to mogę pomóc, ale jakiemuś dziecku na szlachetnapaczka.pl. Swoją drogą polecam.

Jeśli nawet ktoś komuś da system, to i tak nie będzie ten ktoś zarabiał.
To tak jakby ktoś chciałby od jutra leczyć ludzi. Nie da się komuś powiedzieć jak ma leczyć od jutra. A jednocześnie nie jest tajemnicą jak leczyć. Wystarczy jutro wsiąść w auto lub tramwaj, pojechać na wydział medyczny uniwerka, zapisać się i za kilka lat po skończeniu medycyny można leczyć i zarabiać kupe hajsu.
Obrazek
Obrazek

Nieśmiertelny Trader

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

juszjuszmilion pisze:Jeśli powiedzmy, że ja zarabiam to mogę pomóc, ale jakiemuś dziecku na szlachetnapaczka.pl. Swoją drogą polecam.

Jeśli nawet ktoś komuś da system, to i tak nie będzie ten ktoś zarabiał.
To tak jakby ktoś chciałby od jutra leczyć ludzi. Nie da się komuś powiedzieć jak ma leczyć od jutra. A jednocześnie nie jest tajemnicą jak leczyć. Wystarczy jutro wsiąść w auto lub tramwaj, pojechać na wydział medyczny uniwerka, zapisać się i za kilka lat po skończeniu medycyny można leczyć i zarabiać kupe hajsu.

Te porównania był modne 5-6 lat temu gdy ludzie wierzyli w zarabianie na FX :) Jak wiadomo ''leczenie'' istnieje, jest udokumentowane, niektórzy lekarze faktycznie leczą ludzi i można tego doświadczyć, zobaczyć, poczytać itp itd, tak samo programiści tworzą programy dzięki którym zarabiają (można poczytać, doświadczyć, jest to udokumentowane) tak samo sportowcy itp itd rzeka rzeka rzeka :D ale na tym forum gdzie jest zarejestrowanych 20 tys osób nikt tego nie pokazał :D (na forach innych dziedzin forumowicze pokazali że się da jak najbardziej) mozesz być pierwszy :D

lawka
Gaduła
Gaduła
Posty: 147
Rejestracja: 14 lut 2017, 11:03

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: lawka »


Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Ale po co ktoś ma tu w ogóle udowadniać publicznie że zarabia? Żeby komuś zaimponować? Jakby na tym forum były chociaż studentki AWF-u zamiast bandy starych, sfrustrowanych facetów :D
Ja na przykład na razie nie zarabiam na day-tradingu (po roku jestem mniej-więcej na "0") ale wiem że jakbym zarabiał jakieś poważne pieniądze to w życiu nie wrzuciłbym do neta pełnego statementu z konta (co najwyżej wykres equity z zakrytymi ostatnimi cyframi). Bo niby po co? Żeby zaraz mieć skarbówkę na karku? I tak zaraz ktoś by powiedział że zrobiłem ten statement w pohotoshopie :D

ODPOWIEDZ