Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

toż to rady typu idź wyprowadź 50 psów na raz:):):):) Informatyk w cenie Pizzy

TO SĄ RADY DLA JAKIŚ NASTOLATKÓW:)

Tadeusz chyba dawno nie wynajmował mieszkań... Podnajem przeważnie jest zabroniony przez właściciela w umowie.Wynajmowałem chyba ze 100 mieszkań w Warszawie na każdej dzielnicy. W każdej umowie był taki zapis jeśli chodzi o zakaz podnajmy. Dla Jacka kurwa wszystko jest takie proste. Idź wyprowadź 50 psów na raz. Weź informatyka za cenę Pizzy.
Ja pierdole naprawdę!!!

wynajmij mieszkanie za 3000 zł i potem je podajmij za 3200:) i rób to ze 100 mieszkaniami...

Kurwa skąd on się urwał?

Kolosalny
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 03 lut 2018, 10:57

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Kolosalny »

KAZIKGAZIK pisze:
Kolosalny pisze:Witam wszystkich obiektywnych i mniej obiektywnych „forumowiczów”. Piszę ten komentarz bo krew mnie zalewa patrząc na ten cały zlew na tym wątku. Przeczytałem losowo kilka postów, nie wiem co tu jeszcze siedzi ale po tych 5minutach czytania przedstawię własną opinię. Jestem wdzięczny Panu Jackowi za pracę którą wykonuje dlatego odczuwam moralny obowiązek sprostowania pewnych „wypaczeń”:

1. Książka „Rusz dupę” – kupiłem, przeczytałem i POLECAM, znalazłem w niej wartościowy content, a dodam, że czytam dużo.
2. Kurs 1Mln – nie kupiłem, ale skorzystałem z kursu technik zapamiętywania wyprodukowanego przez Marcina Kowalczyka, promowany na kanale sukces.pl. Przed kursem obejrzałem wszystkie filmiki Marcina na YT i doszedłem do wniosku, że warto… Dziś nie mam, żadnych problemów ze skutecznym zapamiętywaniem a dodam, że przed kursem przeczytałem 2 książki z tej dziedziny i nie zrobiłem takiego postępu jak teraz.
3. Kanał na YT sukces.pl – ostatnio obejrzałem film pt. 18 x Dlaczego biedni są biedni. Nie jestem milionerem więc czuje się biedny zarabiając na łapę 4 tys mc, potrafiłem z tego filmu wyciągnąć wnioski (jestem leniwy, nie myślałem w odpowiedni sposób, nie szukałem odpowiedniej wiedzy)
4. Pozostałe filmy na na kanale YT sukces.pl – dla mnie 100% wartości. Choć pewne historie opowiadane powtarzają się to jeśli z 10min filmu który dostaję za darmo trafia do mnie 1minuta to było warto i nie żałuję.
5. Produkty które reklamuje – Geniusz, nie korzystałem nie mam opinii.

Do tej pory czerpię wiedzę z kanału sukces.pl za darmo więc czas poświęcony na napisanie komentarza jest pewnym aktem zapłaty za wkład Pana Jacka w mój rozwój.
1. Ok. Skoro znalazłeś dobry content.
2. Nie kupiłeś, a widzisz, bo wszystko kręci się wokół tego kursu, który pozostaje wiele do życzenia.
3. Hmm.. czemu Jacek unika odpowiedzi jeśli chodzi o jego firmy? Opowiada ciągle te same banały. Ciągle te same śpiewki. Napisze CI to wielkimi literami. Unika odpowiedzi na stawiane pytanie odnośnie JEGO KUR... FIRM. Opowiada o milionach, tworzy kursydotyczace zarabiana pieniędzy,a nie odpowiada na pytania JAKIE MA KUR...FIRMY TYLKO OPOWIADA CIĄGLE BAJECZKI. ROZUMIESZ TO CZY MAM JESZCZE IĘKSZYMI LITERAMI CI TO NAPISAĆ?

Jeśli ktoś opowiada o zarobkach w milionach i to są tylko procent , to niech to kur... udowodni i nie chcę miec dowodu w postaci wycieczek do dubaju czy wypożyczonych samochodów. ROZUMIESZ O CO CHODZI? NIE POKAZAŁ ANI JEDNEJ FIRMY NA KTÓREJ ZARABIA oprócz odnalezionych seksów, uwodzenia itd.

Krótko mówiąc wychodzi na to, że Jacek zarobił miliony na mówieniu o milionach.

-- Dodano: 05 lut 2018, 15:56 --

Chuj mnie obchodzi, że Jacek nie miał dżinsów i ile ich było w domu. Podobnie chuj mnie już obchodzi ile maratonów przebiegł oraz czym handlował w wieku 17 lat. Chuj mnie też obchodzi jaką firmę "informatyczną" otworzył z bratem. Chuj mnie obchodzi to czy miał pizza portal czy biuro podróży X lat temu. Interesuje mnie czym on się teraz zajmuje oraz na czym zarabia pieniądze, którymi się chwali. Skoro mówisz, że jesteś milionerem i opowiadasz o 7 cyfrowych kwotach, a unikasz odpowiedzi na najprostsze pytania typu -PODAJ KURWA CHOCIAŻ 1 SWÓJ OBECNY BIZNES, KTÓRY NIE JEST ZWIĄZANY Z SEKSEM, UWODZENIEM, to cisza....Nie zauważyłeś jak on naprawdę w bezczelny sposób omija pytania odnośnie jego biznesu?

Ponadto Tadeusz mówi, że zajmuje się tym co teraz robi 10 min. Dodaj na Youtuba nieprzychylny mu komentarz, który rzuca cień na jego działalność. Kilka sekund i on znika...

Tadeusz zajmował się kiedyś szkoleniami z seksu oraz uwodzenia. Ok, wtedy robił to co robił i wszystkim chuj do tego czym się zajmuje, ale skoro już porusza teraz tematykę biznesową, tworzy kursy na temat zarabiania pieniędzy, a sam unika odpowiedzi odnośnie tego jakie ma działalności no to sorry....PO TO POWSTAŁ TEN WĄTEK.

Czy zauważyłeś, że biznesmani typu Tad Witkowic, Rob Gryn, u których mniej więcej wiadomo czym się zajmują nie prowadzą szkoleń? Oni jak radzą to za darmo, a jak nie radzą, to nie radzą wogóle. Nie tworzą żadnych kursów biznesowych i nie poświęcają 4 H a nawet i kiedyś 8H na to, aby sprzedawać jakieś kursy, które są wzorowane na innych książkach z NLP np: Księga Czarnej perswazji, gdzie Jacek słowo w słowo zerżnął przykłady podane w tej książce. Tak Jacku...:) Nie podałeś źródła tych przykładów:) w swoim szkoleniu z kodu atrakcyjności, więc radzę uzupełnić, bo Rintu Basu będzie wściekły :)

No odpowiedz mi na pytanie czy milioner, który zarabia miliony robi szkolenia po kilka godzin? :):)
Kto szuka ten znajdzie :568: :
Robert Kiyosaki
Timothy Ferriss
MJ DeMarco

Jeśli Jacek mówi o kursach i zarabia na kursach to co w tym złego ??? Robert Kiyosaki to ewenement napisał ponad 10 książek o tym samym i zarobił miliony za co uważam powinien dostać NOBLA !

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

Ja pierdole tu nawet nie chodzi o to, że to praktycznie mało możliwe to przecież jest NIELEGALNE hahah Tadzio

Macen
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 28 sty 2018, 09:24

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Macen »

To jest dramat, potem młodzi na ogladają się takiego gówna i myślą za wszystko jest takie proste i piękne jak on mówi i będą za 2 lata jeździć laferrari.
Z tych wszystkich jedynie Kamil Cebulski miał rację w Książce "biznes w kraju dziadów" niech Pan Jacek swoim fanom taką książkę pokaże, młodym "biznesmenom" zanim się weźna za cokolwiek, no ale wtedy nikt by go nie oglądał noi kursy by się nie sprzedawały.

hiro
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 02 lut 2018, 22:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: hiro »

Polecam fragment od 2:10 J. wspomina o forum i kursie 1 mln

https://brunet.lpages.co/pasywny3/

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Kolosalny pisze:
KAZIKGAZIK pisze:
Kolosalny pisze:Witam wszystkich obiektywnych i mniej obiektywnych „forumowiczów”. Piszę ten komentarz bo krew mnie zalewa patrząc na ten cały zlew na tym wątku. Przeczytałem losowo kilka postów, nie wiem co tu jeszcze siedzi ale po tych 5minutach czytania przedstawię własną opinię. Jestem wdzięczny Panu Jackowi za pracę którą wykonuje dlatego odczuwam moralny obowiązek sprostowania pewnych „wypaczeń”:

1. Książka „Rusz dupę” – kupiłem, przeczytałem i POLECAM, znalazłem w niej wartościowy content, a dodam, że czytam dużo.
2. Kurs 1Mln – nie kupiłem, ale skorzystałem z kursu technik zapamiętywania wyprodukowanego przez Marcina Kowalczyka, promowany na kanale sukces.pl. Przed kursem obejrzałem wszystkie filmiki Marcina na YT i doszedłem do wniosku, że warto… Dziś nie mam, żadnych problemów ze skutecznym zapamiętywaniem a dodam, że przed kursem przeczytałem 2 książki z tej dziedziny i nie zrobiłem takiego postępu jak teraz.
3. Kanał na YT sukces.pl – ostatnio obejrzałem film pt. 18 x Dlaczego biedni są biedni. Nie jestem milionerem więc czuje się biedny zarabiając na łapę 4 tys mc, potrafiłem z tego filmu wyciągnąć wnioski (jestem leniwy, nie myślałem w odpowiedni sposób, nie szukałem odpowiedniej wiedzy)
4. Pozostałe filmy na na kanale YT sukces.pl – dla mnie 100% wartości. Choć pewne historie opowiadane powtarzają się to jeśli z 10min filmu który dostaję za darmo trafia do mnie 1minuta to było warto i nie żałuję.
5. Produkty które reklamuje – Geniusz, nie korzystałem nie mam opinii.

Do tej pory czerpię wiedzę z kanału sukces.pl za darmo więc czas poświęcony na napisanie komentarza jest pewnym aktem zapłaty za wkład Pana Jacka w mój rozwój.
1. Ok. Skoro znalazłeś dobry content.
2. Nie kupiłeś, a widzisz, bo wszystko kręci się wokół tego kursu, który pozostaje wiele do życzenia.
3. Hmm.. czemu Jacek unika odpowiedzi jeśli chodzi o jego firmy? Opowiada ciągle te same banały. Ciągle te same śpiewki. Napisze CI to wielkimi literami. Unika odpowiedzi na stawiane pytanie odnośnie JEGO KUR... FIRM. Opowiada o milionach, tworzy kursydotyczace zarabiana pieniędzy,a nie odpowiada na pytania JAKIE MA KUR...FIRMY TYLKO OPOWIADA CIĄGLE BAJECZKI. ROZUMIESZ TO CZY MAM JESZCZE IĘKSZYMI LITERAMI CI TO NAPISAĆ?

Jeśli ktoś opowiada o zarobkach w milionach i to są tylko procent , to niech to kur... udowodni i nie chcę miec dowodu w postaci wycieczek do dubaju czy wypożyczonych samochodów. ROZUMIESZ O CO CHODZI? NIE POKAZAŁ ANI JEDNEJ FIRMY NA KTÓREJ ZARABIA oprócz odnalezionych seksów, uwodzenia itd.

Krótko mówiąc wychodzi na to, że Jacek zarobił miliony na mówieniu o milionach.

-- Dodano: 05 lut 2018, 15:56 --

Chuj mnie obchodzi, że Jacek nie miał dżinsów i ile ich było w domu. Podobnie chuj mnie już obchodzi ile maratonów przebiegł oraz czym handlował w wieku 17 lat. Chuj mnie też obchodzi jaką firmę "informatyczną" otworzył z bratem. Chuj mnie obchodzi to czy miał pizza portal czy biuro podróży X lat temu. Interesuje mnie czym on się teraz zajmuje oraz na czym zarabia pieniądze, którymi się chwali. Skoro mówisz, że jesteś milionerem i opowiadasz o 7 cyfrowych kwotach, a unikasz odpowiedzi na najprostsze pytania typu -PODAJ KURWA CHOCIAŻ 1 SWÓJ OBECNY BIZNES, KTÓRY NIE JEST ZWIĄZANY Z SEKSEM, UWODZENIEM, to cisza....Nie zauważyłeś jak on naprawdę w bezczelny sposób omija pytania odnośnie jego biznesu?

Ponadto Tadeusz mówi, że zajmuje się tym co teraz robi 10 min. Dodaj na Youtuba nieprzychylny mu komentarz, który rzuca cień na jego działalność. Kilka sekund i on znika...

Tadeusz zajmował się kiedyś szkoleniami z seksu oraz uwodzenia. Ok, wtedy robił to co robił i wszystkim chuj do tego czym się zajmuje, ale skoro już porusza teraz tematykę biznesową, tworzy kursy na temat zarabiania pieniędzy, a sam unika odpowiedzi odnośnie tego jakie ma działalności no to sorry....PO TO POWSTAŁ TEN WĄTEK.

Czy zauważyłeś, że biznesmani typu Tad Witkowic, Rob Gryn, u których mniej więcej wiadomo czym się zajmują nie prowadzą szkoleń? Oni jak radzą to za darmo, a jak nie radzą, to nie radzą wogóle. Nie tworzą żadnych kursów biznesowych i nie poświęcają 4 H a nawet i kiedyś 8H na to, aby sprzedawać jakieś kursy, które są wzorowane na innych książkach z NLP np: Księga Czarnej perswazji, gdzie Jacek słowo w słowo zerżnął przykłady podane w tej książce. Tak Jacku...:) Nie podałeś źródła tych przykładów:) w swoim szkoleniu z kodu atrakcyjności, więc radzę uzupełnić, bo Rintu Basu będzie wściekły :)

No odpowiedz mi na pytanie czy milioner, który zarabia miliony robi szkolenia po kilka godzin? :):)
Kto szuka ten znajdzie :568: :
Robert Kiyosaki
Timothy Ferriss
MJ DeMarco

Jeśli Jacek mówi o kursach i zarabia na kursach to co w tym złego ??? Robert Kiyosaki to ewenement napisał ponad 10 książek o tym samym i zarobił miliony za co uważam powinien dostać NOBLA !
Jacek ciągle powtarza, że to jego hobby a on ma inny biznes, ale jaki? On nie powie nikomu.
mj de marco W SWOJEJ KSIAZCE OPISAŁ JAKĄ miał firmę, od czego zaczynał, pokazał historię, a jacek? ciągle gada o biurach podróży, pizzaportalach i oczywiście wielomilionowych biznesach, ale jakich? On tego nie powie.

A jak skomentujesz jego rady typu: Idź wyprowadź 50 psów na raz, wynajmij mieszkanie i podnajmij je drożej, zatrudnij ifnromatyka za Pizze i wiele tego typu rzeczy?

-- Dodano: 08 mar 2018, 11:58 --

Jacka rady są tego typu jak Bronisława Komorowskiego:

"ZMIEŃ PRACĘ I WEŹ KREDYT" :)

Beata01
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2018, 11:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Beata01 »

--

Ja sie czuje oszukana przez Jacka Wisniowskiego .Nie wiem jak to sie stalo, ale Jacek Wisniowski mnie zakrecil swoimi filmami motywacyjnymi i naiwnie kupilam kurs. Dawal gwarancje 30dniowa, mowil, ze wciagu 30 dni mozna zrezygnowac i zwroci pieniadze za kurs. Chcialam zwrotu pieniedzy po 14dniach . Pomimo zapewnien , nie oddal mi pieniedzy i nie odpisuje na maile, a moj komentarz pod jego ostatnim filmem wykasowal. Czy to sie nazywa oszustwo, nieuczciwosc? Jestem sama zla na siebie, ze bylam taka naiwna. Jacek Wisniowski to zaden biznesmen, dorabia sie na krzywdzie ludzkiej. Chce go podac do sadu. Czy ktos tutaj moze poswiadczyc, ze Jacek Wisniowski dawal 30dniowa gwarancje zwrotu pieniedzy zanim sie zaplaci za ten kurs 1mln. Swoja droga ciekawe czy Jacek Wisniowski ten wpis ten bedzie chcial wykasowac

Lorcan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:55

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Lorcan »

Beata, na początkowych stronach tego tematu ktoś napisał, że Pan Jacek oddał pieniądze dopiero za 8 e-mailem. Niestety można wysłać 100 wiadomości do 1 osoby i odbiorca może powiedzieć, że nic nie dostał...
Pan Jacek nie raz mówił na swoich filmikach, że daje 30 dni na zwrot pieniędzy. Mowil to na pewno pod filmikami dot. Inwestowania, zarabiania, na konferencjach odnośnie pieniędzy itd. Wszystko jest w internecie.

Beata01
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2018, 11:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Beata01 »

Lorcan pisze:Beata, na początkowych stronach tego tematu ktoś napisał, że Pan Jacek oddał pieniądze dopiero za 8 e-mailem. Niestety można wysłać 100 wiadomości do 1 osoby i odbiorca może powiedzieć, że nic nie dostał...
Pan Jacek nie raz mówił na swoich filmikach, że daje 30 dni na zwrot pieniędzy. Mowil to na pewno pod filmikami dot. Inwestowania, zarabiania, na konferencjach odnośnie pieniędzy itd. Wszystko jest w internecie.
Poprzegladam jeszcze raz, dzieki.

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

Kto szuka ten znajdzie :568: :
Robert Kiyosaki
Timothy Ferriss
MJ DeMarco

Jeśli Jacek mówi o kursach i zarabia na kursach to co w tym złego ??? Robert Kiyosaki to ewenement napisał ponad 10 książek o tym samym i zarobił miliony za co uważam powinien dostać NOBLA !
Kiyosaki - zgadza się, coś jak Tadzio

Ferriss - nie wiem

MJ DeMarco - z tego co mi wiadomo to nie robi żadnych szkoleń bo sam się śmieje z pseudo guru takich jak jacek więc nie wiem o co ci chodzi za bardzo . W swojej książce wyraźnie napisał czym się zajmował przed napisaniem książki. U niego najpierw było LAMBORGHINI a dopiero potem książka . A u Jacka jak było ? Najpierw były kursy a dopiero potem wycieczki/supercar club ? Wszystko wskazuje, że tak . DeMarco ostatnio napisał drugą książke. Jednak jego książki na prawdę mają dużą wartość i nie są to rady Jacka typu podnajmij mieszkania albo wyprowadź psy na spacer no i prowadzi forum i to jego chyba główne zarobki - nie słyszałem, żeby jakieś szkolenia robił czy inne bzdety.

ODPOWIEDZ