Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
whoknew08
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:14

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: whoknew08 »

jackub, temat ma sens bo chociaż to jest forum branżowe, to obecnie po wpisaniu w Google "jacek wiśniowski" jest to już 3 wynik w wyszukiwarce! W listopadzie gdy szukałam jakichkolwiek opinii na temat kursu przejrzenie chyba z 10 stron rezultatów wyszukiwania nie dało mi praktycznie żadnych informacji o "1 milion"

jackub

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Forex-nawigator. tak sie nazywa forum
Dział. Ciekawostki reklamy..
Gdzie tu widzsz cokolwiek co łączy kurs Jacka z tematyka?
Google znalazło to forum bo w ostatnim czasie to tu napisano jego nazwisko,ze sto razy, byloby tak samo z strona mleczarni jakby sto razy wpisac jego nazwisko w dziale nabiał na stronie mleczarni...
Gdybym był zainteresowany sprawą to bym przemyślał jakie metody i gdzie je użyć aby działanie było naskuteczniejsze ..".
Ale wy drodzy Państwo nie wiecie nawet Co chcecie osiągnąć.... Zwykły Polski spontan
To wszystko z mojej strony, pozdrawiam i życzę osiągnięcia celu...

whoknew08
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:14

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: whoknew08 »

no mechanizm działania Google jest w tym przypadku oczywisty, mój komentarz dotyczył tego, że każda osoba, która będzie zainteresowana kursem, obecnie bez problemu znajdzie na jego temat informacje i podejmie decyzje. Wcześniej nie było żadnych opinii. Nie do końca rozumiem Twój komentarz, jaki sens w opracowywaniu "odpowiednich metod działania", skoro w tym momencie działamy bardzo skutecznie - każdy po wpisaniu nazwiska tego pana łatwo znajdzie informacje

jackub

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: jackub »

whoknew08 pisze:no mechanizm działania Google jest w tym przypadku oczywisty, mój komentarz dotyczył tego, że każda osoba, która będzie zainteresowana kursem, obecnie bez problemu znajdzie na jego temat informacje i podejmie decyzje. Wcześniej nie było żadnych opinii. Nie do końca rozumiem Twój komentarz, jaki sens w opracowywaniu "odpowiednich metod działania", skoro w tym momencie działamy bardzo skutecznie - każdy po wpisaniu nazwiska tego pana łatwo znajdzie informacje
No pomyśl tylko, podejmujesz działania aby uchronić ludzi przed utrarą pieniędzy ....
Czy to zadziała tak że zmusi Jacka do zmiany zajęcia?
Ochronicie być może ileś tam osób, ale czy to spowoduje że Ów złoczyńca przestanie funkcjonować? zamiast 150 chetnych po 3000 będzie miał 120 chętnych .... To was usatysfakcjonuje? Nie bedzie wam szkoda pozostałych 120?
Pytam bo to znany dylemat szklanki do połowy pełnej czy pustej

magdafeng
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 05 sty 2017, 21:14

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: magdafeng »

[quote="jackub"][quote="whoknew08"]
,,No pomyśl tylko, podejmujesz działania aby uchronić ludzi przed utrarą pieniędzy ....
Czy to zadziała tak że zmusi Jacka do zmiany zajęcia?
Ochronicie być może ileś tam osób, ale czy to spowoduje że Ów złoczyńca przestanie funkcjonować? zamiast 150 chetnych po 3000 będzie miał 120 chętnych .... To was usatysfakcjonuje? Nie bedzie wam szkoda pozostałych 120?
Pytam bo to znany dylemat szklanki do połowy pełnej czy pustej"

No dobrze jackbub,jaki masz pomysl zeby uchronic ludzi przed utrata pieniedzy i skuteczniej zdemaskowac Jacka???????
Moze powinnismy tu wszyscy na forum pomyslec o tym,co zrobiC?????prosze o pomysly!

jackub

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Ja nie mam żadnego pomysłu, nawet nad tym nie myślę bo zajmuję się czymś innym. Wydaje mi się że dość czasu poświęciłem aby wykazać że działania jakie podejmujecie są mało skuteczne.
Moim zdaniem, powtórzę, jedyny istotny efekt to poczucie efektu rewanżu jaki piszący tu sobie generują a nie faktyczna ochrona przed działalnością Jacka ...
Nie znam się na tym jak działać aby Jacek zaniechał swojej działalności, pytajcie tych co wiedzą a nie tylko wzajemnie się "podniecjacie " do siły oddziaływania Google...

Ostatnie twoje zdanie do pierwszy dobry ruch, pomyśłcie co z tym zrobić, porozmawiajcie z prawnikami, poszukajcie rozwiązań ..
Jacek wkłada dużo wysiłku w propagpwanie swojego biznesu ... a wy ile?
Pozdrawiam....

whoknew08
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:14

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: whoknew08 »

jackub pisze: Ochronicie być może ileś tam osób, ale czy to spowoduje że Ów złoczyńca przestanie funkcjonować? zamiast 150 chetnych po 3000 będzie miał 120 chętnych .... To was usatysfakcjonuje? Nie bedzie wam szkoda pozostałych 120?
Pytam bo to znany dylemat szklanki do połowy pełnej czy pustej
Jackub, bez urazy, ale nie łapię Twojego sposobu myślenia za grosz. To lepiej usunąć wątek, nic w nim nie pisać, pozwolić, żeby wypozycjonował się niżej na Google, żeby znowu nikt nie wiedział nic na temat Wiśniowskiego? Myślę, że w obecnych czasach 90% ludzi przed zakupem kursu wpisze nazwisko tego pana w wyszukiwarkę i znajdzie to forum i masę ważnych informacji, co wcześniej nie miało miejsca. Myślę więc, że siła oddziaływania tego wątku będzie znacznie większa niż te 20% osób z Twojego przykładu. Poza tym - jasne, zawsze szkoda osób, które i tak się złapią, ale warto ostrzec choćby garstkę.
Twoja logika jest dla mnie niezrozumiała, źle, że piszemy, bo forum jest poświęcone innej tematyce. Ok, tak wyszło. Źle, że piszemy, bo nikt tu nie wejdzie. Na argument, że aktualnie wejdzie tu każdy szukający informacji o Jacku, piszesz, że nic nie robimy poza podniecaniem się pozycją w Google. Raczej mało kto ma czas na rozmowy z prawnikami i jakąś wielką akcję - poza tym, myślę, że o tym możnaby myśleć, gdyby Jacek oszukiwał na większą skalę, nie wysyłał kursu albo nie oddawał pieniędzy, a on coś tam wysyła, po prostu wątpliwej jakości. Na temat "1 milion", była zmowa milczenia, którą dużo osób w tym wątku przerwało. Tobie to strasznie przeszkadza, co ciężko mi ogarnąć. Krytykujesz wszystko, rzucając argumentami w stylu "typowy, nieprzemyślany, nieskuteczny polski spontan". No właśnie powtarzam po raz kolejny, skuteczny, jestem osobą, która planowała kupić kurs w maju w trakcie kolejnej tury no i bang, już nie kupię.

jackub

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Whoknew8…
Kolejny raz zadziwiasz mnie swoim specyficznym sposobem myślenia, takim czarno białym …
Czy gdziekolwiek napisałem lub dałem wyraz temu o wątku? To nie są moje słowa ani myśli…
Ok. może mój sposób wysławiania jest niedoskonały podam więc w punktach…
1. uważam że miejsce walki wybrane dla walki z Jackiem jest niefortunne… jest wiele innych miejsc sensowniejszych, gromadzących więcej ludzi zainteresowanych tematem
2. to co ty uważasz nie koniecznie musi być prawdą… (to odnosi się do mnie również) twierdzenie że 90% ludzi googluje na temat kursu zanim go kupi to mocno przesadzone, myślę że nawet ci którzy tu wpadną a są napaleni potraktują to jako „odreagowanie nieudaczników” mnie na pewno się uda….
3. Jak nie masz czasu na podejmowanie rozsądnych zaplanowanych akcji to wychodzi na moje bo tylko odreagowujesz a nie chcesz kogokolwiek ochronić…. Nie oszukuj się.
4. Zmowa milczenia -- chyba coś źle oceniasz, to żadna zmowa, zmowa to zorganizowane działanie, zorganizowanie działania że nic nie będziemy robić to … śmieszne
5. Nigdzie nie piszę że źle robicie, a że robicie na odwal się, albo nie dość dobrze, parę wpisów, trochę zamieszania, da się wygooglować i wporzo…. To cały wasz plan.
6. Siła oddziaływania akcji Jacka jest 100 razy większa niż wasze zamieszanie w googlach… ludzie znajdujący kurs są napaleni, słabo radzą sobie ze sobą potrzebują pomocy i tam im się to obiecuje … to jest przekaz który działa na ich wyobraźnie, wasze działania mają charakter pomówień niezadowolonych ludzi. Tylko ja podałem proste wyliczenie matematyczne ukazujące bezsens zaproponowanego przez Jacka biznesu nikt z was ….. wy tylko mówię Jacek beeee
Ludzie szukający i sprawdzający różne rzeczy na ogół sobie radzą w życiu i nie do nich ten kurs jest skierowany, więc tylko odpędzacie tych którzy i tak by pewnie w końcu na kurs nie poszli…
Miałem na celu uzmysłowić wam jak słabe są wasze działania, a nie zabronić wam tych działań. Oczywiście że mniej jest więcej niż nic….
I na koniec Ty byś zrobił, Ty byś nie zrobił…. TY nie oznacza wszyscy nie oznacza większość, mniejszość w statystyce Ty się nie liczysz… (ja zresztą również)
Podsumowując powtórzę…
Działania podjęte na tym forum są słabe i nie spełnią waszych oczekiwań, za tydzień o tym zapomnicie a Jacek dalej będzie robił swoje „miliony”
Ponieważ widzę, że moje wysiłki nie znajdują zrozumienia, nawet woli zrozumienia, że nie jestem waszym wrogiem, tylko recenzentem, staram się ocenić wasze wysiłki ich efektywność. Poddaję pod wątpliwość skuteczność waszych działań przez co pozbawiam was komfortu psychicznego, że zrobiliście co należy. Jest to mój ostatni wpis w temacie… wszystko zostało powiedziane….
Róbta co chceta

whoknew08
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:14

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: whoknew08 »

Dziękuję za Twoją odpowiedź, nie uważam, że jesteś "wrogiem" wątku czy zwolennikiem Jacka, zdaję sobie sprawę, że jest to Twoja opinia.
Wydaje mi się tylko, że za głęboko to wszystko "rozkminiasz", to po prostu temat o usłudze, produkcie, jakich wiele - równie dobrze można kwestionować zasadność ceneo, lubimyczytac i innych portali, gdzie użytkownicy danych produktów piszą o swoich odczuciach. Miejsce, gdzie możnaby zostawić recenzję kursu, nie istniało. Pamiętaj, że "1 milion" kosztuje 3 tysiące, to jednak jest suma, przed wydaniem której (podtrzymuję, że) 90% ludzi googluje, i trafiają tutaj. Co innego, gdyby było taniej, wtedy zdaję sobie sprawę, że mało kto weryfikuje informacje. Nie piszę tutaj dla jakiegoś poczucia misji czy komfortu psychicznego. Również kończę już dyskusję w temacie i pozdrawiam ;)

soniaxsn
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 06 gru 2016, 12:17

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: soniaxsn »

jackub pisze:
whoknew08 pisze:no mechanizm działania Google jest w tym przypadku oczywisty, mój komentarz dotyczył tego, że każda osoba, która będzie zainteresowana kursem, obecnie bez problemu znajdzie na jego temat informacje i podejmie decyzje. Wcześniej nie było żadnych opinii. Nie do końca rozumiem Twój komentarz, jaki sens w opracowywaniu "odpowiednich metod działania", skoro w tym momencie działamy bardzo skutecznie - każdy po wpisaniu nazwiska tego pana łatwo znajdzie informacje
No pomyśl tylko, podejmujesz działania aby uchronić ludzi przed utrarą pieniędzy ....
Czy to zadziała tak że zmusi Jacka do zmiany zajęcia?
Ochronicie być może ileś tam osób, ale czy to spowoduje że Ów złoczyńca przestanie funkcjonować? zamiast 150 chetnych po 3000 będzie miał 120 chętnych .... To was usatysfakcjonuje? Nie bedzie wam szkoda pozostałych 120?
Pytam bo to znany dylemat szklanki do połowy pełnej czy pustej
no chyba dobrze że istnieje ten temat bo przynajmniej troche osób sie dowiedziało i nie kupiło kursu... co ty gadasz

ODPOWIEDZ