ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

No to życzę sukcesów w sprzedaży. Tak czy siak pamiętaj, pycha kroczy przed upadkiem. Z tego co pisałeś robisz porządne studia i tego radzę się trzymać. Pieniądze zawsze można stracić, wiedzy nikt ci nie zabierze.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

dziekuje i rowniez zycze sukcesow

drodzy panstwo przed wami wystapil nowy guru wspolczesnego forexu geniusz ekonofizyki , ekonometrii i inzynierii finansowej-
STUDENT


:wink: :d

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

a myslalem ze to ja pierdolniety jestem...
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

investing1000
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 16 sie 2017, 18:06

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: investing1000 »

1. Jak masz takie super wyniki, to dlaczego nie wejdziesz na konto real? Nie wierzysz w siebie?
2. Uważasz siebie za geniusza? Pytam poważnie.
Sporo (7) lat jestem na tym rynku, od 5 lat mam stabilne zarobki, i dla mnie ideałem który chcę osiągnąć to poziomy osiągane przez profesjonalistów, którzy na tym rynku istnieją przez 20-30 lat.

Był jeden taki guru, który był nieomylny, był gwiazdą objawioną, a wszyscy byli w niego wpatrzeni jak w bóstwo, nazywał się Nick Leeson. (Pewnie jesteś za młody żeby go pamiętać). Taki był świetny i tyle zarabiał, że jednym pociągnięciem położył Barrings`a. Najstarszy na świecie bank. Też jesteś nieomylny?
(Albo jesteś jakimś geniuszem, albo zdrowo pierd...ty).

Po takich wpisach, ty naprawdę liczysz że ktoś od ciebie będzie kupował sygnały? Sprawiasz wrażenie człowieka rozchwianego psychicznie - myślisz że po takim wejściu znajdziesz klientów?

I dlaczego nie wystartujesz w jakimś konkursie organizowanym przez brokerów? Zgarnąłbyś wygraną.

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

Mustafa pisze:Tak czy siak pamiętaj, pycha kroczy przed upadkiem.
tylko sprawdzalem czy kroczy :wink:
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2017, 15:59 przez STUDENT, łącznie zmieniany 1 raz.

Nieśmiertelny Trader

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

dobryfxplayer pisze:a myslalem ze to ja pierdolniety jestem...
Zawsze znajdzie się ktoś mądrzejszy, silniejszy, szybszy, inteligentniejszy iiii bardziej po...any :D

Przecież to troll, Wy sie rozpisujecie a jemu to zwisa. olać i tyle albo bana.

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

investing1000 pisze: I dlaczego nie wystartujesz w jakimś konkursie organizowanym przez brokerów? Zgarnąłbyś wygraną.
jest konkret
macie jakies aktualne linki do organizatorow konkursow poza tickmillem ?

Nieśmiertelny Trader

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

STUDENT pisze:
investing1000 pisze: I dlaczego nie wystartujesz w jakimś konkursie organizowanym przez brokerów? Zgarnąłbyś wygraną.
jest konkret
macie jakies aktualne linki do organizatorow konkursow poza tickmillem ?
Ja wygrałem konkurs tickmilla (dawniej armady markets) na tradera misiąca w kwietniu 2014 realnym rachunkiem robiac z 300zl prawie 8k +500 dolarow nagrody + wywiad i co tego? Jak całą tamtą wiedzę mogę Sobie teraz wsadzić....
Wpłacaj hajs na real i jedziesz, zobaczymy jaki będziesz mocny za hajs rodziców. :)

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

[quote="investing1000" 1. Jak masz takie super wyniki, to dlaczego nie wejdziesz na konto real? Nie wierzysz w siebie?
= przeciez pisalem wczesniej fiesiatnascie razy ze najpierw musze zrobic na demo do choinki 5000

2. Uważasz siebie za geniusza? Pytam poważnie. / i takie badawcze spojrzenie przez lupe jak na interesujacy okaz karalucha / nie wiem byc moze jestem - trza poczekac na wyniki do choinki

http://www.demoty.pl/nikt-nie-docenia-tego-71367

Sporo (7) lat jestem na tym rynku, od 5 lat mam stabilne zarobki, i dla mnie ideałem który chcę osiągnąć to poziomy osiągane przez profesjonalistów, którzy na tym rynku istnieją przez 20-30 lat.

Był jeden taki guru, który był nieomylny, był gwiazdą objawioną, a wszyscy byli w niego wpatrzeni jak w bóstwo, nazywał się Nick Leeson. (Pewnie jesteś za młody żeby go pamiętać). Taki był świetny i tyle zarabiał, że jednym pociągnięciem położył Barrings`a. Najstarszy na świecie bank. Też jesteś nieomylny?
(Albo jesteś jakimś geniuszem, albo zdrowo pierd...ty).

Po takich wpisach, ty naprawdę liczysz że ktoś od ciebie będzie kupował sygnały? Sprawiasz wrażenie człowieka rozchwianego psychicznie - myślisz że po takim wejściu znajdziesz klientów?
rozchwianie psychiczne jest powszechna cecha geniuszy/ zatem prawdopodobienstwo ze jestem geniuszem rosnie

I dlaczego nie wystartujesz w jakimś konkursie organizowanym przez brokerów? Zgarnąłbyś wygraną.[/quote]

jest konkret
macie jakies aktualne linki do organizatorow konkursow poza tickmillem ?

stan konta na 16.00 plus 116 procent

http://www.demoty.pl/sobek-samolub-egoista-71374

FXpleyer

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: FXpleyer »

"rozchwianie psychiczne jest powszechna cecha geniuszy/ zatem prawdopodobienstwo ze jestem geniuszem rosnie " _---
- Ciekawe jak wpłynie na to seria strat na realnym koncie? , nie ładnie się zachowujesz masz swojego żurnala czy tam temat ,a wchodzisz w czyjś wątek spychasz rozmowę na jakieś bezsensowne tory , pouczasz wszystkich na temat zarabiania grając na koncie demo, no genialne po prostu.

ODPOWIEDZ