ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
investing1000
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 16 sie 2017, 18:06

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: investing1000 »

No dobra, bo pisać pierdoły to można. Ile czasu trwa ta kariera? Tydzień, czy kilka lat? Bo to że komuś strategia się sprawdza przez tydzień czy przez miesiąc, to raczej nie jest to pewne że będzie mu się sprawdzała za 9 miesięcy. Bo za 9 to już może być wyczyszczone konto.
A to nie lepiej się zgłosić do firmy tradingowej? Dadzą kilkaset tysięcy (dolarów) kapitału, pomnożone to przez kilka miesięcy, działka pewnie 50%, i można zarabiać miliony. Przecież szukają skutecznych, więc w czym problem?
To ile trwa ta kariera liczona w czasie? Tydzień?

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

wszystkie statystyki sa do przebadania w linku

OGOLEM 312 UDOKUMENTOWANYCH TRANSAKCJI NA OTWARTYCH KONTACH ONLINE KONTROLOWANYCH PRZEZ RZESZE FANOW Z CALEGO SWIATA

na razie robie wyniki - mam juz kilka propozycji - ale za malo placa
aleeeeeeee nie ma despery

se zajrzyj na linka 0618

https://www.facebook.com/dar.fede.77

stan : pierwszy dzien nowej statystyki

plus 30 procent do 13.15

TYLKO U MNIE NA ZYWO

:d :wink:

-- Dodano: 01 wrz 2017, 14:35 --

godzina 14.35 pierwszego dnia statystyki

plus 45 procent

TYLKO U MNIE NA ZYWO

:d :wink:

-- Dodano: 01 wrz 2017, 15:26 --

godzina 15.24 pierwszego dnia nowej statystyki

plus 73 procent

TYLKO U MNIE NA ZYWO

:d :wink:

investing1000
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 16 sie 2017, 18:06

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: investing1000 »

[quote="STUDENT"]wszystkie statystyki sa do przebadania w linku

Nie wiem czy wiesz, ale w całym tym Foreksie zwanym maszynką do zarabiania pieniędzy, najważniejsza jest tak naprawdę psychika. Spokojna, chłodna kalkulacja, zero podniecania się. Poczytaj czasem wpisy ludzi, którzy się tym zajmują od kilku lat, i zobaczysz, że dla nich w tym nie ma żadnych emocji. Absolutnie żadnych. A potem poczytaj swoje wpisy - u ciebie emocje sięgają ekstremum. Podniecasz się wynikami robionymi w ciągu kilku godzin, a nawet minut.
Daj spokój z tymi kolorowymi wpisami pisanymi czcionką rozmiar 1 500 000, bo wygląda to tak, jakbyś nie kontrolował siebie i swoich emocji.
Nie to żebym cię krytykował, bo pamiętam swoje początki, i też wiem że się podniecałem pierwszymi sukcesami, i to dużymi. Potem dostałem parę kubłów zimnej wody na łeb, straciłem kilkadziesiąt tysięcy (ok. 45% kapitału), i przyszło otrzeźwienie. Wtedy przyszedł czas na analizę swoich błędów popełnionych, i od tego momentu dopiero zaczęła się chłodna kalkulacja, i prawdziwe zarabianie długoterminowe, z powtarzalnymi wynikami. Jeszcze długa droga przed Tobą, i całe mnóstwo popełnionych błędów. Ćwicz cierpliwość, bo to jest jedna z ważniejszych cech. I przede wszystkim panowanie nad sobą i swoimi emocjami.
Mam nadzieję, że po porażkach będziesz na tyle wytrwały żeby się podnieść.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Nieśmiertelny Trader

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

investing1000 pisze:
STUDENT pisze:wszystkie statystyki sa do przebadania w linku

Nie wiem czy wiesz, ale w całym tym Foreksie zwanym maszynką do zarabiania pieniędzy, najważniejsza jest tak naprawdę psychika. Spokojna, chłodna kalkulacja, zero podniecania się. Poczytaj czasem wpisy ludzi, którzy się tym zajmują od kilku lat, i zobaczysz, że dla nich w tym nie ma żadnych emocji. Absolutnie żadnych. A potem poczytaj swoje wpisy - u ciebie emocje sięgają ekstremum. Podniecasz się wynikami robionymi w ciągu kilku godzin, a nawet minut.
Daj spokój z tymi kolorowymi wpisami pisanymi czcionką rozmiar 1 500 000, bo wygląda to tak, jakbyś nie kontrolował siebie i swoich emocji.
Nie to żebym cię krytykował, bo pamiętam swoje początki, i też wiem że się podniecałem pierwszymi sukcesami, i to dużymi. Potem dostałem parę kubłów zimnej wody na łeb, straciłem kilkadziesiąt tysięcy (ok. 45% kapitału), i przyszło otrzeźwienie. Wtedy przyszedł czas na analizę swoich błędów popełnionych, i od tego momentu dopiero zaczęła się chłodna kalkulacja, i prawdziwe zarabianie długoterminowe, z powtarzalnymi wynikami. Jeszcze długa droga przed Tobą, i całe mnóstwo popełnionych błędów. Ćwicz cierpliwość, bo to jest jedna z ważniejszych cech. I przede wszystkim panowanie nad sobą i swoimi emocjami.
Mam nadzieję, że po porażkach będziesz na tyle wytrwały żeby się podnieść.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Dokładnie, Sam bym lepiej tego nie podsumował.

Dopiero teraz wszedlem w jego link. To jest demo :D

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

ech specjalisci od psychotechnik , manipulacji , programowania lingwistycznego, dysocjacji i reklamy ;)
POWTORZE FIESIATNASTY RAZ

tak to jest demo - symulacja zarzadzania kontem, ktorego kwota startowa wynosi 25 $ a celem jest osiagniecie 5000 $ do konca roku

zainteresowanych humanistow uprzejmie informuje ze wszystkie transakcje nalezy podzielic przez 200


celem moim jest
- zarzadzanie fragmentami kont/subkont delegowanymi do inwestowania na fx
- sprzedaz sygnalow

targetem / grupa docelowa odbiorcow /
sa kooperanci ktorzy 25 $ wydaja na obiad czy kolacje albo jakies niepotrzebne w sumie drobnostki
dla ktorych inwestycja rzedu 25 $ bedzie raczej ciekawe zabawa


Z PRAKTYCZNEGO , ZYCOWEGO PUNKTU WIDZENIA NIE MA ROZNICY MIEDZY DEMO A REAL 25 EURO

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Konta demo i kwoty 25€ nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Na to szkoda czasu chociaż nie wiem jakbyś to pięknie ubierał w słowa. Co do kupowania sygnałów to jest odjechana herezja i niedorzeczność, tylko lamerzy skupiają się sygnałach i otwieraniu pozycji olewając pozostałą o wiele ważniejszą cześć gry. Kolejny absurd niby takie rewelacyjne wyniki a cel to czekać na łaskawcę z 25€ w zarządzanie, ambitnie...
Mimo wszystko życzę miłej i ekscytującej zabawy na kontach demo.
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2017, 09:04 przez Mustafa, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

:569: Będziesz wiedział dopiero wtedy, jak powtórzysz ten wynik w realu. Chyba możesz odłożyć głupie 25 dolarów żeby to sprawdzić? Sam pisałeś że potrzebujesz tabletki na różowe sny i odwagę od koziego doktora, bo psycha przy tradingu nie styka. A może sam zacznij od dilerki :think: ?
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

temat brzmi ILE MOZNA ZAROBIC NA FOREX

jakakolwiek kooperacja z polskimi brokerami , firmami poptrade, innymi sprzedawcami uslug
jest wykluczona

nic ciekawego sie nie dzieje ?
http://mistrzowie.org/579983

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Dziecko odkryło kolorowanki i takie tam. Teraz smaruje gdzie i co popadnie.

PS Przed nami jesień i końcówka roku słynąca z podwyższonej zmienności. To będzie test graczy grających all in i bez stopów.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

investing1000
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 16 sie 2017, 18:06

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: investing1000 »

STUDENT pisze:temat brzmi ILE MOZNA ZAROBIC NA FOREX

jakakolwiek kooperacja z polskimi brokerami , firmami poptrade, innymi sprzedawcami uslug
jest wykluczona

nic ciekawego sie nie dzieje ?
http://mistrzowie.org/579983
Chłopie, ty chcesz z rachunkiem DEMO podbijać świat? Przecież Ty dopiero w pieluchach ganiasz, a o FX nie masz zielonego pojęcia.
Zacznij ty cokolwiek robić ale na kontach realnych, bo nie masz nawet bladego pojęcia. Wiesz ilu jest takich wymiataczy na rachunkach demo? Zatrzęsienie. A wiesz ilu jest ludzi zarabiających na FX? Garstka. Więc co tak naprawdę chcesz ludziom oferować? Na razie to masz ... chęci i marzenia. Zajmij ty się lepiej studiami.

Temat rzeczywiście był "Ile można zarobić na Forex". To nie to samo co temat "Ile można NA NIBY zarobić na Forex." Widzisz tą subtelną różnicę? Bo różnica między kontem demo, a realnym, jest taka, (jak ktoś tu już wcześniej napisał - ja tylko powtarzam), jak trenowanie walki z niedźwiedziem, mając do dyspozycji wyłącznie pluszowego misia. Po takim treningu jesteś gotowy pokonać niedźwiedzia gdyby cię zaatakował w Tatrach? Jeśli nie widzisz różnicy, to ty naprawdę w powijakach jesteś.

ODPOWIEDZ