IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
55
56%
Poza paroma minusami są ok
28
29%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 98

MarcinPOL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 13 cze 2015, 22:30

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: MarcinPOL »

Problemy dzisiaj miałem na koncie z serwera 3, w ogóle nie chciało załadować wykresu a połączenie stało w miejscu. Niby zalogowane. Żadnej transakcji nie można było wykonać. Dodam też, że jak ktoś nowy otwiera konto to wrzucają go na Live3 serwer.
Na serwerze 1 i 4 działało ok. Poprawiło się od tego tygodnia, gdzie były przerwy na 1h i 20min w różnych dniach.

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

skrzat
Gaduła
Gaduła
Posty: 244
Rejestracja: 23 sie 2011, 12:14

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: skrzat »

Dostałem dziś mailing, że od 19.11 znoszą opłatę 3% za zasilenie konta kartą (kredytową lub debetową).

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

skrzat pisze:Dostałem dziś mailing, że od 19.11 znoszą opłatę 3% za zasilenie konta kartą (kredytową lub debetową).
Tak, moge potwierdzic wiadomosc.

W załączeniu screenshot emaila.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

Witam,

ma ktoś dłuższą przygodę z tym brokerem?
robią problemy podczas tradingu?
wpłaty wypłaty są z przeszkodami?

Nie spotkałem się z lepszą ofertą :D
https://t.me/pump_upp

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Cześć,
Chciałem wypłacić wszystkie pieniądze z konta w IC (ok 2k$) żeby przenieść to do Dukascopy. Nigdy wcześniej nie wypłacałem stamtąd żadnej kasy.

Niestety w sekcji WITHDRAW FUNDS widzę komunikat: If you have funded any of your trading accounts using a credit card within the last 60 days then all withdrawals will be processed as a refund back to the same credit card.
I jedyną możliwą opcją wypłaty jest credit card.

Sęk w tym że owszem konto zasilałem kartą, z tym że tylko raz i to ponad rok temu. Na dodatek wymieniałem tamtą kartę i obecna ma już inny numer. Potem wszystkie wpłaty były robione przelewem z Mbanku.

Jak sobie z tym poradzić? Odpowiedzi od supportu brak

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Okej ale skoro wpłacałeś kartą dalej niż 60 dni temu to teraz możesz i tak wycofać środki tylko przelewem. Jeśli opcja jest nieaktywna to skontaktuj się z obsługą żeby to sprawdzili, a następnie wycofasz wszystko przelewem.

Innej rady tu nie ma, bo i tak choćbyś chciał to nie wycofasz depozytu wpłaconego przelewem na kartę, tym bardziej nową :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

Patryś pisze:Cześć,
Chciałem wypłacić wszystkie pieniądze z konta w IC (ok 2k$) żeby przenieść to do Dukascopy. Nigdy wcześniej nie wypłacałem stamtąd żadnej kasy.

Niestety w sekcji WITHDRAW FUNDS widzę komunikat: If you have funded any of your trading accounts using a credit card within the last 60 days then all withdrawals will be processed as a refund back to the same credit card.
I jedyną możliwą opcją wypłaty jest credit card.

Sęk w tym że owszem konto zasilałem kartą, z tym że tylko raz i to ponad rok temu. Na dodatek wymieniałem tamtą kartę i obecna ma już inny numer. Potem wszystkie wpłaty były robione przelewem z Mbanku.

Jak sobie z tym poradzić? Odpowiedzi od supportu brak
Trzeba dodac swoje konto bankowe w panelu IC Markets. Najlepiej dodac konto, ktore jest w tej samej walucie - USD.

Mozna to zrobic tutaj:

https://secure.icmarkets.com/Finance/My ... untDetails
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

Tomson
Gaduła
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: 08 wrz 2011, 19:16

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Tomson »

Zdecydowałem się na tego brokera. Wpłaciłem pieniądze przez zwykły bank wire, ale przelew został potrącony o 7%

Zrozumiałbym jakiś koszt przewalutowania przelewu, ale nie aż tyle.

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

Tomson pisze:Zdecydowałem się na tego brokera. Wpłaciłem pieniądze przez zwykły bank wire, ale przelew został potrącony o 7%

Zrozumiałbym jakiś koszt przewalutowania przelewu, ale nie aż tyle.

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?
Przelew w walucie czy w PLN ? Z jakiego banku ?

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

Tomson pisze:Zdecydowałem się na tego brokera. Wpłaciłem pieniądze przez zwykły bank wire, ale przelew został potrącony o 7%

Zrozumiałbym jakiś koszt przewalutowania przelewu, ale nie aż tyle.

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?
Tak, po prostu nie robi sie przelewu z intencja przewalutowania bo zawsze wyjdzie się na tym o wiele gorzej - do tego dochodzą opłaty za sam transfer SWIFT.

Dlatego tez, ja kazdemu klientowi polecam otworzenie najpierw konta w Alior Kantor, gdzie mozna wymienic PLN na USD/AUD/GBP/EUR (czy inna walute) po atrakcyjnym kursie i wtedy dopiero zrobic przelew.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

ODPOWIEDZ