Good Will Hunting [System MAX]

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam.
Godfather pisze: Skoro jednak w Twoim zajebistym systemie występują "elementy zaskoczenia", to chyba nie do końca jest on taki zajebisty ...

P.S.
Tak się zastanawiam co może być "elementem zaskoczenia" - świeca w poprzek?
10/10 :D Mało się nie oplułem :D Dobry tekst :D

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Godfather
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 01 kwie 2011, 23:08

Nieprzeczytany post autor: Godfather »

Damfry pisze:Gdyby Zicmar założył to się zgodzę mógłbyś tak myśleć, ale nie postronna osoba.
Skąd wiesz, że to postronna osoba? Może to znajomy zicmara robi mu reklamę?
A skąd mam wiedzieć, że Ty Damfry jesteś bezstronny?
Nie znam ani Ciebie, ani zicmara, ani Good Will Hunting.
Równie dobrze możecie być jedną osobą piszącą z 3 multikont ... 8)
Proste rzeczy bywają bardzo trudne, ponieważ są bardzo łatwe.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Godfather weź się trochę opanuj. Każdy może założyć sobie journal pod dowolną nazwą. Jeżeli Tobie ten journal nie odpowiada to po prostu nie zwracaj na niego uwagi. To jakim sposobem ktoś gra jest wyłącznie jego sprawą. Bo niby co, Ci co grają PA reklamują fxlamera, bo ten napisał ebook o PA ?

Wszelkie bezsensowne dyskusje ( na wniosek autora journalu ) będą lądowały w koszu.

Godfather
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 01 kwie 2011, 23:08

Nieprzeczytany post autor: Godfather »

Cyb pisze:Godfather weź się trochę opanuj.
Ależ ja jestem bardzo opanowany szanowny Cyb-ie.
Oczekiwałem jedynie, aby autor wątku dotrzymał obietnicy i podpiął konto pod myfxbook.
Nie wiem dlaczego tyle osób mnie znowu atakuje z tego powodu ...
Cyb pisze:Każdy może założyć sobie journal pod dowolną nazwą.
Heh i to jest dobry pomysł :). Też sobie założe journal ...
Proste rzeczy bywają bardzo trudne, ponieważ są bardzo łatwe.

Awatar użytkownika
Zatoichi
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 26 mar 2011, 13:00

Nieprzeczytany post autor: Zatoichi »

Godfather pisze: Heh i to jest dobry pomysł :). Też sobie założe journal ...
Wreszcie! Podepnij myfxbooka, opisuj zagrania! Skup się na nim, przestań truć w innych wątkach!

Godfather
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 01 kwie 2011, 23:08

Nieprzeczytany post autor: Godfather »

Zatoichi pisze:Podepnij myfxbooka
Jestem uczciwą osobą i nie musze tego udowadniać ... Dlatego nie będę podpinał myfxbooka ani pokazywał innych "dowodów uczciwości".
Zatoichi pisze:opisuj zagrania
Same screeny nie wystarczą?

Będą musiały, bo to będzie mój journal i ja będę ustalał zasady. A jak Ci się nie podoba to nie musisz tam zaglądać ...

Let's Rock!
Proste rzeczy bywają bardzo trudne, ponieważ są bardzo łatwe.

Awatar użytkownika
Zatoichi
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 26 mar 2011, 13:00

Nieprzeczytany post autor: Zatoichi »

Godfather pisze:
Zatoichi pisze:Podepnij myfxbooka
Jestem uczciwą osobą i nie musze tego udowadniać ... Dlatego nie będę podpinał myfxbooka ani pokazywał innych "dowodów uczciwości".
Skoro zapewniasz o swojej uczciwości nawet o to nie zapytany, to już jesteś podejrzany! Nie wiedziałeś tego? Kto uczciwy ma dwa wcielenia na jednym forum?
Godfather pisze:
Zatoichi pisze:opisuj zagrania
Same screeny nie wystarczą?
Będą musiały, bo to będzie mój journal i ja będę ustalał zasady. A jak Ci się nie podoba to nie musisz tam zaglądać ...
Let's Rock!
W żadnym wypadku nie miałem takiego zamiaru!!! Szmiry nie czytuję, bzdetów nie oglądam!

MaxRipper
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 740
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:55

Nieprzeczytany post autor: MaxRipper »

Godfather pisze:No to sobie EA napisz pod swój system, a problem z psychiką zostanie rozwiązany..
Skoro jednak w Twoim zajebistym systemie występują "elementy zaskoczenia", to chyba nie do końca jest on taki zajebisty ...
EA mam do niego napisane tylko, że jestem jeden problem. Gdy trader psychicznie nie wytrzymuje ciśnienia zw. z serią strat przekraczającą największą serie w testach może po prostu zwątpić i wyłączyć EA. Co też zrobiłem np. w maju. Wymiękłem jak mała "dzidzia".... Oczywiście statystyka wyprowadziła wynik systemu na plus ale beze mnie.
Godfather pisze: Tak się zastanawiam co może być "elementem zaskoczenia" - świeca w poprzek?
Coś znacznie bardziej przyziemnego. To może być wspomniana seria strat, której nigdy nie widziałeś i na którą nie jesteś przygotowany psychicznie. W spekulacji psychika to podstawa. Super systemów jest całe mnóstwo ale mało jest super traderów. Zarabiać kasę można w oparciu o rzut monetą jeśli tylko skonstruujesz do tego system dający podstawowego Edge'a i BĘDZIESZ TRZYMAŁ SIĘ ZASAD, choćby nie wiem co się działo.

Awatar użytkownika
Mike_Scofield
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 901
Rejestracja: 03 maja 2009, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Mike_Scofield »

MaxRipper pisze:Gdy trader psychicznie nie wytrzymuje ciśnienia zw. z serią strat przekraczającą największą serie w testach może po prostu zwątpić i wyłączyć EA. Co też zrobiłem np. w maju. Wymiękłem jak mała "dzidzia".... Oczywiście statystyka wyprowadziła wynik systemu na plus ale beze mnie.
Może grasz zbyt dużym depo skoro Cię to aż tak stresuje ....
Zmniejsz pozycję np o połowę w stosunku do tej "bezpiecznej" z testów ...
"Wieloma strategiami można zarabiać i wszystkimi można tracić." Mike Scofield
"Wszystko rozgrywa się w głowie, a nie na wykresie" Mike Scofield

MaxRipper
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 740
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:55

Nieprzeczytany post autor: MaxRipper »

Mike_Scofield pisze:Zmniejsz pozycję np o połowę w stosunku do tej "bezpiecznej" z testów ...
Nie chcę ciągnąc offtopa ale tu bardziej chodzi o wielkość "serii" - jeśli przytrafia Ci się coś czego nie widziałeś zaczynasz wątpić w działanie systemu, a im więcej masz danych statystycznych tym bardziej zaczynasz wątpić, ponieważ z góry zakładasz, że przeszłość będzie taka sama jak przyszłość - i nie ważne czy ryzykujesz 1% czy 10% - ryzyko ma wpływ na prędkość pomniejszania depo natomiast rzeczy takie jak nieprzewidywalne serie strat mają wpływ na postrzeganie przez Ciebie systemu jako narzędzia do zarabiania.
Najtrudniej na FX okiełznać psychikę - IMHO w większości wypadków to ostatni etap przed osiągnięciem właściwego sukcesu...

Zablokowany