Gdzie nauczyć się pokera?

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
Wirus
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 1556
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:50

Gdzie nauczyć się pokera?

Nieprzeczytany post autor: Wirus »

Nudzi się człowiek czekając na odpowiednie układy, gapi się w ten telewizor i głupoty po łbie chodzą, co skutkuje stratnymi transakcjami :-/ Można by ten czas jakoś spożytkować; no właśnie, np. nauczyć się pokera ;-)

Co polecicie do nauki? To co znalazłem w sieci, to gra z realnym przeciwnikiem (chyba); moja znajomość pokera jest na poziomie mordowni w Pcimiu Dolnym, więc nie chciałbym kogoś denerwować głupotami ;-) Czy jest w sieci jakieś miejsce, gdzie można spokojnie nauczyć się grać, mając czas na zastanowienie się, policzenie, poczekanie i zrobienie paru głupot?

Piotrek91
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 11 lip 2011, 14:33

Nieprzeczytany post autor: Piotrek91 »

ja sie nauczyłem na facebook'u w texas poker holdem jest tam krótki tutorial, a resztę nauczyłem się po prostu grając. Wcześniej jedynie przeczytałem który układ kart jest najsłabszy, a który najmocniejszy.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Piotrek91 pisze:ja sie nauczyłem na facebook'u
No proszę cię, a zarobiłeś chociaż z 1000 USD w poksa?

Ja polecam

http://pl.pokernews.com/newsy/2011/04/b ... m-3749.htm

Small Stakes Hold 'em: Winning Big with Expert Play by Ed Miller, David Sklansky, and Mason Malmuth

Te książki znam i kiedyś się z nich uczyłem.;) Jak nie będziesz szarżował na zbyt wysokich stawkach, dzięki tej wiedzy ugrasz w kilka miesięcy spokojnie kilka tysięcy USD na NISKICH STAWKACH, gdzie jest pełno leszczy, którzy o pokerze nie mają zielonego pojęcia.;)

Później warto zajrzeć do "Theory of poker", "Super system", "Hold'em Poker for Advanced Players", ale to już wyższy poziom, jak chcesz szaleć na stołach No Limit i grać o większe pieniądze.;)

Jednocześnie warto pamiętać, że poker online jest wciąż w Polsce nielegalny, więc przy wyższych kwotach trzeba kombinować jak te pieniądze wydawać, tak żeby US się nie zainteresował.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
Wirus
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 1556
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:50

Nieprzeczytany post autor: Wirus »

Dzięki ;-)
Rozumiem, że nie da się grać z automatem? Bardziej by mi zależało na nauce poprzez grę niż poprzez książkę.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Wirus pisze:Rozumiem, że nie da się grać z automatem?
Bez sensu zupełnie, w pokera gra się z ludźmi, czy raczej przeciwko ludziom, taka jest istota tej gry.

Tu jest stronka, z której kiedyś korzystałem

http://pl.pokerstrategy.com/

Dają 50 USD za darmo, co prawda bez wiedzy teoretycznej wszystko przegrasz bardzo szybko, ale jak chcesz tak się uczyć, to przegrywaj i się ucz.;)
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
Wirus
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 1556
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:50

Nieprzeczytany post autor: Wirus »

jasonbourne pisze:
Wirus pisze:Rozumiem, że nie da się grać z automatem?
Bez sensu zupełnie, w pokera gra się z ludźmi
To bardziej w brydża ;-)
czy raczej przeciwko ludziom
O! ;-)
taka jest istota tej gry.
Psychologia, która odpada przy grze z automatem.
Nie ma jakiegoś "demo"? Nie wiem zupełnie, jak wygląda taka gra, bo nigdy nie grałem, ale jakbym miał grać w brydża z kimś, kto nad każdym wyjściem zastanawia się kilka'naście minut, to by mnie szlag trafił :-> Chcę tego oszczędzić potencjalnym przeciwnikom ;-)
Dzięki, zajrzę.
Dają 50 USD za darmo
Akurat argumenty finansowe nie są dla mnie ważne, ale jak dają... ;-)
co prawda bez wiedzy teoretycznej wszystko przegrasz bardzo szybko, ale jak chcesz tak się uczyć, to przegrywaj i się ucz.;)
Nauka kosztuje ;-)

MkubuxK
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1051
Rejestracja: 20 maja 2009, 18:27

Nieprzeczytany post autor: MkubuxK »

Zerknij tutaj

http://pl.pokerstrategy.com/

Zaczynasz od podstaw aż do bardziej zaawansowanych stylów gry.


*UPDATE*

Nie zauważyłem że kolega podał link ten sam. Niech już zostanie. Poduczyć się można jak najbardziej.
fx-forum

symu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 25 maja 2010, 21:08

Nieprzeczytany post autor: symu »

z pokerstrategy wez kase, a uczyc sie najlepiej z innych stron coachingowych np.
http://www.deucescracked.com/ (najtansza z dobrych:P). Zaoszczędzisz masę czasu bo samemu raczej się tego nie nauczysz.

robs
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 22 sty 2010, 03:05

Nieprzeczytany post autor: robs »

Wirus pisze: Bardziej by mi zależało na nauce poprzez grę niż poprzez książkę.
Zdecyduj się czy chcesz grać żeby zarobić, czy dla rozrywki? Bo jeśli to pierwsze to bez czytania jakiegoś forum czy książki będzie ciężko.

Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Nieprzeczytany post autor: profession »

robs pisze:Zdecyduj się czy chcesz grać żeby zarobić
Koledzy uważajcie z pokerem. Wiem, że jesteśmy dorośli itp. ale znam taki przypadek gościa który zarabiał na pokerze online około 2000 roku. Miał jakiś tam system i szło mu dość dobrze jednak po kilku latach stracił wszystko z nawiązką. Teraz jest uzależniony i stoczył się ostro. Dobry kolega ze studiów. Wiem, że droga do tego daleka ale mimo wszytko łatwe pieniądze mogą zniewalać.

Jeśli chcecie znać moje zdanie to temat raczej dla dzieciaków i umieściłbym go obok HYIPÓW :lol: klikania w reklamy za 0.000001grosza i tym podobnych. Jednak giełda to giełda a zabawa to zabawa.

Jeśli dla rozrywki to zawsze można się rozerwać, ale chyba lepiej z prawdziwymi kolegami przy piwku grając na żetony oczywiście bo inaczej prawo zabrania :)
Austryjacka Szkoła Ekonomii jest sednem.

Zablokowany