Freshman uczy sie na bledach - amator

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
admkowal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: 29 paź 2009, 14:57

Nieprzeczytany post autor: admkowal »

wybaczcie za tę osobistę wycieczkę jaką uczynię ale trudno ździerżyć jak patrzy się na tę bezczelność. Jedyne co powiem to to, że szanowny Panie marcin.ino uważam że klonmarcin jest stokroć wartościowszym użytkownikiem tego forum niżeli Pan. Co do merytoryki wypowiedzi szkoda tracić czas i tworzyć dyskusje... Mam nadzieję że dostąpi Pan wątpliwego przywileju i otrzyma trzecie ostrzeżenie co z kolei oznacza że straci Pan możliwość pisania.
its not what you trade its how you trade it
trading is waiting
--
więcej info na temat tradingu - strona www w profilu

AK

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

marcin.ino pisze:klonmarcin tracisz a się wypowiadasz Ciebie jest tu pełno hehe
marcin.ino

Czego Ty ode mnie chcesz ? w tym wątku wypowiedziałem się tylko raz i wydaje mi się, że moja wypowiedź była o niebo bardziej na temat niż Twoja.

Bez urazy - ale czy to, że ktoś traci to automatycznie nie wolno mu się wypowiadać na forum ???

:wink:
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Awatar użytkownika
freshman89
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 28 gru 2010, 16:30

Nieprzeczytany post autor: freshman89 »

przepraszam, nie bardzo wiem o co teraz chodzi :)

btw moj dziennik nie zawiera poki co transakcji bo nie ma sensu chwalic sie jakimis marnymi wejsciami. Chcialbym w tym miejscu zadawac pytania i pisac jakies tam swoje przemyslenia, zeby nie spamowac w innych czesciach forum a z czasem analizowac swoje oraz wasze wpisy i wyciagnac odpowiednie wnioski. Pewnie wiekszosc z tych pytan wydadza sie zaawansowanym traderom glupie ale probuje nakierowac swoja gre na odpowiednie tory.

Chcialbym powrocic do pytania odnosnie godzin na eur/usd

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Przejrzałem Twój dziennik i zauważyłem, że jesteśmy powiedzmy na podobnym etapie forexowej drogi. Podobne rzeczy budzą nasze wątpliwości (poziomy S/R, ustawianie SL i TP), mamy nawet podobne wykresy i podobne preferowane godziny gry.

No i jakby tego było mało jesteśmy mw. w podobnym wieku.


Mam nawet do Ciebie jedno pytanie, mianowicie - czy nie uważasz że inwestowanie prognozując w oparciu jedynie o poziomy SR oraz zasadę "trend is your friend" to nieco mało? Nie zastanawiałeś się nad dodaniem do swojego wykresu chociażby poziomów Fibonacciego?


Z pewnością będę tu często zaglądał.


Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Zapomniałem dodać, jutro na admiralmarkets.pl o godzinie 17:00 odbędzie się darmowe webinarium dotyczące podstaw inwestowania na Forexie. Jeszcze się można zapisać, także jakbyś był zainteresowany i miał jutro czas o 17 to myślę że warto zajrzeć.
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Awatar użytkownika
freshman89
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 28 gru 2010, 16:30

Nieprzeczytany post autor: freshman89 »

Mr. T dzieki za linka, chyba musze zaczac dokladniej przegladac forum :)

Good Will Hunting fajnie, ze ktos kto mysli podobnie jak ja zaglada do tego tematu. Jesli nie prowadzisz swojego dziennika mozesz smialo zadawac pytania tutaj.

W mojej strategii skupiam sie na podstawowych skladnikach AT i staram sie nie grac przed publikacja waznych danych fundamentalnych. Moj wykres wyglada mniej wiecej tak. Ustawiony jest na H1, bo zawsze zaczynam od przegladania wyzszych ale pozycje zajmuje najczesciej na m5, m15
Obecnie jestem w trkacie nauki formacji swiecowych, wiec za jakis czas one dojda do mojego systemu. Poki co staram sie grac na wylapywaniu 7-8 pipsow przy jednym wejsciu.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
freshman89
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 28 gru 2010, 16:30

Nieprzeczytany post autor: freshman89 »

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


Come back do mojego dziennika ;)
Moja 1 transakcja w realu, gralem(BUY) o ten pinbar na h1 na wsparciu. Ogolnie chcialem sie powstrzymac do czasu az wyjdzie z konsolidacji(formacja IB) ale nie moglem sie juz wytrzymac(1 blad psychologiczny:) ) nie jestem tylko pewny czyy ten pinbar jest poprawny bo nie znajduje sie w jakims wyraznym dolku. Co myslicie? SL obnizylem odrobione ponizej wsparcia na wypadek falszywego przebicia.

Awatar użytkownika
mdmainside
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 04 lut 2011, 17:11

Nieprzeczytany post autor: mdmainside »

nie myślimy , okaże się o 14.30 :)

Awatar użytkownika
freshman89
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 28 gru 2010, 16:30

Nieprzeczytany post autor: freshman89 »

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Dzis 2 nieudane transakcje, Probowalem grac na wybicie z tej lini R/S ale wycielo mnie na stopie( pierwszy raz 15 pipsow drugi 20 pipsow) No nic dzis mi nie idzie to sprobuje jutro, poki co czekam na wieczorne wystepienie FEDU.

Poki co stan konta 243,44$ (zaczynalem z 247)

ODPOWIEDZ